999 rezultate për

channel

Bieta Sulo tregon për herë të parë emisionin e ri Muajin e kaluar u tha se moderatorja e re e “Pasdite në Top Channel” do të jetë Bieta Sulo. Por vetëm pak orë më parë, n
A ka kriza paniku dhe ankthi? Përgjigjet trashëgimtarja e Top Channel Tashmë Instagrami na ka lejuar të marrim vesh shumë të pathëna rreth jetës së personazve të famshëm. Ditën e djeshme
Kush është bukuroshja që do të zëvendësojë Anjeza Majan në Top Channel Anjeza Maja do të largohet nga Top Channel pas tre vitesh drejtim të emisionit “Në Shtëpinë Tonë”. Por me ikjen e Anj
Iku nga Top Channel, mësohet çfarë do të bëjë Anjeza në Klan Gjatë ditës që lamë pas u diskutua largimi nga ekrani I Top Channel I moderatores së njohur Anjeza Maja. Për tre sezo
"Ajo tha po", Ledioni dhe trashëgimtarja e Top Channel i japin fund beqarisë Pas kaq shumë vitesh bashkë, Sara Hoxha dhe Ledion Liço do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre, shumë më shpejt nga ç’mund t
Një tjetër ikje e madhe nga Top Channel (FOTO LAJM) Një tjetër figurë e ekranit do të largohet nga Top Channel. Mësohet se Edi Manushi nuk do të prezantojë më emisionin e n
Emër shumë i njohur, kjo është prezantuesja e re e "Pasdite në Top Channel" Moderatorja Jonida Shehu u rikthye në Top Channel për një emision të ri por duke lënë kështu vendin e lirë për drejtimin
Jonida Shehu pohon rikthimin në Top Channel: Nuk do vij si moderatore Jonida Shehu pak muaj më parë u largua nga Top Channel, një televizion ky në të cilin kishte drejtuar prej një viti emis
Braktisi Top Channel? Reagon për herë të parë Ledion Liço Pas lajmit të bujshëm se Ledion Liço është larguar nga Top Channel, ka reaguar ky i fundit. Sipas Ledion Liços lajme
Ledioni ikën nga Top-i dhe do të bëhet drejtor i madh Vijojnë ndryshimet e mëdha të emrave të Top Channel. Mësohet se sëfundmi do të largohet edhe dhëndri i familjes Hoxha, p
Top Channel i rrëmben Klanit moderatoren Muajt e fundit në televizionet në vendin tonë kanë ndodhur lëvizje të mëdha pasi shumë moderator dhe gazetar, kanë lënë
Ishin LIVE në Top Channel, si reaguan moderatori dhe e ftuara gjatë tërmetit (VIDEO) Tërmeti 5.2 ballë që ra në Durrës tronditi gjithë Shqipërinë duke shkaktuar dëme materiale dhe panik tek qytetarët, një
Vetëm çanta e Jonida Maliqit ka çmimin e kripur, po të tjerat? Jonida Maliqi është një ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. Që pas sjelljes në jetë të djalit të saj
Eno Popi largohet nga Wake Up, sjell emisionin e Klanit në Top Channel Pas një lidhjeje disa vjeçare, moderatori Eno Popi dhe partnerja e tij Atena Pali, janë bërë prindër të një vajze. A
La në hije Marinën, ku e kemi parë tjetër bukuroshen e Top Channel Ed Manushi nuk do të jetë më vetëm në emisionin e tij sportiv, të cilin e ka prezantuar kështu që prej largimit të Marin
E refuzon për herë të dytë, moderatorja e njohur flet për punën në Top Channel Javët e fundit televizionet shqiptare janë përfshirë nga një lëvizje e vrullshme e gazetarëve duke kaluar nga njëri tele
Kejvina shkon tek Top Channel, fansat e quajnë tradhtare (FOTO LAJM) Është shumë e rëndësishme që njerzit të kuptojnë se figurat e ekraneve të ndryshme shqiptare, tashmë e kanë më të lehtë
Pas Turit dhe 2XL, Vizionit i ikën një tjetër moderatore Tv Klan dhe Top Channel kanë filluar që të shkëmbejnë moderatorë, por edhe Vizioni duket se ka humbur goxha moderatorë.
U largua nga “Top Channel” në mes të sezonit, kjo është marrëdhënia e Lorit me Jonidën (FOTO LAJM) Lajmi për largimin e saj është përhapur shpejt në të gjithë portale. Bëhet fjalë për moderatoren e dashur Jonida Shehu.
Zbulohet fytyra e bukur që do të zëvendësojë Marina Vjollcën në Top Channel Që kur Marina la Procesin Sportiv për Klanin, Edi Manushi moderoi thuajse i vetëm. Ndonjëherë pati vajza në panel, p