999 rezultate për

channel

Shitet Top Channel? Ky është biznesmeni i njohur që do t'a blejë Gjiganti mediatik shqiptar Top Channel ka ndryshuar pronar. Marrëveshja është arritur dhe pritet që të nënshkruhet gjatë
Angela Martini në Top Channel? Fotografi sqaron publikun pas lëmshit Fotografi Artan Korenica bëri lëmsh dynjanë ku tregoi se do të sillte një emision të ri në Top Channel, bashkangjitur fo
Trashëgimtarja e Top Channel kërcënon publikisht Ledionin: Dua lekët mbrapsht Duket se ëshë vetë trashëgimtaret e Top Channel, kanë preferencat e tyre në the Voice. Kështu vajza e vogël e familje
Emision i ri në “Top Channel”? Angela Martini do të jetë prezantuesja (FOTO LAJM) Modelja e famshme shqiptare Angela Martini prej disa kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përkrah bashkës
Ledioni ofendon moderatoren e Top Channel, e quan katunare (FOTO) Ledion Liço dhe Dojna Mema moderojnë “The Voice Kids” , Ledioni nga skena dhe Dojna në prapaskenë me fëmijët. Ata të dy
Shtazarak ekstremist dhe dragua mesjetar, Zizo dhe Dyrnjaja sulmojnë njeri-tjetrin Gazetari i Top Channel Denis Dyrnjaja dhe këngëtari Kastro Zizo janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin.
Vdiqën rrugës për të vizituar babain në burg, dyshimet e aksidentit të frikshëm Aksidenti tragjik i Qerretit, ku humbi jetën Aliçe, 3 vjeç, dhe vëllai i saj Dritani, 5 vjeç, vazhdon të konsiderohet nj
Blendi Fevziu në Top Channel, shfaqet si rrallëherë i përlotur Këtë herë duket se Blendi Fevziu si rrallëherë ka ndërruar televizion, duke shkuar në Top Channel. Ai do jetë një pre
U qa nga Luana, Arbana Osmani “fundos” Ermal Mamaqin Emisioni “Dua të të bëj të lumtur” fitoi garën e shikueshmërisë të shtunën e kaluar (17 Mars), përballë konkurrentëve të
Fansja e akuzon për botoks, Lori kapet me komentuesen (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një ndër blogeret më të ndjekura në Shqipëri. Ajo është frymëzim për shumë të rinj. Trashëgimtarja e ''
Jonida Vokshi nuk i kursen komplimentat për trashëgimtaren e Top Channel Jonida Vokshi është padyshim një nga moderatoret më të preferuara të televizionit shqiptar. Ajo shquhet për ëmbëlsinë
Rudina Magjistari bën ndryshimin e papritur, shkon në Top Channel Stafi i "Portokalli" paralajmëroi se këtë sezon do të vinte në skenë personazhe të njohur të ekranit. Pikërisht Rezar
Albana Osmani me një emision të ri, jo në Top Channel: Nuk kam para të paguaj stafin Albana Osmani prej vitesh është një ndër figurat kryesore të Top Channel por së fundmi ajo është e aktiviuzar dhe me fon
"Tërmet" brenda Top Channel, Blushi shkarkon zyrtarisht Endri Xhafon Ditën e sotme është shkarkuar nga puna si drejtor i informacionit në Top Channel, Endri Xhafo. Burime brenda Top Chan
I mbijetoi manisë tërë këto vite, Manushi bën ndryshimin e madh Këtë herë Manushi si rrallë herë mori pjesë në një program argëtues bashkë me Luanën. Kështu pas eksperiencës së suk
Mbushi Instagramin me foto sensuale, pendohet trashëgimtarja e Top channel Lori Hoxha është njëra nga trashëgimtarët e gjigandit “Top Channel”. Ajo kujdeset për çdo detaj të pamjes së saj. Por
Ben Blushi largon Endri Xhafon nga Top Channel? Reagon gazetari Shkuarja e Ben Blushit si drejtor ekzekutiv në Top Channel duket se po sjell lëvizje të reja në televizionin që gjatë mu
U përfol se u largua nga Top Channel, reagon Endri Xhafo Lajmi se drejtori i Përgjithshëm i Top Channel shkarkoi nga detyra drejtorin e Informacionit Endri Xhafon pushtoi ditn e
Velinat e Top Channel rrëfejnë debatet: Grindemi për veshje Vangji tregon se kohën e kalojnë me kafe, darka dhe thashetheme. “Unë kam qejf në fakt të bëj thashetheme, por Sonja nu
Bushati i përgjigjet Metës përmes Top Channel: Ushtri negociatorësh për detin Ministria e Jashtme ka dalë me një deklaratë zyrtare ku bën me dije se çështjeve të ngritura të martën nga Presidenti i