999 rezultate për

cerci

Milan, 3 hipoteza për të përforcuar sulmin (FOTO LAJM) Milani do të tentojë mbi të gjitha të përforcojë repartin e sulmit gjatë merkatos së janarit. Me largimin e Keisuke Hond
Shaqiri te Atletico, Cerci te Inter? Inter vazhdon të mendojë për Alessio Cercin për merkaton e janarit. Sipas asaj që shkruan "TuttoSport", ky operacion mun
Milan-Inter, derbi për Alessio Cerci-n Minutat e pakta të Alessio Cercit te Atletico Madrid po nxisin akoma më shumë skuadrat e Serie A që të tentojnë ta bëjnë
Inter, Mancini në Madrid për Cercin Alessio Cerci i afrohet Interit. Sipas asaj që shkruan sot "Corriere dello Sport", Roberto Mancini ka kontaktuar me sulm
Cerci ose Konoplyanka për Mancinin, Lavezzi ëndrra për Champions (FOTO LAJM) Sapo erdhi në krye të Interit Roberto Mancini hodhi sytë nga merkatoja e janarit në mënyrë që të përforcojë skuadrën për
Cerci i shkel syrin Interit: Në Madrid luaj pak Alessio Cerci ishte padyshim një nga më të mirët në fushë për Italinë në miqësoren kundër Shqipërisë. Sulmuesi i të kalt
Atletico ofron Cercin dhe para për Callejon Atletico e Madridit synon të rikthejë në Primera Divizion futbollistin e Napolit Jose Callejon, dhe për ta kryer këtë tr
Ateltico, Juanfran: E mundim Juventusin Mbrojtësi i Atletico Madrid, Juanfran është i sigurt se skuadra e tij do të dalë fitimtare nga sfida e Champions League
Prezantohet Cerci: Atletico, një ëndërr për mua (FOTO LAJM) "Është një ëndërr për mua të luaj për Atletico Madrid". Kështu u shpreh gjatë prezantimit te "Los Colchoneros" ish futbo
Zyrtare: Cerci tek Atletico Atletico Madrid ka arritur marrëveshje me Torinon për transferimin e Cercit në Madrid për shumë e 16 milion eurove. 2
Alessio Cerci te Atletico Madrid Alessio Cerci lë Torinon për tu transferuar tek Atletico Madrid. Pas bisedimeve të shumta mes drejtuesve të "Los Colchon
Torino-Inter, Ventura le jashtë Cerci-n Kampionati për Torinon nis me Interin dhe nëpërmjet faqes zyrtare të klubit në internet është publikuar edhe lista e fut
Atletico Madrid: Cerci ose Shaqiri për sulmin Do të ketë edhe një lëvizje të fundit në merkaton e Atletico Madrid. Sipas asaj që shkruan "Mundo Deportivo", kampionët
Cerci, "dhurata" e Berlusconit; Torino nuk e grumbullon Silvio Berlusconi pritet të vizitojë sot Milanello për të sjellë lajme të mira për teknikun e tij. Presidenti kuqezi fli
Rinis presingu për Cerci-n, Galliani takon Urbanon Milan ka zgjedhur: blerja e madhe duhet të jetë Alessio Cerci dhe për këtë arsye Adriano Galliani ka bërë hapa përpara.
Milan, Atletico në pole-position për Cercin Alessio Cerci gjithmonë e më pranë Primera Division. Sipas asaj që shkruan sot spanjollja "AS", Atletico Madrid qëndron
Torino pret Milanin, ja formula "Cerci" Pas shitjes së Kaka, pas huazimit të Robinhos te Santosi, tashmë ka mbetur ardhja e një sulmuesi për të kënaqur nevojat
Milan, tjetër takim për Alessio Cerci-n Pas festës për 41-vjetorin e trajnerit më të ri të Milanit, Filippo Inzaghi, e cila korrespondoi edhe me një “dhuratë” m
Sfidë Milan-Atletico per Cerci-n Robinho largohet dhe tashmë Adriano Galliani mund ti bëjë dhuratën e shumëpritur Pippo Inzaghit: sulmuesin e famshëm që
Atl.Madrid, Simeone kërkon Cerci-n Diego Simeone kerkon Alessio Cercin për të kompletuar merkaton e "Los Colchoneros". Trajneri i Atletico Madrid mendon se