999 rezultate për

city

"Edhe nëse Liverpooli fiton sonte kundër Cityt, gara për titull nuk do të thotë se ka përfunduar ende" Jamie Carragher ka thënë se Liverpooli edhe nëse fiton sonte kundër Liverpoolit gara për titull nuk ka përfunduar ende.
Shaqiri flet për super sfidën ndaj City-t: Ata duan të na mposhtin, por ne jemi më lartë Xherdan Shaqiri nuk është i sigurt nëse do të startojë sonte nga fillimi në ndeshjen kundër Manchester Cityt. “Presio
Sot supersfida Manchester City-Liverpool, luhet për kreun Sot në mbrëmje në orën 21:00 do të luhet supersfida Manchester City-Liverpool dy skuadra që luftojnë për titullin kampio
Jurgen Klopp tregon si mposhtet City i Guardiolas Të enjten në darkë luhet sfida më e rëndësishme e sezonit në Premier League të paktën deri më tani. Liverpooli kryesues
Tottenham mposht Cardiffin dhe parakalon Cityn në renditje (VIDEO) Tottenham ka fituar ndaj Cardiffit me rezultatin 0-3, ndeshje e vlefshme për javën e 20 të Premier Leagues. Që në pj
Çmenden lojtarët e Cityt, shikoni si tallen me ekipin e Southamptonit (VIDEO) Përveç fitores 1-3 ndaj Southamptonit, një moment që ra në sy nga takimi i Manchester Cityt, ishte një qarkullim i pabes
Manchester City më në fund gjen paqe, e mbyll vitin në vendin e dytë ( VIDEO) Manchester City rikthehet te fitorja në Premier League pas dy humbje radhazi. Qytetarët kanë mundur 3-1 në në trans
Manchester City-t kalon sërish në avantazh (VIDEO) Manchester City ka kaluar sërish në avantazh ndaj Southampton duke shënuar 2 gola në fund të pjesës së parë . Në minutë
Southampton befason Manchester City-t (VIDEO) Southamptoni e ka shënuar golin e barazimit në ndeshjen kundër Manchester Cityt, duke e dërguar perkohesisht rezultatin
David Silva i jep avantazhin Manchester City-t (VIDEO) Manchester City e ka nisur mjaft mirë ndeshjen teksa ka kaluar në epërsi që në minutën 12. Golin për qytetarët e shën
Bernando Silva kërkon nga shokët e tij që të zgjohen Mesufushori Manchester City-t, Bernardo Silva, ka kërkuar nga shokët e tij të ekipit që të “shtojnë forcat” pas dy humb
Robinho afër nënshkrimit me skuadrën turke Ish-sulmuesi i Brazilit, Robinho, është afër një rikthimi sensacional në futboll. Skuadra që po tenton ta rikthejë në
Guardiola: Liverpool dhe Tottenham e meritojnë të jenë më lart se Manchester City Pep Guardiola ka folur në konferencë për shtyp pas humbjes kundër Leicester me rezultatin 2 me 1 ku ka thënë se ekipi i
Leicester fiton me përmbysje kundër Manchester Cityt (VIDEO) Leicester City ka fituar me përmbysje kundër Manchester Cityt me rezultatin 2-1 në "King Power Stadium". Të parët në
Bernando Silva i jep avantazhin Manchester City-t (VIDEO) Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Leicesterit falë golit të shënuar nga Bernando Silva, në minutën 14. /albeu.com
Mbrojtësi i Cityt: Ai ishte i çmendur “El Loco”, një nofkë, por edhe një stil jete. Marcelo Bielsa është një trajner i veçantë dhe këtë e ka treguar gjatë gji
Klopp: Cityt i mungoi fati kundër Crystal Palace Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, nuk beson se rivali i tij, Manchester City, është duke kaluar në formë të keqe, du
Reali nuk ndal, shënon edhe golin e tretë ndaj Al-Ain (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Al-Ain në "Zayed Sports City Stadium". Këtë herë është kapiteni, Serg
Crystal Palace trondit Cityn në Etihad Stadium (VIDEO) Crystal Palace ka befasuar kampionin në fuqi Manchester Cityn duke i shkaktuar humbjen e dytë këtë sezon në Premier Leag
Gundogan i jep avantazhin Manchester City-t )VIDEO) Manchester City ka kaluar në epërsi në minutën e 27 ndaj Crystal Palace në ndeshjen që po zhvillohet në Etihat Stadium.