999 rezultate për

chelseat

Bayern Munich dorëzohet për të nënshkruar me talentin e Chelseat Bayern Munich ishte shumë e interesuar për të transferuar talentin e Chelseat, Callum Hudson-Odoi. Bavarezët ishin t
Milani ngelet me duar bosh, Monaco pranë akordit me yllin e Chelseat Cesc Fabregas është pranë zyrtarizimit si lojtari më i ri i Monacos, shkruan Albeu.com. Spanjolli ishte përforluar p
Bayern Munich interesohet për talentin e Chelseat Sipas Daily Mail, skuadra e Bayern Munich është e interesuar për sulmuesin anglez, Callum Hudson-Odio. Bayern fillimi
Hazard i jep fitoren Chelseat kundër Watfordit (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme sonte kundër Watford me rezultatin 1-2 në "Vicarage Road". Pjesa e parë i
E bujshme / Reali i ofron Chelseat 2 lojtarë për Hazardin Real Madrid prej kohësh ka qenë i lidhur me sulmuesin belg, Eden Hazard. Që pas largimit të Ronaldos, Los Blancosit
Klopp: Cityt i mungoi fati kundër Crystal Palace Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, nuk beson se rivali i tij, Manchester City, është duke kaluar në formë të keqe, du
Hazard i jep avantazhin Chelseat kundër Bournemouth (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Bournemouth në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi belg, Eden Haza
​UEFA fillon hetimet ndaj tifozëve të Chelseat Trupi qeverisës i futbollit në Evropë, UEFA, ka filluar hetimet ndaj Chelseat, pasi që dyshohet se tifozët e klubit angl
Befason portieri Chelseat, ngatërron qytetin (FOTO LAJM) Chelsea barazoi 2-2 ndaj Videoton në ndeshjen e fundit të zhvilluar për fazën e grupeve të Europa League. Tekniku i
MOL Vidi përmbys rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO) MOL Vidi ka përmbysur rezultatin ndaj Chelseat në "Groupama Arena". Ai që ka shënuar është Nego në minutën e 56'.
Wolves fiton me përmbysje ndaj Chelseat (VIDEO) Wolves ka fituar me rezultatin 2-1 ndaj Chelseat në stadiumin "Molineux", ndeshje e vlefshme për javën e 15 të Premier L
Milan i ofron 8 mln euro Chelseat për Fabregasin Milan i ka ofrur tetë milionë euro Chelseat për të nënshkruar me Cesc Fabregas gjatë afatit kalimtar të janar. Kuqezi
Hysaj drejt Chelseat, Napoli gjen zëvendësuesin e tij Duket se e ardhmja e lojtarit të Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysajt është gjithnjë e më larg skuadrës së Napolit. Këtë
Milan interesohet për 3 lojtarët e Chelseat Raportohet se drejtori i Milanit, Leonardo, është në bisedime me Chelsean për Cesc Fabregas, Gary Cahill dhe Andreas Chr
Tottenham shënon edhe golin e tretë ndaj Chelseat (VIDEO) Tottenham ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Chelseat në "Wembley". Ai që ka shënuar është Son Heung-Min në minutën
Tottenham dyfishon rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO) Tottenham ka shënuar edhe golin e 2 kundër Chelseat në "Wembley". Këtë herë është sulmuesi Harry Kane në minutën e 1
Zhbllokohet ndeshja, Tottenham kalon në avantazh ndaj Chelseat (VIDEO) Tottenham ka kaluar në avantazh ndaj Chelseat në "Wembley". Ai që ka shënuar është mesfushori Dele Alli në minutën e
Paguhet 100 mijë euro në javë, mesfushori i Chelseat lihet në harresë Danny Drinkwater nuk ka bërë asnjë paraqitje që prej marsit. Sarri ia ka bërë të qartë ish-futbollistit të Leicester Cit
Unitedit i bashkohet Realit dhe PSG për mesfushorin e Chelseat N’Golo Kante ka përfunduar në listën e dëshirave të rivalit të Chelseat, Manchester Unitedit. Trajneri i Djajve të Ku
Manchester United shfaq interes për yllin e Chelseat Jose Mourinho është i prirur për të shtuar më shumë kualitet në mesfushën e tij pas rënies në formë të Nemanja Matic dhe