999 rezultate për

ceremonine

Homazhet për John McCain, Bush e Obama në ceremoninë e Uashingtonit Dy ish-presidentë të Shteteve të Bashkuara iu drejtuan me mesazhe prekëse pjesëmarrësve në shërbimin e memorialit të ish
Xhemi Shehu rrëmben vëmendjen e të gjithëve, fustani i dytë mahnit të ftuarit (FOTO LAJM) Xhemi shehu është mike e Ledion Liços prej vitesh. Ajo ishte një ndër të ftuarat speciale në ceremoninë martesore të
Gjithçka që duhet të dini për ceremoninë e varrimit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka marrë vendim që Adem Demaçi të varroset me ceremonitë më të larta shtetërore dhe
Ora kur ndërroi jetë Demaçi, detaje për ceremoninë Veprimtari i çështjes kombëtare, dhe ish i burgosuri politik, Adem Demaçi, ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme. Cer
Rama i bashkohet Vuçiçit në ceremoninë e inagurimit të Erdoganit Kryeministri Edi Rama do t'i bashkohet presidentit serb Aleksandër Vuçic dhe atij të Kosovës, Hashim Thaçi në ceremoninë
Na falni! Gjiganti amerikan kërkon falje për gishtin e Robbie Williams (FOTO LAJM) Gjiganti mediatik amerikan Fox Neës ka kërkuar falje publike në lidhje me gjestin e Robbie Williams gjatë performancës s
​Trump: Nuk do t’i harrojmë kurrë heronjtë tanë Presidenti amerikan, Donald Trump mori pjesë sot në ceremoninë e “Ditës Përkujtimore” në Varrezat Kombëtare në Arlington
Ndiqni LIVE cerëmoninë e dasmës së Harry-t dhe Meghanit (VIDEO) Princ Harry dhe Meghan Markle kurorëzojnë sot dashurinë e tyre me një dasmë mbretërore. Mijëra të ftuar gjenden në k
Ja cilat vende morën pjesë në ceremoninë e hapjes së ambasadës së SHBA në Jerusalem Media “Aljazeera”, në një shkrim të sajin, bën me dije se sot morën pjesë përfaqurës nga 33 vende në ceremoninë e organi
E bujshme/ Këngëtarja shqiptare do të hapë ceremoninë e finales së Champions League (VIDEO) Në mbrëmjen finale të këij edicioni të Champions Leaghue, do të jetë Dua Lipa personazhi kryesor që do ta bëjë hapjen zy
Vë re se ishte tullac, nusja lë dhëndrrin në altar! Një nuse ka anulluar ceremoninë e dasmës pasi ka zbuluar gjatë ceremonisë se dhëndrit po i bienin flokët. Familja e m
Angelina Jolie shkëlqen në ceremoninë e çmimeve “BAFTA” Në ceremoninë e çmimeve BAFTA të pranishme ishin artiste të njohura, të cilat shkëlqyen gjatë parakalimit në tapetin e k
Motra e Kim Jong Un udhëton në Jug për Olimpiadën Motra me influencë e liderit të Koresë së Veriut Kim Jong-un do të marrë pjesë në ceremoninë e hapjes së Lojrave Olimpik
Bieber mungon në ceremoninë Grammy, pavarësisht nominimeve Justin Bieber raportohet se do të mungojë në ceremoninë e çmimeve Grammy më 28 janar, pavarësisht se është i nominuar në
Vonohesh në ceremoninë martesore? 110 euro gjobë I lodhur duke pritur çiftet dhe të ftuarit për ceremonitë kishtare të martesës, një prift në juglindje të Anglisë ka ven
Cfarë ndodh në Britani nëse vonohesh për ceremoninë e martesës në kishë I lodhur duke pritur që çiftet të bashkohen në kishën e tij, famullitari i një famullie të vogël në Anglinë juglindore k
Braktis ceremoninë martesore, nusja niset drejt spitalit dhe lind me vello Dannie Mountford nga West Midlands, ishte në javën e 36 të shtatzënësisë, teksa po zhvillonte ceremoninë martesore. 1
Rihanna ka një rrugë në emrin e saj, ja ku gjendet (FOTO LAJM) Njerëzit në Barbados tani mund të bëjnë një xhiro nga “Rihanna Drive”. Qyteti i lindjes i këngëtares së njohur, Bridgeto
E papritur, Danjel dhe Fotini anulojnë ceremoninë e martesës (FOTO LAJM) Danjel dhe Fotini nuk do të martohen më 20 nëntor. Çifti fitues i edicionit të nëntë të "Big Brother", kanë vendosur
E dashura e Granitit "shkëlqen" në cermonin e FIFA-s Leonita ka shndritur në ceremoninë e FIFA-s ku ishte së bashku me Granit Xhakën. Ylli i Real Madridit, Cristiano Rona