999 rezultate për

chelseat

Po bisedonin në fund të ndeshjes, por shikoni gjestin e Sarrit ndaj Mourinhos (VIDEO) Chelsea edhe Manchester United përfunduan në një barazim dramatik me rezultatin 2-2 në "Stamford Bridge". Në fund të
Tifozët e Chelseat tregojnë "dashurinë" që kanë për Hazardin Chelsea edhe Manchester United përfunduan në një barazim dramatik me rezultatin 2-2 në "Stamford Bridge". Por në fil
Plani i Chelseat për të mbajtur Hazard Skuadra e Chelsea është duke hartuar strategjinë për të mbajtur në skuadër yllin e saj, Eden Hazard. Belgu është shumë i
Probleme në mbrojtje, Barcelona kërkon ish-mbrojtësin e Chelseat Barcelona po kërkon të përforcojë repartin e mbrojtjes. Umtiti dhe Vermaelen janë dëmtuar dhe katalanasit i duhet të ndë
Agjenti: Hysaj mund t'i bashkohet Chelseat Agjenti i Elseid Hysaj mbron formën e klientit të tij në Napoli dhe zbulon se ai "ndoshta do të kishte shkuar në Chelsea
Zyrtare: John Terry pensionohet nga futbolli John Terry ka njoftuar në Instagramin se ka vendosur që të pensionohet nga futbolli në moshën 37-vjeçare. Edhe pse dë
Eden Hazard i jep fitoren Chelseat ndaj Southamptonit (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme sot në transfertë ndaj Southamptonit me rezultatin 0-2 në "St. Mary's Stadium
Morata i jep fitoren Chelseat në Europa League (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme ndaj Mol Vidit me rezultatin 1-0 në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për
Hazard uron Sturridge për supergolin e tij ndaj Chelseat Eden Hazardi i ka bërë komplimente Daniel Sturridge për golin e tij të mrekullueshëm që shënoi për ta barazuar rezultati
Sarri "zhgënjen" tifozët e Chelseat: Nuk do ta fitojmë titullin Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri,edhe pse po arrin sukses me klubin londinez përsëri mohon të thotë se ëhstë më mirë
Nuk i besoi syve, shikoni rastin e artë që Shaqirit pati kundër Chelseat (VIDEO) Chelsea dhe Liverpooli barazuar 1 me 1 në "Stamford Bridge" duke ndarë pikë me njëra-tjetrën. Por sulmuesi zviceran
Super Sturridge, Liverpool barazon rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO) Liverpool ka barazuar rezultatin ndaj Chelseat në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është Daniel Sturridge në minu
Liverpool kërkon hakmarrje ndaj Chelseat, formacionet zyrtare Liverpooli në xhiron e shtatë të Ligës Premier është mysafir i Chelseat. Skuadra e Jurgen Klopp në këtë fillim ka gji
Hazard "trondit" Chelsean, mohon vazhdimësinë e kontratës Eden Hazard padyshim që është një nga lojtarët më të mirë të skuadrës së Chelseat por jo vetëm, pasi ai është cilësuar s
​Sky Sport: Chelsea nuk është në shitje Siç raporton Sky Sport News, pronari rus i Chelseat, Roman Abramovich të shesë klubin londinez janë plotësisht të pasakt
Humbja kundër Chelseat, Klopp "shfryn" ndaj gjyqtarit Liverpool ka marrë një humbje drastike në shtëpi mbrëmjene e djeshme kundër Chelseat, me rezultat 1-2. Trajneri i "Th
Liverpool kalon në avantazh ndaj Chelseat (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Chelseat në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmuesi Daniel Sturridge në
Legjenda e Chelseat: Hazard është në nivelin e Messit dhe Ronaldos Ish-kapiteni i Chelseat, John Terry, beson se ylli belg i të kaltërve, Eden Hazard, ka ende hapësirë për t’u përmirësuar
E bujshme! Presidenti i Chelseat cilësohet si "kërcënim për sigurinë publike" Presidenti i skuadrës londineze, Roman Abramovich prej kohësh ka probleme me shtetin Anglez të cilët disa muaj më parë i
Gjesti i madh i presidentit të Chelseat, shikoni surprizën që i ka bërë tifozëve sot në Greqi (FOTO LAJM) Presidenti i ekipit të Chelseat, Bruce Buck, ka bërë një gjest të madh për tifozët e Bluve të Londrës, në ndeshjen e so