999 rezultate për

city

Manchester City-Dinamo Zagreb, formacionet zyrtare Janë publikuar edhe formacionet zyrtare në mes të Manchester Cityt dhe Dinamo Zagrebit Dinamo Zagreb ka udhëtëuar son
Guardiola kërkon këta dy mbrojtësa në janar Kampioni i Anglisë, Manchester City, do të kërkojë të bëjë transferime në mbrojtje që në janar. Pep Guardiola ia ka v
De Bruyne në dyshim kundër Dinamo Zagrebit Lojtari belg ka luajtur një rol kryesor në fitoren e City kundër Shakhtar Donetsk në lojën e parë të Ligës se Kampionëve
Manchester City nuk i ndahet Liverpoolit, triumfon ndaj Evertonit (VIDEO) Manchester City vazhdon me fitoret në Premier League. Ditën e sotme, ekipi i Pep Guardiolës mposhti pastër me shifrat 1-
De Bryne mund të largohet nga City për PSG-në Mesfushori belg ka paralajmëruar se mund të largohet nga Manchester City në fund të sezonit Kevin De Bruyne mund të l
50 lojtarët më të mirë në Premier League Premier League është një nga kampionatet më të forta në botën e futbollit. Skuadra si Liverpool, Manchester City, Man
Manchester City shkëlqen në Ukrainë, likujdon Shakhtar Donetsk (VIDEO) Manchester City e ka nisur mirë sezonin e ri të Champions League duke dominuar në toren 3-0 ndaj Shakhtar Donetsk në ukr
Manchester City dyfishon rezultatin (VIDEO) Manchster City dyfishon rezultatin përballë Shaktar Dontsk. Pas golit të parë të Mahrez, tani ka gjetur rrugën e rrj
Zhbllokohet rezultati në Ukrainë, Manchester City kalon në avantazh (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh përballë Shaktar Dontesk. Golin për qytetarët e realizoi Mahrez në minutën e
Guardiola me dhimbje koke, mbetet me vetëm një qendërmbrojtës Qendërmbrojtësi i Manchester City, John Stones, do të mungojë katër deri në pesë javë për shkak të lëndimit muskulor, ka
Befason Jurgen Klopp: Manchester City është skuadra më e mirë në botë Jurgen Kloop ka deklaruar se Liverpooli nuk është skuadra më e mirë në botë edhe pse të Kuqtë sezonin që lam pas u shpal
David Silva largohet nga City, shpjegon arsyet David Silva ka qenë truri i skuadrës së Manchester Cityt në suksesin e madh në Premierligë. Mesfushori spanjoll ka nj
David Silva shpjegon arsyet e largimit nga Manchester City verën e ardhshme David Silva do të largohet nga Manchester City sezonin e ardhshëm, ky vendim ka kohë që është publikuar, por fantazisti
Manchester City mposhtet nga Norwich City (VIDEO) Manchester City ka pësuar disfatë tronditëse kundër klubit të promovuar këtë sezon në Premierligës, Norwich Cityt, duke
Norwich kalon në avantazh përballë Manchester City (VIDEO) Norwich City ka befasuar ‘qytetarët’ në minutën e 18’ me McLean pas ekzekutimit të një goditje nga këndi. Miqtë kanë
TË GJITHA/ Përplasje titanësh, si i ndau shorti skuadrat e Champions League Ka mbaruar hedhja e shortit në Monako për sezonin 2019-2020 të Champions League duke përcaktuar edhe skuadrat në grupe.
Manchester City bën detyrën në transfertë (VIDEO) Manchester City është vënë në ndjekje të Liverpool-it. Kampionët në fuqi të Premier League janë rikthyer te suksesi
City… më pas Barça, skuadrat më të vlefshme në Evropë Paratë në futboll nuk të bëjnë të lumtur, por sigurisht të ndihmojnë të fitosh kampionate dhe kupa e madje të bëjnë të n
Ndeshje dramatike, Man City-Tottenham mbyllet në barazim (VIDEO) Kampioni në fuqi i Premierligës, Manchester City, i humbi pikët e para të sezonit të ri, 2019/20, pasi që u ndal me bara
Barazohet përsëri super sfida Man City vs Tottenaham (VIDEO) Tottenhami ka arritur sërish ta barazojë rezultatin (2:2) kundër Manchester Cityt, në ndeshjen e cila po zhvillohet për