999 rezultate për

channel

Eni Vasili kalon zyrtarisht në Top Channel Ndërkohë që tashmë janë bërë publikë emrat e moderatorëve apo gazetarëve që kanë lëvizur nga njëri ekran tek tjetri, së
Top Channel apo Tv Klan? Erioni dhe Besi tregojnë planet Dy aktorët e njohur të humorit, pas largimit nga “Portokallia”, janë përfolur për një projekt të ri që do të nisë së shp
Iku me bujë, gazetari i njohur rikthehet tek televizioni ku ishte? Surprizat nuk janë të pakta në tregun mediatik shqiptar ku çdo ditë përhapen lajme mbi transferimet e ndryshme të figura
Pas lajmit se do kalojë në Top Channel, moderatorja provokon fansat Tv Klan” tashmë ka publikuar promon e programeve të reja të cilat do t'na shoqërojnë këtë sezon të ri. Në sy ka rënë
A do të largohet Dojna dhe Kelvi nga Top Channel? Top Channel ka publikuar reklamën e emisionit të ri, që do të transmetohet çdo ditë në orën 15:45. Emisioni do të titull
Kiara Tito tregon moderatorin e saj të preferuar, dhe është nga Top Channel Kiara Tito moderatorja e Top Channel, ka treguar moderatorin e saj të preferuar. E ftuar në emisionin më të ri të Alk
Bieta Sulo tregon për herë të parë emisionin e ri Muajin e kaluar u tha se moderatorja e re e “Pasdite në Top Channel” do të jetë Bieta Sulo. Por vetëm pak orë më parë, n
A ka kriza paniku dhe ankthi? Përgjigjet trashëgimtarja e Top Channel Tashmë Instagrami na ka lejuar të marrim vesh shumë të pathëna rreth jetës së personazve të famshëm. Ditën e djeshme
Kush është bukuroshja që do të zëvendësojë Anjeza Majan në Top Channel Anjeza Maja do të largohet nga Top Channel pas tre vitesh drejtim të emisionit “Në Shtëpinë Tonë”. Por me ikjen e Anj
Iku nga Top Channel, mësohet çfarë do të bëjë Anjeza në Klan Gjatë ditës që lamë pas u diskutua largimi nga ekrani I Top Channel I moderatores së njohur Anjeza Maja. Për tre sezo
"Ajo tha po", Ledioni dhe trashëgimtarja e Top Channel i japin fund beqarisë Pas kaq shumë vitesh bashkë, Sara Hoxha dhe Ledion Liço do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre, shumë më shpejt nga ç’mund t
Një tjetër ikje e madhe nga Top Channel (FOTO LAJM) Një tjetër figurë e ekranit do të largohet nga Top Channel. Mësohet se Edi Manushi nuk do të prezantojë më emisionin e n
Emër shumë i njohur, kjo është prezantuesja e re e "Pasdite në Top Channel" Moderatorja Jonida Shehu u rikthye në Top Channel për një emision të ri por duke lënë kështu vendin e lirë për drejtimin
Jonida Shehu pohon rikthimin në Top Channel: Nuk do vij si moderatore Jonida Shehu pak muaj më parë u largua nga Top Channel, një televizion ky në të cilin kishte drejtuar prej një viti emis
Braktisi Top Channel? Reagon për herë të parë Ledion Liço Pas lajmit të bujshëm se Ledion Liço është larguar nga Top Channel, ka reaguar ky i fundit. Sipas Ledion Liços lajme
Ledioni ikën nga Top-i dhe do të bëhet drejtor i madh Vijojnë ndryshimet e mëdha të emrave të Top Channel. Mësohet se sëfundmi do të largohet edhe dhëndri i familjes Hoxha, p
Top Channel i rrëmben Klanit moderatoren Muajt e fundit në televizionet në vendin tonë kanë ndodhur lëvizje të mëdha pasi shumë moderator dhe gazetar, kanë lënë
Ishin LIVE në Top Channel, si reaguan moderatori dhe e ftuara gjatë tërmetit (VIDEO) Tërmeti 5.2 ballë që ra në Durrës tronditi gjithë Shqipërinë duke shkaktuar dëme materiale dhe panik tek qytetarët, një
Vetëm çanta e Jonida Maliqit ka çmimin e kripur, po të tjerat? Jonida Maliqi është një ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. Që pas sjelljes në jetë të djalit të saj
Eno Popi largohet nga Wake Up, sjell emisionin e Klanit në Top Channel Pas një lidhjeje disa vjeçare, moderatori Eno Popi dhe partnerja e tij Atena Pali, janë bërë prindër të një vajze. A