999 rezultate për

chelseat

Dechamps këshilon Giround: Largohu nga Chelsea Francezi e gjen veten në skuadrën e Chelseat si opsion të tretë pas Tammy Abraham dhe Michy Batshuayit, përderisa i kanë
Giround me valixhe në dorë? Lampard e pranon: Mund të largohet në janar Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, e ka pranuar se Olivier Giroud mund të largohet nga klubi londinez gjatë afatit kali
Shumë ekipe e kërkojnë me ngulm, Dortmund i vendos çmimin Sanchos Borussia Dortmundi ka vendosur t’ia caktojë çmimin yllit të skuadrës, Jadon Sancho, duke e parë interesimin e madh të kl
Lampard paralajmëron Mourinhon: Do e shijoj edhe më shumë fitoren Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, e ka pranuar se ka motivim shtesë për të siguruar fitore këtë fundjavë në ndeshjen k
Chelsea nuk humb kohë, kërkon rinovimin e kontratës me dy talentët Klubi londinez është i gatshëm t’i zgjasë kontratën sulmuesit të ri, Tammy Abrahami dhe mbrojtësit të djathë, Reece Jame
Conte dëshiron futbollistin e Chelseat, gati oferta Inter po përgatitet për blerjen e disa lojtarëve në merkaton e janarit,, të cilët do i vijnë në ndihmë trajnerit Conte
Evertoni i shkakton disfatën e pestë Chelseat këtë sezon (VIDEO) Chelsea ka pësuar humbjen e pestë në Premierligë këtë sezon, gjërat kanë nisur të komplikohen për Frank Lampard Evert
"Nëse e fitoni titullin, do të zhvishem lakuriq", "Miss Bumbum" bën premtimin e madh për Chelsea-n (VIDEO) Jessica Lopez konsiderohet si njëra prej tifozeve më tërheqëse në ishull. Lopez e cila quhet ndryshe "Miss Bumbum", ë
Rodgers rikujton rrëshqitjen e Gerrard në ndeshjen ndaj Chelsea-t (VIDEO) Brendan Rodgers kthehet në Anfield Road për herë të parë që nga shkarkimi në vitin 2015. Rodgers, i cili tash drejton
Lampard e nis me këmbë te mbarë te Chelsea Olivier Giroud shënoi dy herë në fitoren me rezultat 4:0 të Chelseat kundër St. Patrick’s, duke ia dhënë kështu trajneri
Chelsea gjen trajnerin e ri, pranë zyrtarizimit të ish-legjendës së klubit Derby County i jep leje Lampardit, pritet të emërohet trajner i Chelseat Shumë shpejt pritet të zyrtarizohet rikthim
Sarri dhe varësia nga duhani, italiani konsumon 80 cigare në ditë Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, u detyrua t’i kafshojë e hajë cigaret gjatë ndeshjeve në Premierligë, pasi që Angli
Zbulohet paga e Sarrit te Juventus Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, raportohet se do të nënshkruajë kontratë trevjeçare me Juventusin, në vlerë prej sh
Letra prekëse e Hazard: Faleminderit që më ndihmuat të realizoj dy ëndrra Eden Hazard i dha lamtumirën Chelsea-t pas 6 vitesh qëndrimi në Stamford Bridge. Belgu ka firmosur tashmë për Realin e M
Kalimi i Sarrit te Juventusi po has vështirësi serioze Emërimi i Maurizio Sarrit trajner i ri i Juventusit ka hasur në pengesa serioze për shkak të kërkesave të Chelseat, rapo
Conte i fiksuar pas Lukakut, e do medoemos te Interi Sulmuesi i Manchester Unitedit mund të jetë përforcimi i parë i trajnerit të ardhshëm të "Nerazzurri". Antonio Conte
Allegri drejt ekipit të madh europian Pasi fitoi titullin me Juventusin, Massimiliano Allegri ka njoftuar se nuk do të drejtoj më skuadrën bardh e zi. Por
Një trajnere femër do të zëvendësojë Sarrin të Chelsea? Në mediet angleze së fundmi është diskutuar në lidhje me mundësinë që trajnerja e Chelseat në konkurrencën e femrave, Em
Anglia pushton Europën, derbi londinez Chelsea-Arsenal në finale të Europa League (VIDEO) Në "Stamford Bridge" u luajt dje gjysmëfinalja e kthimit e Europa League mes Chelseat dhe Eintracht Frankfurt. Blutë
Ky gjest i Hazard kur pyetet nëse do qendrojë tek Chelsea shkakton panik tek tifozët (VIDEO) Eden Hazard i ka tronditur tifozët e Chelseat me reagimin e tij kur është pyetur rreth të ardhmes së tij në Stamford Bri