999 rezultate për

center

Nis kriza edhe në Shqipëri, mbyllen 30 Call Centera Numri i kompanive Call Center që janë mbyllur nga fillimi i vitit deri më sot, sipas aktorëve të tregut është më i madh,
INSTAT: Sektori i “Call Center” fillon rënien Sektori i call center vitet e fundit u kthye në një nga punëdhënësit më të mëdhenj në vend, teksa ai punësoi mbi 25 mijë
Çfarë do të ndodhë me të rinjtë shqiptarë? Call Center fillon rënien Sektori i call center vitet e fundit u kthye në një nga punëdhënësit më të mëdhenj në vend, teksa ai punësoi mbi 25 mijë
Call Center drejt mbylljes? Zbulohen "surprizat" e fundit Kompanitë call center po diversifikojnë aktivitetin e tyre, duke u kthyer në ndërmjetës financiarë, çka do u japë mundës
Ndodh dhe kjo! Djali nga Elbasani bën kontratë me Ballotelin në Call-Center Një djalë i ri nga Elbasani, i cili punon pranë një kompanie call-center në këtë qytet, ka arritur te komunikoje me fami
Çfarë do të ndodh me të punësuarit? Falimentojnë katër Call Center Mbijetesa e Call Center-ave në Shqipëri po bëhet më e vështirë, sidomos për ato që ende mbeten të pakonsoliduara në treg
Më në fund Pique bind Shakirën t’i rikthehet skenës Shakira u largua për disa kohë nga muzika dhe skena pasi ajo u shpreh se onte që t’i përkushtohej familjes dhe fëmijëv
Basha në një rrëfim ndryshe: Punova në Call Center dhe mbulova studimet në Hollandë I ftuar pasditen e sotme në “Rudina”, në Tv Klan, kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka rrëfyer “pa dorashka” jetën e tij
Gjimnazistja ngjit shkallët e karrierës: Nga Call Center-i në Kuvend Arjola Elezi është vetëm 18 vjec , sapo ka mbaruar gjimnazin dhe e vetmja punë që ka bërë është Call center. Ajo k
Supervizorja gati të "mbysë" punonjësit: Punoni, kaq po ju them! VIDEO) Call Centër është pa dyshim burimi i të ardhurave më të mëdha për të rinjtë shqiptarë, por shumë herë është konsideruar
Mbyllen 11 Call Center në Shkodër kompanitë kthejnë sytë nga Anglia Nga Italia ka ardhur goditja e pare finale për call center në Shqipëri. 13 kompani të mëdha kanë firmosur një marrëveshj
13 kompani Call center firmosin protokollin, 80% e shërbimeve të reja do të jenë në Itali Nga Italia ka ardhur goditja finale për call center. 13 kompani të mëdha kanë firmosur sot një protokoll mirëkuptimi me
Goditja finale për Shqipërinë, shumica e call center-ave nuk sjellin më punë Eni, Enel, Sky, Mediaset, Tim, Vodafone, Ëind Tre, Fastëeb, Intesa SanPaolo, Unicredit, Poste Italiane, Ntv, Trenitalia
Rroftë Call Center-i, ja sa miliona euro fituan të rinjtë në 2016 Industria e Call Center-ave përveç se krijon vende të reja pune, sjell dhe të ardhura shumë të mira për ekonominë kombët
Baste dhe Call Center, ja ku u punësuan më shumë shqiptarët në 2016 (FOTO LAJM) Në sistemin bankar, në vitin 2016 u shtuan neto vetëm 28 të punësuar. Vendi i preferuar i punës për shumë të rinj me ars
LISTA/ 100 punëdhënësit më të mëdhenj, Call Center në rrezik Cilët janë 100 punëdhënësit më të mëdhenj në vend. Me kompanitë e mëdha, si banka dhe telekomunikacione, që nuk po rrite
Punonin në “Call center” dhe shpërndanin drogë, arrestohen 5 “bosët” shqiptarë Policia italiane ka vënë në pranga 5 shqiptarë të cilët furnizonin me drogë shtëpitë e Romës veriore. Lajmi bëhet i ditu
Nis shpërngulja e Call Center-ave, pezullohet aktiviteti i 30 kompanive Ligji italian që synon të rikthejë brenda vendit industrinë Call Center ka dhënë efektet e para në Shqipëri, duke pezull
Italianët e "Call Center", orgji për 100 euro me vajzat shqiptare (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja nga aksioni i policisë ku u shkatërrua banda e prostitucionit në Tiranë. Policia bën me
Italia e ashpër, subvencionon Call Center-at që të mos flasin shqip Pas sanksioneve të vitit të kaluar, propozimi i ri synon subvencionimin e punonjësve “ALO”. Ines Muçostepa shprehet skep