999 rezultate për

city

Guardiola piketon zëvendësuesin e Fernandinho Pas shumë kërkimësh, trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, duket ka gjetur lojtarin që sipas tij do të zëvendësojë
Futbollisti i Stoke City ka më shumë fëmijë se gola Futbollisti i Stoke City, Sadio Berahino po del të jetë më efikas jashtë fushave se brenda tyre. Sipas gazetës "The
Trajneri Tottenham zbulon favoriten për fitimin e Champions Tottenham-i i tij, duke eliminuar Borussia Dortmund, fitoi biletën për në çerekfinalen e Champions League, aty ku do të
Zhbllokohet sfida, Mane kalon në avantazh Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli e ka nisur mjaft mirë sfidën në transfertë kundër Fulham. Skuadra e Klopp e cila këtë sezon lufton së bas
Këto ishin fjalët e Besart Celinës pas ndeshjes më Manchester City Pas e shënoi një gol të bukur në ndeshjen kundër Manchester Cityt, Bersant Celina e ka sqaruar arsyen e festimit dhe ka
Goli i 3-të i City ishte i parregullt, VAR nuk ishte instaluar Manchester City fitoi me përmbysje ndaj Swansea me rezultatin 3-2 në përballjen e vlefshme për FA Cup, duke u kualifikua
City i çmendur, i mjoftojnë 20 minutat e fundit për të përmbysur disavantazhin e 2 golave (VIDEO) Ndeshja mes Sëansea City dhe Manchester City e vlefshme për FA CUP dhuroi pafund emocione. Skuadra vendase do të k
Celina shënon supergol përballë Manchester City (VIDEO) Bersant Celina ka dyfishuar rezultatin për Swansea ndaj Manchester City-t me një goditje fantastike nga brenda zonës.
UEFA trondit Manchester City-n, i bllokon merkaton Të njëjtin fat si Barcelona dhe Chelsea do të ketë edhe Manchester City, është e bindur për këtë gazeta angleze "The Sun
Shorti tregohet bujar me Juventusin dhe Liverpoolin, frikë për Barcelonën dhe Manchester City-n Me fat Liverpooli dhe Juventusi, duele të vështira për Manchester Cityn dhe Barcelonën. Në Nyon të Zvicrës u hodh me
Del kunërshtari i Manchester City-t Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën çerekfinale të Champions League, aty ku 8 skuadra kanë mësuar përballjet e ty
Zyrtare, portugezi rinovon me Manchester Cityn deri në 2025 Mesfushori portugez Bernardo Silva, i mbërritur te skuadra e Manchester City 18 muaj më parë, ka shtyrë deri në vitin 20
Manchester City godet me breshëri Shalke 04 (VIDEO) Manchester City është treguar i pamëshirshëm përballë Shalke 04 duke i shënuar plot 7 gola. Serinë e golave do ta ni
Manchester City “manita” përballë Shalke 04 (VIDEO) Shkërmoqet Shalke 04 është vetëm minuta e 70 dhe gjermanët kanë pësuar plot 5 gola. Është radha e portugezit Bernard
Aguero dyfishon rezultatin për Cityn (VIDEO) Vetëm 3 minuta pasi ekzekutoi saktë penalltinë sulmuesi argjentinas Aguero ka arritur të shënojë golin e dytë personal p
Manchester City kalon në epërsi përballë Shalke 04 (VIDEO) Citizens kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin me anë të një penalltie. Ka qenë sulmuesi kryesor i Manchester City S
Formacionet zyrtare: Manchester City - Shalke 04 Skuadra angleze fitoi me rezultat 3-2 në dramën e zhvilluar në Veltins Arena, ndërsa është favorit për të triumfuar edhe
Nëse Sterling shënon Manchester City nuk njeh humbje Sa herë që ai shënon, skuadra ku ai luan nuk humbet. Ky është Raheem Sterling, që në karrierën e tij ka realizuar gol në
Manchester City fiton ndaj Watford, mban vendin e parë (VIDEO) Manchester City nuk ka ndërmend ta lëshojë më vendin e parë në Premier Laegeu, shkruan Albeu.com Ëatford rezistoi vet
Manchester City shënon dy gola të shpejtë përballë Watford (VIDEO) Manchester City ka arritur të shënojë dy gola brenda dy minutave, shkruan Albeu.com I pari u shënua në minutën e 48’