999 rezultate për

cente

"11800" , ja përse duhet ta telefononi këtë numër Për të shmangur radhët, por edhe korrupsionin në sportele, nga sot është hapur një Call Center për qytetarët. Sot ës
Ja koeficentët e basteve për Shqipëri-Marok Në orën 20:30 Kombëtarja shqiptare do të zhvillojë miqësoren kundër Marokut. Mediat dhe ekspertët italianë kanë parashik
“One World Trade Center” vishet me ngjyrat e flamurit italian (FOTO) “One World Trade center” në New York është ndriçuar me ngjyrat e flamurit italian, në nderim të viktimave të lëna pas n
Bie sërish çmimi i naftës në Amerikë Çmimet e naftës kanë rënë sot në minimumin e ri tremujor, pasi u forcuan nga tejngopja e ofertës pak muaj më parë. Çm
Era Istrefi një sukses i garantuar, tashmë nën kujdesin e Sia-s Era Istrefi tashmë është një emër i garantuar në tregun botëror. Performancat e saj gjithmonë e më shumë po bëjnë jehonë
5 muaj pa rroga, vajza e Call Center: Nuk pyes edhe po të vijë Edi Rama (VIDEO) Në zyrat e një prej call center-ave të panumërt në Tiranë po zhvillohet drama e radhës. Por kjo, jo për shkak të orar
Portugali-Francë, ja koeficentët e basteve (FOTO) Portugalia dhe Franca do të përballen në finalen e Kampionatit Europian. Sipas kompanive të basteve, Franca është ndjesh
Portugali-Uells/ Ja kush janë koeficentët e basteve Ndeshja mes Portugalisë dhe Uellsit do të jetë një luftë për mbijetesë, pasi dy skuadrat do të kërkojnë të presin një bi
Uells-Belgjikë, ja si janë koeficentët e basteve Sot do luhet sërish një ndeshje e rëndësishme mes Uellsit dhe Belgjikës. Të dyja do të "luftojnë" për të prerë një bilet
Ja koeficentët e basteve për ndeshjen Poloni-Portugali (FOTO) Dy ekipet Poloni-Portugali do të përballen mes tyre për të siguruar një biletë në fazën gjysmëfinale të Kampionatit Euro
Sofia e Çanit sfidon të rinjtë, punon edhe në një call center Sofia e re e Çanit, Andonia Dobi, e cila sapo u bë pjesë e programit të njohur u përfshi menjëherë në faqet e mediave, k
Klosi and Ademi report over child abuse case in Shkoder orphanage Days after the scandal in the orphanage of Shkodra, where three under aged girls were sexually abused, Minister of Socia
Joleza godet sërish, komentuesit ia kthejnë me sharje (FOTO LAJM) Joleza e famshme nuk i ka aspak të mira marrëdhëniet me ndjekësit në Facebook, e kjo vjen si pasojë e komenteve të cilat
Speciale/ Ja si janë koefiçentet e ekipeve çerekfinaliste në Champions (FOTO LAJM) Sonte në mbrëmje do të luhen dy ndeshjet e para çerekfinale ën Ligën e kampionëve, teksa në fushë do të zbresin Atletic
5 milion për Norën me “Sa t’kom Dasht” (VIDEO) Këngëtarja e njohur Nora Isterfi u rikthye fuqishëm në tregun muzikor me projektin e saj më të fundit të titulluar “Sa t
Spaho: Njerëzit me shkollë të lartë po punojnë Call-Center Blendi Klosi dhe Edmond Spaho janë "përplasur" në emisionin "Opinion" lidhur me papunësinë në vend. Spaho theksoi se
SP accuses Basha for abuse of office The Socialist Party accused today the DP leader, Lulzim Basha, for giving an abusive construction permit in the center o
SPEKTAKOLARE/ Valle shqiptare në parketin e NBA (VIDEO) Atmosfera e festave të nëntorit nuk është ndjerë vetëm në trojet shqiptare, por ka shkuar deri në parketet e kampionatit
Si kërcente terroristi i Parisit me plakën në Preshevë (VIDEO) Një video e shpërndarë në rrjetet sociale tregon një moment kur një grua plakë në Preshevë kërcen në shoqërinë e refugja
Rita Ora prezanton “Coming Home” (VIDEO) Rita Ora nuk ka të ndalur, ndërsa sot ka prezantuar projektin e saj më të ri. “Coming Home”, është bashkëpunimi i s