999 rezultate për

cente

Iu sekuestrua 6 milion euro pasuri, si "call-center" e nxorri zbuluar biznesmenin Ditën e sotme Policia e Tiranës ka bërë me dije se ka bërë sekuestrimin e pasurisë me vlerë 6 milionë euro të shtetasit
Çiljeta Xhilaga humb njeriun e afërt të familjes: Shumë i shtrenjtë për ne! (FOTO LAJM) Ditën e sotme u nda nga jeta në moshën 84-vjeçare një nga figurat më të shquara të komunitetit shqiptar në SHBA, Skënder
Përse Rama u çua në këmbë dhe po kërcente nga belaja në "Opinion" Nga Andi Bushati Vetëm një hall i madh mund ta detyronte kryeministrin e vendit të linte kolltukun në studion
"Është një turp", Endi Tufa: Fituan kompanitë e basteve, duhej që të shënoheshin tre gola Bylisi ka arritur të fitojë me rezultatin 2-1 ndaj Tiranës në Kupën e Shqipërisë. Dopieta e Murataj i ka dhënë fitor
Këtë autogol nuk e keni parë prej kohësh, trajneri vë duart në kokë (VIDEO) Gil Vicente u mposht në shtëpi ditën e djeshme nga Famalicao. Në minutat shtesë, Edwin Banguera i vendasve shënoi në por
Call Center kthehet në vatër të rrezikshme, si u shpërnda sot harta 25 raste të reja kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 në vendin tonë, duke e ccuar numri e të prekurve në total 1029.
Një tjetër viktimë nga COVID 19 në Kosovë, si është gjendja e pacentëve në spitalin e Pejës Në Komunën e Pejës deri më tani janë identifikuar 49 raste të infektuar me COVID-19, kurse dy prej tyre janë duke u traj
Si asnjëherë, Nevina i kthehet ashpër komentuesit dhe do habiteni me arsyen (FOTO LAJM) Në një foto të fundit të Nëvina shtyllës e cila ka pozuar me kufje dhe mikrofon, një komentues i drejton pa asnjë djallë
Basha bën thirrje për shpalljen e fatkeqësisë natyrore: Të mbyllen call-centerat Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku deklaron se qeveria duhet të shpallë gjen
TIRANË/ Një i infektuar me koronavirus në call-center, dhjetëra punonjës në karantinë Kompania e call-center-ave Teleperformanca u ka kërkuar dhjetëra punonjësve të mbyllen në shtëpi pasi një prej stafit ka
SKANDALOZE! Operatorët punonin pa maska, gjobitet Call Center-i me 700 mijë lekë Ndërkohë që qeveria ka marrë masa të rrepta për të parandaluar përhapjen në masë të koronavirusit, covid-19, bizneset va
Çfarë do ndodhë me fasoneritë dhe Call Center në Shqipëri? Përgjigjet Rama (VIDEO) Fasoneritë dhe kompanitë call center që kanë një numër të madh të punonjësve duhet të marrin masat në këto ditë ku koron
Mashtrim me “Call Center-a”, zbardhet skema e kompanisë që operon me Bitcoins në Shqipëri Në një mbrëmje janari në Kiev, një kompani e quajtur Milton Group zhvilloi një festë mondane të Vitit të Ri për stafin e
I jepet lamtumira e fundit Kobe Bryant Bota e sportit i dha lamtumirën e fundit legjendës së NBA-së, Kobe Bryant, dhe vajzës së tij, Gianna, të cilën humbën je
Këngëtarja shqiptare rrëfen të pa thënat: Producentët më kanë kërkuar favore s*ksuale (VIDEO) Këngëtarja Ana Kabashi ka rrëfyer për “Glamour Zone” se shumë persona i kanë kërkuar favore seksuale. Ajo përmendi disa
2020 viti i Kidës, së shpejti drejt suksesit ndërkombëtar (FOTO LAJM) Si duket suksesi që pati kënga “Don’t say no more” në bashkëpunim me Dj francez Hcue bëri që Kida mos ndalë këngët e saj
YouTube i fshin këngën, reagon Capital T YouTube ka fshirë sonte nga platforma e saj këngën më të re të Capital T, “Akull”, një këngë që për pak kohë kishte arri
Skivi nis punën në studion e re: Reperi na prezanton producenten (VIDEO) Ashtu siç na palajmeroi në një interviste ekskluzive për Albeu.com pak ditë më parë, Skivi tashmë ka nisur punën për pro
Vajza po kërcente në lokal, të dashurit i erren sytë dhe bën veprimin e papritur (VIDEO) Ky është momenti kur një i dashur xheloz hyn me shpejtësi në skenën e lokalit dhe godet me shkelm në kokë të dashurën e
Mashtruan dynjanë, Gjermania dhe Italia nisin hetim për 200 call centera në Shqipëri Gjermania dhe Italia kanë nisur një fushatë të gjerë kundër kompanive call-center pirate, një pjesë e rëndësishme e të c