999 rezultate për

chelseat

Legjenda e Chelseat: Higuain? Nuk është blerje e duhur Ish legjenda e Chelseat, Pat Nevin nuk beson që sulmuesi i Argjentinës është një opsion i duhur për skuadrën e tyre, por
Tërmet te Arsenali, ylli i skuadrës mbyll sezonin (VIDEO) Mbrojtësi Arsenali Hector Bellerin do të mungojë nëntë muaj, teksa u dëmtua rëndë gjatë ndeshjes ndaj Chelseat, shjk
Arsenal fiton derbin kundër Chelseat (VIDEO) Arsenal ka fituar derbin kundër kundër Chelseat me rezultatin e përgjithshëm 2-0 në "Emirates Stadium". Ndeshja zhbl
Arsenal dyfishon rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO) Arsenal ka dyfishuar rezultatin ndaj Chelseat në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar është mbrojtësi francez, Laure
Zhbllokohet ndeshja, Arsenali kalon në avantazh ndaj Chelseat (VIDEO) Arsenali ka kaluar në avantazh ndaj Chelseat në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Alexand
Higuain te Chelsea, prestigjozja "The Sun" kritikon lodinezët Ende nuk është bërë zyrtarizimi, megjithatë kalimi i Gonzalo Higuain te Chelsea ka bërë që në Angli të shpërthejnë polem
Ish-lojtari i Chelseat kthehet përsëri në Angli Ish mbrojtësi i Arsenalit dhe Chelseat, Ashley Cole, ka marrë një ofertë për t’u rikthyer në futbollin anglez. Një ng
Juventus interesohet për mbrojtësin e Chelseat Juventusi është i interesuar për mbrojtësin e Chelseat, Emerson Palmieri. Calciomercato shkruan sot se bardhezinjtë d
Kaq mund t'i kushtojë Chelseat nëse blejnë Higuainin Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain dëshiron të largohet nga Milani në janar. “El Pipita” mund të transferohet në C
Newcastle barazon rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO) Newcastle United ka barazuar rezultatin dnaj Chelseat në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është futbollisti Clark
Kjo është skuadra e re e Fabregas Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas edhe zyrtarisht i është bashkuar Monacos nga Chelseat të premten. Monaco ka njoftua
Sancho paralajmëron talentin e Chelseat: Transferimi në Gjermani nuk është i lehtë Callum Hudson Odoi është lojtari që po kërkohet me ngulm nga gjiganti i Bundesligas, Bayern Munich. Së fundmi, në çës
Barcelona nuk dorëzohet, kërkon përsëri sulmuesin e Chelseat Barcelona ka shfaqur përsëri interesimin për brazilianin e Chelseat, Willian Borges Da Silva. Skuadra katalonase ësht
Befasi nga Madridi, Atletico shpreh interesim për sulmuesin e Chelseat Sulmuesi, Alvaro Morata është afër largimit nga klubi londinez, Chelsea. Sevilla shihet si favorite për ta transferu
Tottenham Hotspur fiton gjysmëfinalen e parë kundër Chelseat (VIDEO) Tottenham e ka fituar gjysmëfinalen e parë kundër Chelsea me rezultatin minimal 1-0, ndeshje e vlefshme për Carabao Cup.
Zhbllokohet ndeshja, Tottenham kalon në avantazh ndaj Chelseat (VIDEO) Tottenham Hotspur ka kaluar në avantazh ndaj Chelseat në "Wembley". Ai që ka shënuar është sulmuesi anglez, Harry Ka
Sulmuesi i Chelseat pëson dëmtim Chelsea do të luaj sonte ndaj Tottenham Hotspur në "Wembley", ndeshje e vlefshme për Carabao Cup. Blutë e Londrës ka
Juventus dhe Bayern kërkojnë talentin e Chelseat Kampionët e Gjermanisë, Bayern Munchen, dhe ata të Italisë, Juventus, janë në luftë për futbollistin e Chelseat, Callum
Abramovich mund të kishte blerë Tottenhamin ose Arsenalin në vitin 2003 Roman Abramovich është pronar i Chelseat prej rreth 16 vitesh. Manjati rus blutë e Londrës në vitin 2003, por ata nuk is
Cesc Fabregas i jep lamtumirën tifozëve të Chelseat (VIDEO) Chelsea arriti të merrte një fitore të rëndësishme sot kundër Nottingham Forest me rezultatin 2-0 në "Stamford Bridge",