999 rezultate për

channel

Top Channel apo TV Klan? Ku do shfaqen Erioni dhe Besi Largimi i Besart Kallakut dhe Erion Isait nga "Top Channel" dhe "Portokallia" shkaktuan shumë zhurmë në media. Kjo p
I zë vendin moderatorit të njohur, Fevziu shkakton tërmet në Top Channel Kalimi i Ylli Rakipit me emisionin e tij "Të paekspozuarit" në Top Channel bëri shumë bujë në media, por si duket marrëd
Top Channel apo Tv Klan? Fevziu shfaqet krah Frangajt Ujërat mediatike prej gati dy javësh janë turbulluar nga lajmi se Blendi Fevziu ka një ofertë të çmendur nga Top Channel
Agron Llakaj rikthehet në Top Channel? Dalin fotot me Blushin (FOTO LAJM) Sezoni i ri i televizioneve në shtator pritet të ketë jo pak lëvizje. Një prej ndryshimeve më kryesore mund të jetë r
Do shkojë te Top Channel? Reagon për herë të parë Blendi Fevziu Prej disa ditësh ka qarkulluar lajmi se Blendi Fevziu do të largohet nga “Tv Klan” për të transmetuar emisionin e tij “O
Sara Hoxha tregon sekretin për një fëmijë inteligjent Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha duket se ndihet shumë e lumtur tani që është bërë nënë. Që prej ardhjes në je
Do të largohet drejt Top Channel? Flet e besuara e Blendi Fevziut A do t'a braktisë Blendi Fevziu Tv Klan? Në këtë mjegull të madhe në median online, ka reaguar edhe kryeredaktorja
Blendi Fevziu në Top Channel? Lori Hoxha i ka thënë të gjitha në 20 vjetorin e Opinion Gazetari i njohur Blendi Fevziu përflitet se do të largohet në Top Channel, pas 20-vjetësh në televizionin Klan. Ndër
Lori Hoxha tregon rregullin që ndjek e ëma (FOTO LAJM) Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha është kthyer shpesh në një model fashioni për të gjitha vajzat që e ndjekin në r
Fevziu paralajmëroi dy javë më parë largimin nga TV Klan (FOTO LAJM) Blendi Fevziu duket se është duke u përgatitur për të kaluar nga Klan TV në një televizion tjetër, i cili është Top Chan
E bujshme, Fevziu largohet nga Klan dhe shkon tek Top Channel? Blendi Fevziu është prej të paktën dy dekada destinacioni më i preferuar i të enjtes mbrëma, por duket ai do të shihet n
Sjell yllin grek në Tiranë, fansat kryqëzojnë Lori Hoxhën (FOTO LAJM) Lori Hoxha është trashëgimtarja e famshme e “Top Channel” e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë.
Moderatorët shqiptarë që janë miq për kokë edhe jashtë studios Shumë nga moderatorët shqiptarë, sidomos ato që janë në televizione në ndryshme kanë konkurencë dhe zakonisht nuk ruajnë
Sot prezanton në “Top Channel”, por përpara famës dilte në klipe për 50 mijë Kelvi Kadilli është moderatori i hapur dhe pa tabu në ekran me intervistat e tij të lirshme. Dikur ai ka qënë pjesë e nj
Arian Çani shkon në Top Channel: Të shikoj të dielën e të imitoj të premten (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme, “Zona Brrylit” në “Portokalli” pati një të ftuar special. Ai ishte gazetari Arjan Çani. Sigurisht
Çani ndryshon televizion, deklarata e fortë për marrëdhënien Klan-Top Channel Cani ka qenë një nga personazhet që është imituar këtë sezon në Portokalli dhe mjeshtërisht nga aktori Rezart Veleshnja.
Çani harron sherrin banal me gazetarin, shkon në Top Channel (VIDEO) Një sherr ka ndodhur live në "360 Gradë" të enjten e kaluar ku për herë të parë Arian Çani përplaset ashpër me gazetarin
Nga Klan në Top Channel, Klea Huta me projekt të ri Mesa duket sukseset për moderatoren dhe këngëtaren e njohur Klea Huta nuk kanë fund. Pasi ajo lajmëroi përpara disa javë
Jonida Shehu i rikthehet ekranit, zbulohet formati që do prezantojë Largimi i saj nga “Top Channel” pak kohë më parë ishte padyshim një prej largimeve më të bujshme të televizionit. Kjo se
Reagon Kastrati Group: Nuk kemi blerë Top Channel-in! Portali Albeu ka publikuar sot lajmin se biznesmeni Shefqet Kastrati ka arritur marrëveshje për blerjen e Top Channel, d