999 rezultate për

celular

Gruaja rrëfen tmerrin e shpërthimit në Vlorë: Si e gjeta pakon lidhur me celular (VIDEO) Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë e mbrëmjes së kaluar në një banesë në lagjen Çole të Vlorës. Pika ku is
Mos kini frikë se humbni celularin, kjo është mënyra më e lehtë për ta gjetur Aplikacioni Find my Device i cili të ndihmon shumë kur të humbet celulari, në fakt është përmirësuar ndjeshëm. Por de
E tmerrshme/ Mori celularin në dush, vajza humbet jetën 15-vjeçares Irina Rybnikova e cila mbante gjithmonë me vete celularin i ka kushtuar jetën. Vajza kishte vendosur në kar
Ardit Gjebrea e thotë publikisht: Këtë këngëtar e kam marrë vetë në celular Ditën e sotme (e diel, 9 dhjetor), tek “E diela shqiptare” ishin të ftuar disa prej finalistëve të 20 – vjetorit të “Kën
Jo se j'ua vjedhin, ja pse nuk duhet kurrë ta lini celularin në makinë (FOTO LAJM) Ka disa veprime të cilat në padashur i bëjmë, por që kanë pasoja serioze në pajisjet tona. Nëse doni që celulari, tab
Lajm i mirë, ulen tarifat e kompanive celulare Nga data 1 dhjetor e këtij viti kanë hyrë në fuqi tarifat e reja të terminimit të thirrjeve në rrjetet celulare të Vodaf
Kujdes! Celulari, më i pistë se një ndenjëse tualeti Ato janë pajisjet e shndrritshme që ofrojnë gjithçka vetëm nëpërmjet një lëvizjeje me gisht në ekran. Por personat që nu
Si të gjeni se kush ju përgjon celularin me katër kode (FOTO LAJM) Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dh
Gruaja i vendos himnin e Championsit, shikoni reagimin e çuditshëm të Zidane (VIDEO) Ish-trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka pasur një karrierë të suksesshme te madrilenët ku arriti që të fitojë p
Mos kini më frikë se humbni celularin, kjo është mënyra më e lehtë për ta gjetur Aplikacioni Find my Device i cili të ndihmon shumë kur të humbet celulari, në fakt është përmirësuar ndjeshëm. Por de
Është e dëmshme, asnjëherë mos e karikoni celularin tuaj në makinë Të gjithëve na ndodh që kur jemi duke udhëtuar me makinë të karikojmë telefonin brenda mjetit me të cilin jemi duke udhë
Panucci sherr me gazetarin: Më shiko në sy kur flas, jo celularin! I paedukatë (VIDEO) Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci, u shfaq tepër i tensionuar në konferencën e sotme për shtyp ku nuk munguan rep
Aplikacionet që duhet me patjetër ti keni në celular Celulari duhet mbushur me aplikacione që vlejnë, që na e bëjnë jetën më të lehtë. Në YouTube ekziston një numër i pafund
E merrni celularin me vete në banjo? Mos e bëni më kurrë (FOTO LAJM) Ka disa veprime të cilat në padashur i bëjmë, por që kanë pasoja serioze në pajisjet tona. Nëse doni që celulari, tab
Edhe celular edhe tablet, Samsung sjell “bishën” e re në treg (FOTO LAJM) Nëse doni të dini kush është fjala e fundit e teknologjisë, duhet me patjetër që të shihni celularin më të ri që ka prez
Dëmi i madh që shkakton celulari te fëmijët, si t'ja hiqni nga dora Tashmë dihen pasojat e rënda që ka tek fëmijët ekspozimi i tepërt i pajisjeve teknologjike. Siç e thamë, situata është p
Mos gënjeni veten, celulari dëmton shumë fëmijën tuaj Për të gjithë njerëzit që nuk e dinë dhe në veçanti prindërit, foshnjat e moshës 0-2 vjeç nuk duhet të kenë asnjë lloj e
Nëse celulari ju ka rënë në ujë, mos i bëni këto veprime Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin q
Apple dhe Samsung dënohen për kurthin që u bënë klientëve Apple dhe Samsung do të gjobiten me nga 5 milionë euro respektivisht në Itali, për “ngadalësimin me qëllim” të celularëv
Hauwei prezanton nesër "përbindëshin" e celularëve, Mate 20X (VIDEO) Me procesorin, rezolucionin dhe ekranin e madh, ai konsiderohet si një "përmbindësh" i celularëve. Bëhet fjalë për Ma