999 rezultate për

chelseat

Real Madrid 100 milionë paund për dy lojtarët e Chelseat Real Madrid nuk i ndahet Chelseat. Pas Eden Hazard, madrilenët tani kërkojnë Thibaut Courtois dhe Willian. Ata për dy lo
Interi shënon golin e barazimit ndaj Chelseat (VIDEO) Inter ka shënuar golin e barazimit ndaj Chelseat në "Allianz Riviera". Ai që ka shuënuar është Gagliardini në minutë
Chelsea me "mega ofertë" për tre lojtarët e Juventusit Gjatë orëve në vijim bardhezinjtë e Juventusit presin të mbërrijnë në Milano, aty ku trajtohen çështjet e merkatos, përf
Barcelona nuk ndalet, e kërkon me çdo kusht mesfushorin e Chelseat Barcelona po tenton me çdo kusht që të sjellë në “Camp Nou” mesfushorin e Chelseat, N’Golo Kante, sipas gazetarit të mir
Sarri afër zyrtarizimit si trajner i Chelseat Siç raportojnë gazetarët italianë si Gianluca Di Marzio ashtu dhe Alfredo Pedulla, Maurizio Sarri ka arritur në Londër p
Courtois: Kjo është e vërteta me Pickfordin Thibaut Courtois ishte pa dyshim ndër lojtarët kyç që i siguruan Belgjikës kualifikimin për në gjysmëfinalet e Botërorit
Antonio Conte shihet në stërvitje të Chelseat Antonio Conte dhe stafi i tij ishin në qendrën stërvitore të Chelsea në Cobham të shtunën në mëngjes dhe janë rikthyer p
PSG nuk ndalet në merkato, 100 milionë paund për mesfushorin e Chelseat PSG ka pikëtuar mesfushorin e Chelseat, Ngolo Kante si prioritet për ta transferuar në "Parc des Princes". Mesfushor
Hysaj tek Chelsea? Menaxheri i tij thotë fjalën e fundit Elseid Hysajt i skadon kontrata në 30 qershor dhe më pas të gjitha të drejtat për një lëvizje të mundshme i kalojnë vetë
Hazard: Dua të mësoj planet e Chelseat, pastaj të vendos të ardhmen time Eden Hazard thotë se dëshiron të përgjigjet për të ardhmen e tij në momentin që do të mësojë se cilat janë planet e Chel
Abramovich refuzon ofertën marramendëse për shitjen e Chelseat Roman Abramovich nuk pranon të shesë klubin e tij, Chelsea. Ai ka refuzuar së fundmi një ofertë të majme prej 2 miliardë
Belgjika dyfishon rezultatin ndaj Egjiptit (VIDEO) Belgjika ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Egjiptit në "King Baudouin Stadium". Autori i golit ësht ylli i Chelseat,
Pronari i Chelseat gjen zgjidhen për të hyr në Britani Pronari i Chelseat, Roman Abramovich, duket se e ka zgjidhur problemin e hyrjes në Britani, e cila i është ndalur, pasi
Ish-mesfushori i Chelseat bëhet trajner i skuadrës angleze Duket se tashmë do të mësohemi më Lampardin me kostum dhe kollare, jashtë fushës. Ai do të jetë trajner pas lënies s
7 orë bisedime, Chelsea zgjedh Maurizio Sarrin si trajner të ri Maurizio Sarri është trajneri i ri i Chelseat. Pas bisedimeve që zgjatën 7 orë mes drejtuesve të klubit anglez dhe përfa
Milan futet në garë për sulmuesin e Chelseat Milan ka filluar bisedimet e para për një transferim të mundshëm të sulmuesit të Chelsea, Alvaro Morata. 25 vjeçari e
Anthony Martial nën radarët e Chelseat Sulmuesi i Manchester United, Anthony Martial, ësht nën radart e Chelseas. Sipas "Daily Mail" Chelsea është në tratat
Newcaslte kalon në avantazh ndaj Chelseat (VIDEO) Newcastle ka kaluar në avantazh ndaj Chelseat në "St. James Park". Ai që ka shënuar golin është Gayle në minutën e 2
United rivalëzohet nga Spanja për Willianin Manchester Unitedi është rivalëzuar së fundmi nga Atletico Madrid në garën për shërbimet e anësorit të Chelseat, Willian
Legjenda e Chelseat: Morata dhe Bakayoko dështuan totalisht këtë sezon Dy lojtarët që u blenë vjet; Alvaro Morata dhe Tiemoue Bakayoko janë kritikuar ashpër nga ish sulmuesi i Chelseat, Tony