999 rezultate për

cente

SKANDALI/ 3 minutat e para falas: Vajzave u kërkohet s*ks online në "Call Center" (VIDEO) Emisioni investigative “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një tjetër skandal. Zyra që funksionojnë për seks online por që ma
Lajm i keq për shqiptarët, Serbia shtrenjton taksat e rrugëve Kuvendi i Serbisë sot ka miratuar amendamentet e Ligjit për Taksat për Përdorimin e Mallrave Publike, me këtë rast është
Vidhte Call-Centerin në Tiranë , arrestohet 29 vjeçari nga Berati Në vijim të operacionit "Centralisti", policia ka arrestuar një 29 vjeçar i shpallur në kërkim për veprat penale “Vjedhj
Nuk ndalen gabimet në ‘Game of Thrones’, detaji që fundos producentët (FOTO LAJM) Harrojeni gotën e kafesë në serialin ‘Game of Thrones’. Producentët kanë bërë gafën e rradhës dhe sërish fansave të seri
INVESTIGIMI/ Si Call Center-at nga Shqipëria mashtrojnë italianët Një pjesë e konsiderueshme e të rinjve shqiptarë janë të punësuar në Call center-a më së shumti në gjuhën italiane, por
Kush është bosi i Call Center-ave në Tiranë që pastron para me thasë Drejtoria e Përgjithshme e Parandalimit të Pastrimit të Parave ka analizuar mënyrat kryesore përmes të cilave hyjnë e ka
400 euro në javë, shqiptari në Itali shndërron Call Center-in në bazë prostitucioni Një megabiznes në shfrytëzimin e prostitucionit mes të cilave vajza, transeksualë dhe shqiptarë është zbuluar nga polici
Nga pasuritë e paluajtshme te call center, si u pastruan para në 2018 Të paktën pesë tipologji janë evidentuar vitin e shkuar nga autoritetet shqiptare si mundësi potenciale për pastrim para
Vodhën 510 000 euro, kapen 9 punonjësit e Call Center-it në Tiranë 9 persona kanë rënë në pranga e policisë në Tiranë pasi akuzohen për mashtrim. Sipas burimeve nga policia personat n
Tentoi të kërcente në tubin e tendës së dasmës, e ftuara shkatërron gjithçka (VIDEO) Një ngjarje shumë qesharake është bërë virale këtë herë në rrjet. Bëhet fjalë për një dasmë ku e ftuara ka pirë pak m
Nuk u jep mbesave centet për një arsye humane Shumë familje në Kosovë jetojnë në kushte të rënda ekonomike. Derisa po ofrojnë ditët e ftohta të dimrit, ka njerëz me z
Momenti kur gazetarët e CNN mësojnë se ka një bombë në studion e tyre (VIDEO) Gazetarët e CNN, Poppy Harlow dhe Jim Sciutto, ishin live në momentin kur alarmi i zjarrit në Time Werner Center (vendi
Tentoi të kërcente në tubin e tendës së dasmës, e ftuara shkatërron gjithçka (VIDEO) Një ngjarje shumë qesharake është bërë virale këtë herë në rrjet. Bëhet fjalë për një dasmë ku e ftuara ka pirë pak m
Khabib do të përballet kundër Mayweatherit, këto janë koefiçentët e ndeshjes Pasi Khabib Nurmagomedov i bëri ftesë për luftë Mayweatherit, sytë e gjithë audiencës së sporteve luftarake janë kthyer
Punonte në Call Center, familjarët zbulojnë shkakun e vetëvrasjes së vajzës në Tiranë Vajza 24-vjeçare që u gjet e vetëvarur nga familjarët e saj mesditën e djeshme në Tiranë, shtetasja me iniciale E.Y., ng
Tirana apo Partizani? Këto janë koefiçentët për dy skuadrat Vetëm pak orë në ndajnë nga derbi i shumë pritur kryeqytetas mes Tiranës dhe Partizanit. Së fundmi sipas disa analiz
Ti mi vodhe syzet? Ik se të blen dashnori të tjera! Plas keq mes vajzave të Call Centerit në Tiranë (FOTO LAJM) Mund të ndodhë që dikujt i humb diçka me shumë vlerë, por krahas asaj që i ka humbur humbet edhe toruan duke akuzuar të
25% e përdoruesve heqin aplikacionin Facebook Një e katërta e përdoruesve të rrjetit social Facebook ka hequr këtë aplikacion nga celulari. Kjo përqindje shkon në
Debutimi i Ronaldos, kompanitë e basteve kuotojnë koefiçentët Tranferimi i Ronaldos te klubi i Juventus është tema kryesore e kësaj merkatoje veroredhe madje ka marrë disi edhe vëmen
Sa gola shënon Ronaldo me Juventusin, ja koeficentët Tashmë ka ngelur vetëm çështje kohe transferimi i Ronaldos te Juventusi. Janë mediat spanjolle dhe ato italiane të ci