999 rezultate për

channel

Plas grushti në Top Channel, rrihen Ervin Salianji dhe Ralf Gjoni Nga një zënkë gjatë debatit në studio dy politikanët i kanë vazhduar më tej hesapet duke u grushtuar me njëri tjetrin.
Për herë të parë një varr egjiptian do të hapet live në televizion Një sarkofag i Egjiptit të Lashtë pritet të hapet gjatë një emisioni LIVE të Discovery Channel. Këtë emision do ta u
Arjola tregon pse refuzoi ofertën e Top Channel Pas largimit të Arjola Shehut nga Klan, ku moderoi “Kush vjen për drekë”, ofertat e reja të punës nuk munguan. Në mesin
Arbana reagon për largimin e saj nga Top Channel Disa ditë më parë, kudo nëpër portale qarkulloi lajmi se Arbana Osmani është larguar nga Top Channel, duke lënë kështu n
Arbana vendos përfundimisht për të ardhmen e saj në Top Channel (VIDEO) Moderatorja, Arbana Osmani ditët e fundit është bërë kryelajmi i mediave rozë, ku thuhej se pas një sherri me drejtuesit
Pse nisi konflikti i Arbanës me Top Channel, roli i të dashurit të saj Detaje të reja mësohen rreth debatit të fortë që ka pasur Arbana Osmani me drejtuesit e Top Channel, çka ka çuar deri në
Largohet nga Top Channel? Reagon Arbana Osmani (FOTO LAJM) Ditët e fundit në media ka qarkulluar lajmi se moderatorja e njohur Arbana Osmani pas një debati me drejtorin e Top Chan
U përfol për largim të bujshëm nga Top Channel, vjen reagimi i parë i Arbana Osmanit Largimi i Arbana Osmanit nga “Top Channel” është përfolur shumë nga dje pasdite, kur lajmi se do të braktisë emisionin “
Futi në sherr Ben Blushin dhe Arbanën? Reagon Renato Mekolli Pas lajmit të bujshëm të largimit të Arbana Osmanit nga "Top Channel" në mes të sezonit për shkak të sherrit me Ben Blus
Arbana largohet nga Top Channel? Zbulohet sherri Që prej ditës së djeshme, po bën bujë të madhe në media lajmi se moderatorja e "Dua të të bëj të lumtur", Arbana Osmani,
Arbana Osmani lë Top Channel pas sherrit me Ben Blushin? Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të ndjekura e të pëlqyera nga publiku. Ajo ka rreth 2 dekada që ndërton karr
Alesia Bami konfirmon se tani e tutje do ta shohim në Top Channel Alesia Bami u largua ng klani me një SMS për shkak se bëri një intervistë ne Top Channel, gjë që sipas Klanit nuk ja lej
Alesias nuk i del inati, shkon për së treti në Top Channel Alesia Bami u largua ng klani me një SMS për shkak se bëri një intervistë ne Top Channel, gjë që sipas Klanit nuk ja lej
E hoqën nga Klani me një SMS, Alesian e marrin në Top Channel (FOTO LAJM) Alesia Bami u largua ng klani me një SMS për shkak se bëri një intervistë ne Top Channel, gjë që sipas Klanit nuk ja lej
Blogerja e njohur tregon sa paguhet në Top Channel "E diell" është rikthyer këtë të dielë në ekranin e Top Channel. Pjesë e emisionit është edhe blogerja nga Kosova, Ar
Dudushi për Fevziun: Nuk doja të vinte Alban Dudushi foli në Thumb ndër të tjera edhe për konkurrencën “Top Show” – “Opinion”, nisur nga fakti se verën e 2018-
Xhemi merr pozicionin e rëndësishëm në Top Channel Xhemi Shehu mbetet një nga moderatoret më të dashura për publikun, figura e të cilës është lidhur gjithnjë me Top Channe
Në Klan apo Top Channel? Shef Renato tregon detajet e emisionit Rentato Mekolli u kthye në një nga shefat e kuzhinës më të komentuar në Shqipëri. Kjo ndodhi për shkak të emisionit
Doli tek Top Channel, Klan-i largon Alesia Bamin nga "STOP-i"? (FOTO LAJM) Velina e emisionit “Stop” në TV Klan, Alesia Bami, është larguar nga ky emision. Në vend të saj një ditë më parë ësht
Taulant Balla shpërthen ndaj "Top Channel": Fshiheni pas shpifsave Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla ka shpërthyer në akuza të forta ndaj Top Channel, në një kohë kur është