999 rezultate për

chelseat

Tottenham Hotspur fiton gjysmëfinalen e parë kundër Chelseat (VIDEO) Tottenham e ka fituar gjysmëfinalen e parë kundër Chelsea me rezultatin minimal 1-0, ndeshje e vlefshme për Carabao Cup.
Zhbllokohet ndeshja, Tottenham kalon në avantazh ndaj Chelseat (VIDEO) Tottenham Hotspur ka kaluar në avantazh ndaj Chelseat në "Wembley". Ai që ka shënuar është sulmuesi anglez, Harry Ka
Sulmuesi i Chelseat pëson dëmtim Chelsea do të luaj sonte ndaj Tottenham Hotspur në "Wembley", ndeshje e vlefshme për Carabao Cup. Blutë e Londrës ka
Juventus dhe Bayern kërkojnë talentin e Chelseat Kampionët e Gjermanisë, Bayern Munchen, dhe ata të Italisë, Juventus, janë në luftë për futbollistin e Chelseat, Callum
Abramovich mund të kishte blerë Tottenhamin ose Arsenalin në vitin 2003 Roman Abramovich është pronar i Chelseat prej rreth 16 vitesh. Manjati rus blutë e Londrës në vitin 2003, por ata nuk is
Cesc Fabregas i jep lamtumirën tifozëve të Chelseat (VIDEO) Chelsea arriti të merrte një fitore të rëndësishme sot kundër Nottingham Forest me rezultatin 2-0 në "Stamford Bridge",
Shikoni si duket formacioni i Chelseat me transferimin e Pulisic (FOTO LAJM) Chelsea ka finalizuar marrëveshjen me Borussia Dortmund për transferimin e Christian Pulisic, i cili është dërguar menjë
Bayern Munich dorëzohet për të nënshkruar me talentin e Chelseat Bayern Munich ishte shumë e interesuar për të transferuar talentin e Chelseat, Callum Hudson-Odoi. Bavarezët ishin t
Milani ngelet me duar bosh, Monaco pranë akordit me yllin e Chelseat Cesc Fabregas është pranë zyrtarizimit si lojtari më i ri i Monacos, shkruan Albeu.com. Spanjolli ishte përforluar p
Bayern Munich interesohet për talentin e Chelseat Sipas Daily Mail, skuadra e Bayern Munich është e interesuar për sulmuesin anglez, Callum Hudson-Odio. Bayern fillimi
Hazard i jep fitoren Chelseat kundër Watfordit (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme sonte kundër Watford me rezultatin 1-2 në "Vicarage Road". Pjesa e parë i
E bujshme / Reali i ofron Chelseat 2 lojtarë për Hazardin Real Madrid prej kohësh ka qenë i lidhur me sulmuesin belg, Eden Hazard. Që pas largimit të Ronaldos, Los Blancosit
Klopp: Cityt i mungoi fati kundër Crystal Palace Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, nuk beson se rivali i tij, Manchester City, është duke kaluar në formë të keqe, du
Hazard i jep avantazhin Chelseat kundër Bournemouth (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Bournemouth në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi belg, Eden Haza
​UEFA fillon hetimet ndaj tifozëve të Chelseat Trupi qeverisës i futbollit në Evropë, UEFA, ka filluar hetimet ndaj Chelseat, pasi që dyshohet se tifozët e klubit angl
Befason portieri Chelseat, ngatërron qytetin (FOTO LAJM) Chelsea barazoi 2-2 ndaj Videoton në ndeshjen e fundit të zhvilluar për fazën e grupeve të Europa League. Tekniku i
MOL Vidi përmbys rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO) MOL Vidi ka përmbysur rezultatin ndaj Chelseat në "Groupama Arena". Ai që ka shënuar është Nego në minutën e 56'.
Wolves fiton me përmbysje ndaj Chelseat (VIDEO) Wolves ka fituar me rezultatin 2-1 ndaj Chelseat në stadiumin "Molineux", ndeshje e vlefshme për javën e 15 të Premier L
Milan i ofron 8 mln euro Chelseat për Fabregasin Milan i ka ofrur tetë milionë euro Chelseat për të nënshkruar me Cesc Fabregas gjatë afatit kalimtar të janar. Kuqezi
Hysaj drejt Chelseat, Napoli gjen zëvendësuesin e tij Duket se e ardhmja e lojtarit të Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysajt është gjithnjë e më larg skuadrës së Napolit. Këtë