999 rezultate për

chloe

Dëgjuan të qara në mal, çifti shkon tek vendi dhe zbulon diçka që u ndryshoi jetën (FOTO LAJM) Trinity Smith dhe bashkëqytetarët e saj dëgjuan britmën e një qeni që vinte nga një mal i Kolorados në Shtetet e Bashkua
E tallnin për peshën, vajza i lë pa fjalë të gjithë në mbrëmjen e maturës (VIDEO) Që nga mosha 7-vjeçare ajo është tallur nga shokët e klasës për shkak të peshës e ditën e maturës, 16-vjeçarja kishte fr
I preferuari i vajzave, lajm i keq nga krimineli më i bukur Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çifton thonë se ai po planifikon t’
Chloe hedh pas krahëve tradhtinë, mbështet më shumë se asnjëherë Tristan Epo, duket se Khloe e ka hedhur pas krahëve tradhëtinë e partnerit të saj Tristan. 33- vjeçarja tashmë është duke i d
Vajza e Zaiminës mbush tre muaj, një vajzë e vogël por rrethuar me luks Kanë kaluar tre muaj që kur Zaimina Vasjari është bërë nënë. Ajo u bë me një vajzë që ia vuri emrin Chloe dhe që vish
Ndarja e çiftit të famshëm kthehet në një dramë interneti Pak ditë më parë Brooklyn Bekham dhe Chloe Mortez i dhanë fund lidhjes së tyre…përsëri! Dy të rinjtë janë fotografuar
Motrat që kanë 16 fëmijë, janë të varura nga lindja 31 vjeçarja është e varur nga foshnjet, dhe gjithçka që ka të bëjë me to. E gjitha çfarë ajo do është që të ketë fëmijë
Chloe Mortez vishet nga Victoria Beckham apo po i bën lajka kësaj të fundit?! Chloe Mortez dhe e ashtëquajtura vjehrra e saj Victoria Beckham kanë pasur një marrëdhënië me ulje dhe ngritje dhe kjo g
Krishtlindje në Maltë për Chloe! (FOTO LAJM) Është krenare për të pasmet të saj dhe asnjëherë nuk heziton ato t’i shfaq jo vetëm në profilet e saj në rrjetet sociale
A janë fejuar Brooklyn Beckham dhe Chloe Moretz? (FOTO LAJM) Ata kanë qenë të pandashëm që nga rikthimi i romancës dyvjeçare të tyre në shtator. Brooklyn Beckham, 18 vjeç, dhe
Zaimina tregon pamjet e mrekullueshme: Chloe po vjen në jetë (FOTO LAJM) Ajo ka zgjedhur ta mbajë sa më larg mediave periudhën e shtatzënisë, por portalet kanë shkruajtur pafund në momentin e p
Lajmi më i ri nga Jeremy Meeks, vajza mos u mërzisni Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çifton thonë se ai po planifikon t’
Tradhëtoi gruan, Jeremy Meeks fejohet me të dashurën (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin kriminelin më të bukur në botë Jeremy Meeks, i cili vetëm dy muaj më parë u kap mat duke tradhtuar ba
Pas tradhëtisë, gruaja e Jeremy Meeks kërkon divorcin (FOTO LAJM) Jeremy Meeks, i konsideruar si i burgosuri me i bukur ne bote, do të divorcohet së shpejti. Pasi u fotografua në mome
Prezantuesja e njohur poston foton me gjyshen e vdekur, fansat e “kryqëzojnë” (FOTO LAJM) Chloe Ferry është “kryqëzuar” nga fansat e saj pasi postoi në rrjetet sociale një foto me gjyshen e saj të vdekur ku shk
Chloe Grace Moretz: Kam refuzuar të gjithë ofertat e fundit Pas problemeve me jetën personale, aktorja Chloe Grace Moretz ka vendosur që të ulë pak ritmin e punës, madje dhe të ref
Chloe Grace Moretz, një bionde "e frikshme" për Neymar (FOTO LAJM) A jane bashke Chloe Grace Moretz dhe Neymar? Apo jane vetem miq? Keto jane pyetjet qe ngrejne miliona njerez pas flirtim
Marc Anthony sërish beqar (FOTO LAJM) Marc Anthony dhe Chloe Green janë ndarë pas një viti lidhjeje. Ish-bashkëshorti i Jennifer Lopez është sërish beqar dhe
Thjesht si Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Një femër me flokët e mbledhura topuz, syze dielli dhe taka të larta. Nëse do e shohësh nga larg, duket se Mark Anthony