999 rezultate për

center

Serbia, Macedonia and Albania to become refugee centers The European Union is expected to ask the countries of the Western Balkans, and primarily Serbia, Macedonia and Albania
Gjobiten 17 "Call Center" Zyra e Komisionerit për të Dhënat Personale ka gjobitur 17 “call center”. Mësohet se Zyra e Komisionerit për të Drejtën
Si ka ndryshuar New York-u në 500 vjet?! (VIDEO) Si kanë ndryshuar banesat e New York-ut, që prej vitit 1500 e deri më sot? Këtë e gjeni te përshkruar në një ide orig
20 vjeçarja denoncon menaxherin italian të "call center" për ngacmim seksual Një 20 vjeçare është drejtuar në rajonin e policisë, lidhur me një denoncim për një menaxher italian të një "call center
"Ski Center Gjakova 2015", VETËVENDOSJE! tallet me komunën Gjakovë (FOTO LAJM) Sot më 3 janar 2015, Lëvizja VETËVENDOSJE! në Gjakovë organizoi një aksion simbolik në lidhje me situatën emergjente të
Inaugurohet Call Center-i në Paskuqan, Meta: Mundësi për të rinjtë (FOTO LAJM) Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, mori pjesë në inaugurimin e CCP (Call Center Paskuqan) ku janë punësuar 100 të rinj të m
Rama: Ministry of Integration, the center of gravity of the European future For Prime Minister Rama, Ministry of Integration remains the center of gravity for European future efforts. This stateme
Car explodes in the center of Burrel Update- The owner of the car that exploded today in the city of Burrel, Gazmir Dema said to the police that he did not h
Center of Korca to change and become modern Prime Minister Edi Rama was present in the reconstruction of the center of Korca, where he said that this just one part
Lista me 117 zyrtarë të lartë të gjobitur nga ILDKP Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave ka konstatuar se 117 zyrtarë t
Michele Obama, sensuale në Kennedy Center Honors (FOTO LAJM) Michelle Obama ndryshon strategji duke shfaqur një look sensual në mbrëmjen e Kennedy Center Honors. Me fustan jeshil më
51 year old executed in the center of Shkodra One person has been shot dead on Wednesday morning in Shkodra. The killing occurred near the bridge of Dervishbeg where
SHBA, hapet “World Trade Center 4” Të mërkurën përurohet njëra nga katër kullta që po ndërtohen në “Ground Zero”, mbi themelet e dy kullave binjake të shka
Anoreksia lidhet edhe me gjenet Studimi më i madh bërë deri në ADN-në e pacientëve anoreksik ka zbuluar një gjen, i quajtur EPHX2, i lidhur me sëmundjen
Acid përgjegjëses së “call center”, dyshohet se autori ishte i paguar 27-vjeçarja Vilma Dule e sulmuar dje me acid nga një person ende i paidentifikuar nga policia është shprehur për hetuesi
Meta: Shqipërisë i duhet një koalicion për punësimin Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta vizitois sot një kompani “Call Center” në kryeqytet. Gjatë kësaj v
Ndihma për familjen që ushqehet me bukë e kripë Një javë pasi gazeta “Shqip” dhe “Top Channel” publikuan reportazhin për familjen Dizdari në Pukë, “Compassion Help Cent
“Compassion Help Center” shpërndan 6000 pako me ndihma ushqimore Shoqata humanitare “Compassion Help Center”, ka shpërndarë rreth 6 000 pako ndihma ushqimore për familjet në nevojë në 1
Në zemër të Google, ja si duket shtëpia e internetit (FOTO LAJM) Fotot që shikoni më lartë i përkasin qendrës së të dhënave (datacenter) të Google. Fotografitë zbulojnë një labirint
“Compassion Help Center” në ndihmë të familjeve në nevojë Shoqata “Compassion Help Center”, gjatë ditës së djeshme, ka shpërndarë ndihma ushqimore për rreth 100 familje në qyteti