999 rezultate për

cente

Grabitja si në filma, maskat u hodhën në sulm kur Policia po kërcente ne festë Një bankë e nivelit të dytë është gabritur në Lac, ndërkohë që mëohet se grabtja ka ndodhur nga persona të maskuar dhe t
Si kurrë më parë, Veliaj e djeg duke kërcyer me Alketën në "Dance With Me" Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj ka ditur gjithmonë të tregojë se është njeri pa komplekse. Këtë gjë e vërte
Panik tek të rinjtë shqiptarë, Call Centeri më i madh mbyll dyert Gjigantja italiane e shërbimeve Call Center, Facile.it, ka mbyllur degën e saj në Shqipëri. Përmes një njoftimi të l
Nis kriza edhe në Shqipëri, mbyllen 30 Call Centera Numri i kompanive Call Center që janë mbyllur nga fillimi i vitit deri më sot, sipas aktorëve të tregut është më i madh,
Ku po përfundon taksa 10 cent në stacionin e autobusave Pas aplikimit të pagesës prej 10 centësh për biletën digjitale në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë, udhëtarët shpesh
Video e rrallë, kur Edi Rama kërcente vallëzim me Alketa Vejsiun Kryeministri Edi Rama është bërë pjesë e pandashme e medias dhe e publikut jo vetëm për faktin që është kryeministri i v
INSTAT: Sektori i “Call Center” fillon rënien Sektori i call center vitet e fundit u kthye në një nga punëdhënësit më të mëdhenj në vend, teksa ai punësoi mbi 25 mijë
Çfarë do të ndodhë me të rinjtë shqiptarë? Call Center fillon rënien Sektori i call center vitet e fundit u kthye në një nga punëdhënësit më të mëdhenj në vend, teksa ai punësoi mbi 25 mijë
Nisi të kërcejë "Macarena” mes rrugës, arrestohet 14-vjeçari (VIDEO) Një djalë vetëm 14 vjeç nga Arabia Saudite është bërë hit në internet. Kjo për shkak se ai është arrestuar ndërkohë
Dy producentet shqiptare të Hollivudit flasin për serialin e tyre të fundit (FOTO LAJM) Dy artistet e njohura shqiptare në Hollivud, Greta dhe Vilma Zenelaj, themeluese të Colored Film kanë dhënë detaje mbi
Call Center drejt mbylljes? Zbulohen "surprizat" e fundit Kompanitë call center po diversifikojnë aktivitetin e tyre, duke u kthyer në ndërmjetës financiarë, çka do u japë mundës
Ndodh dhe kjo! Djali nga Elbasani bën kontratë me Ballotelin në Call-Center Një djalë i ri nga Elbasani, i cili punon pranë një kompanie call-center në këtë qytet, ka arritur te komunikoje me fami
Komuna e Klinës blen një thes miell 40 centë Komuna e Klinës ka pranuar një ofertë të furnizimit me artikuj ushqimor me çmime të pa dëgjuara më parë. 25 kilogramë
Çfarë do të ndodh me të punësuarit? Falimentojnë katër Call Center Mbijetesa e Call Center-ave në Shqipëri po bëhet më e vështirë, sidomos për ato që ende mbeten të pakonsoliduara në treg
Më në fund Pique bind Shakirën t’i rikthehet skenës Shakira u largua për disa kohë nga muzika dhe skena pasi ajo u shpreh se onte që t’i përkushtohej familjes dhe fëmijëv
Basha në një rrëfim ndryshe: Punova në Call Center dhe mbulova studimet në Hollandë I ftuar pasditen e sotme në “Rudina”, në Tv Klan, kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka rrëfyer “pa dorashka” jetën e tij
Gjimnazistja ngjit shkallët e karrierës: Nga Call Center-i në Kuvend Arjola Elezi është vetëm 18 vjec , sapo ka mbaruar gjimnazin dhe e vetmja punë që ka bërë është Call center. Ajo k
Futbollin italian në zi, ndërron jetë ish-portieri i madh i Interit Futbolli italian është në zi, pasi sot është ndarë nga jeta në moshën 83-vjeçare Giuliano Sarti, ish-portier i njohur i
Dikur kërcente në videoklipe, sot është kandidate për deputete (FOTO LAJM) Karrierën e saj e nisi si një balerinë në videoklipet e këngëtarëve të njohur e më pas edhe si këngëtare në një bashkëpu
Supervizorja gati të "mbysë" punonjësit: Punoni, kaq po ju them! VIDEO) Call Centër është pa dyshim burimi i të ardhurave më të mëdha për të rinjtë shqiptarë, por shumë herë është konsideruar