999 rezultate për

center

Gmail i ri për iOS Aplikimi i ri me vete sjell të reja, të cilat qe një kohë të gjatë është dashur të jenë të implementuara dhe për shkak t
Facebook vjen me "dyqan virtual" Facebook App Center është projekti më i ri i rrjetit social Facebook, i cili është një lloj dyqani virtual i aplikacione
Me Windows 8, Media Center do paguhet Microsoft ka pranuar se Windows 8 nuk do të jetë në gjendje të bëj reproduktimin e titujve DVD, së pako jo menjëherë pas
Christmas Tree, 14 meters high, illuminated through thousands of lights the center of Tirana Christmas Tree, 14 meters high, illuminated through thousands of lights the center of Tirana, bringing in the atmosphere
Juventusi “gjunjëzon” Milanin (VIDEO) Juventusi ka shënuar fitore prej 2-0 në derbin kundër kampionit në fuqi të Serie A, Milan, në një takim të cilin e diktu
Basha: Tirana, the center more attractive to business Mayor of Tirana, Lulzim Basha said today that the institution he leads will take measures to make Tirana, one of the mos
KQZ fillon shqyrtimin e ankimimeve (LIVE) Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka filluar mbledhjen e radhës, të martën në orën 10:00 për rishqyrtimin e ankimimeve të p
Ndiqni LIVE mbledhjen e KQZ-së (LIVE) Ndiqni transmetimin e drejtëpërdrejtë nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ku po vazhdohet me numërimin e votave të kontes
Edi Rama sërish rimerr kryesimin në Tiranë Ndryshon rezultati për Tiranën pas informacioneve jozyrtare të sapo arritura nga qendrat e numërimit. Deri ne këto momen
Basha përmbys rezultatin UPDATE - Numërimi i votave në njësitë e ndryshme në Tiranë ka bërë që dy kandidatët për bashkinë më të madhe në vend të
Microsoft me cloud privat dhe risi të tjera Microsoft do të fokusohet në cloud privat duke shtuar njëkohësisht mallra të reja menaxhimi gjatë vitit 2011. Disa nga k
Ja lista fituesve në Universitetet shqiptare Maturantët që konkuruan për në universitete mësojnë sot nëse kanë fituar një vend në auditoret e tyre. Listat afishohen
Më të mirat e shteteve (FOTOGALERI) Sipas kërkimit të revistës Newsweek, Japonia është vendi më i shëndetshëm dhe më i përshtatshëm për të jetuar pleqtë. Pë
A i dini sekretet e trupit tuaj? Trupi i njeriut aq sa është kompleks është edhe magjepsës. Po i dimë sekretet kryesore të trupit tonë? Kur është periudh