999 rezultate për

cenaj

"Ishte sfidë", Visjan Ukcenaj rrëfen si e bëri për vete bashkëshorten pas shumë përpjekjesh (VIDEO) Visjan Ukcenaj dhe Jona Xhelilaj janë një ndër çiftet më simpatikë, të cilët kanë bashkë plot 10 vite dhe janë prindër t
Po aktronte me Getoarin, Visjan Ukcenajt i ndodh incidenti në skenë (VIDEO) Reperi shumë i suksesshëm, Getoar Selimi ishte i ftuar në puntatën speciale të "Klanifornias" në natën e ndërrimit të vi
Po vjen diçka e bukur, Visjan Ukcenaj zbulon surprizën për fansat (FOTO LAJM) Aktori i njohur i emisionit të humorit “Duplex”, Visjan Ukcenaj, duket se krahas aktrimit ka marrë shumë seriozisht edhe
EMRAT/ Lirohen 10 nga të arrestuarit e protestës, 1 mbetet në burg Gjykata e Tiranës ka vendosur t’i japë lirinë 10 prej të arrestuarve pas protestës tek parlamenti, ndërsa ka lënë në bur
Kreu i "Grupit të Zjarrit" në 21 janar, pjesë e protestës para bashkisë (FOTO LAJM) Protestat e dhunshme prara Bashkisë së Tiranës ditën e sotme janë organizuar nga ish-efektivët e Gardës në 21 janar që q
Visjan Ukcenaj rrëfen të pathënat: Hyra në Portokalli por më hoqi Altin Basha (VIDEO) Aktori i humorit Visjan Ukcenaj u bë i njohur falë rolëve të tij në 2XL. Por dalja e parë ose konkurimi i parë i tij nuk
Pasi quajti zyshën kur*ë, Visjan Ukcenaj i nxehet live moderatorit Aktori Visjan Ukcenaj është një ndër aktorët shumë të dashur për publikun, i cili është bërë i famshëm falë spektaklit t
Përplasja me armë në Sarandë, lihet në burg autori i plagosjes Gjykata e Sarandës ka caktuar masën “Arrest me burg” për Renald Cenajn i cili u arrestua pasi akuzohet për plagosje me a
Zyrtare/ Edhe një tjetër shqiptar luan në Itali Një tjetër futbollist shqiptar do të luajë në Itali. 19-vjeçari Drilon Cenaj i është bashkuar skuadrës së Salernitanës.
Cenaj, talenti më i ri që i bashkohet Serisë A Drilon Cenaj, një mesfushor i talentuar 18-vjeçar, ishte në kërkim te dy klubeve italiane: Atalanta dhe Chievo, por më p
Pas 9 ditësh banorët e Koculit dalin nga greva e urisë Pas marrëveshjes me kandidatin e majtë, banorët e fshatit Kocul kanë dalë pas nëntë ditësh nga greva e urisë. Kandidati
Piloti trafikant nuk paguante dot qeranë, vjehrri mori lajmin nga zhvillimet në Kuvend Sokol Feka, majori që humbi jetën dje në Spanjë, ndërsa drejtonte një helikopter me drogë, bënte një jetë të vështirë. "
Detyrim paraqitje për oficerin Alfred Ahmetcenaj Gjykata e Tiranës rrëzoi sot kërkesën e prokurorisë për caktimin e masës arrest me burg pa afat ndaj efektivit të Gardës
21 janari, arrestohet zv/komandanti i Gardës Zv.komandanti i Gardës, Alfred Ahmetcenaj është arrestuar nga policia e Tiranës me urdhër të prokurorisë. Ndalimi i zyrt