999 rezultate për

channel

"Do isha në avion privat", Einxhel sqaron njëherë e mirë largimin nga Top Channel (FOTO LAJM) Moderatorja sharmante Einxhel Shkira është larguar nga rubrika “Beauty” në “E diell” vetëm një javë pas fillimit të sezo
E pushuan? Kelvi Kadilli rrëfen të vërtetën e largimit nga “Top Channel Moderatori Kelvi Kadilli është padyshim një ndër prurjet e reja ne media që ngjiti me shpejtësi hapat e karrierës. P
"U qelb", Kelvi Kadilli tregon arsyen pse u largua nga Top Channel (FOTO LAJM) Kelvi Kadilli u bë shumë i njohur për publikun në emisionin "Pop culture" të cilin e drejtonte bashkë me Dojna Memën. Po
Fevziu apo Rudina? Jonida tregon kush e rivalizon më shumë Duke qenë se Tv Klan dhe Top Channel janë dy nga televizionet më të rëndësisshme në vend, shpesh ka edhe një lloj rivali
Ori Nebijaj dhe Isli Islami munguan sot me emisionin e mëngjesit, zbulohet arsyeja (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm në Top Channel dita nuk u nis me dy moderatorët Ori Nebijaj dhe Isli Islami. Emisioni i mëngjesit "Wak
Prej saj e hoqën nga puna, por ja çfarë i bëri Jonida Shehu Rezarta Shkurtës (VIDEO) Para dy vitesh Rezarta Shkurta u bë shkak që Jonida Shehu të largohej nga pasditja në Top Channel. Në momentin që të gji
Dalin pamjet: Brenda apartamentit modern të Ilda Bejlerit (VIDEO) Moderatorja e njohur Ilda Bejleri u kthye në personazhin më të komentuar së fundmi në media, pas largimit të bujshëm nga
As Arbana dhe as Luana! Dy moderatoret mungojnë në spotin e sezonit të ri të Top Channel (VIDEO) Televizioni Top Channel ka përgatitur spotin e sezonit të ri televiziv që nisi këtë shtator. Vetë TCH njofton se ky s
Rikthehet "Big Brother", kush do prezantojë reality-shown këtë vit Pas spekulimesh të shumta për nisjen e formatit reality-shoë këtë sezon të ri, më në fund e kemi një konfirmim. “Big
Aksesorët Channel që fiksuan vajzat e famshme shqiptare (FOTO LAJM) Pjesë e koleksionit Pranverë 2019, varësja me shkronja C-H-A-N-E-L ishte një ndër aksesorët më tërheqës të sezonit pranv
"I vodhi çantën Channel", banori i Big Brother zbulon sherrin mes Kejvinës dhe Françeskës (FOTO LAJM) Të gjithë ata që i ndjekin në rrjetet sociale Françeska Jaçen dhe Kejvina Kthellën kanë vënë re së fundmi që dy vajzat n
Befason Jonida Vokshi: Pas 10 vitesh largohet nga Top Channel, mësoni arsyen (VIDEO) Jonida Vokshi ka vendosur që të largohet nga Top Channel, pas 11 vite punë aty. Jonida tregon se ky vendim nuk ka qenë a
Pas sherrit në Top , Arbana Osmani tregon ku do ta shohim sezonin e ri (FOTO LAJM) Në muajin mars të këtij viti u përfol për një largim të mundshëm të moderatores Arbana Osmani nga “Top Channel”. U pë
8 vite pas largimit nga “Portokalli”, Agron Llakajt i bëjnë ofertë për në Top Channel (FOTO LAJM) Largimi i Agron Llakajt në 2010-ën nga “Portokalli”, të cilën e drejtonte, qe pak të thuash i bujshëm. Një ndër të pa
Albana Osmani largohet nga Top Channel, shkaqet (FOTO LAJM) Albana Osmani është një ndër emrat që është shfaqur në ekranin e Top Channel që në themelim të këtij televizioni. Sot
Sherr me gota dhe pjata mes Blushit dhe ish-drejtorit në Top Media në restorantin luksoz Një përplasje fizike ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në një restorant në qendër të Tiranës mes Ben Blushit, aktuali
Bjonde me buzë të ndezura, Albana Osmani nxjerr foton para 17 vitesh (FOTO LAJM) Edhe pse ka marrë një periudhë pauze nga televizioni, duket sikur Albana Osmani na ka shoqëruar gjithë jetën me programe
Arbana Osmani konfirmon largimin nga Top Channel (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani është nga më të dashurat për publikun. Kohët e fundit ajo është përfolur në media për roman
Vendimi i Arbitrazhit, Sonila Meço thotë se dëmi ndaj Agon Channel shkon mbi 140 milion euro Gjykata e Arbitrazhit në Uashington i ka dhënë të drejtë biznesmenit Francesco Becchetti sa i takon padive të ngritura r
Mbrojtësit të Kombëtares i ofrohet kontratë 3-vjeçare në Seria A Mbrojtësi i Kombëtares tonë Kastriot Dermaku ka zhvulluar një sezon mjaft të mirë me Cozencën. Forma e mirë ka ngjal