999 rezultate për

celular

Çfarë nuk ndodh, ky indian kapet duke torturuar miun (VIDEO) Një video e pabesueshme shfaq një mi të lidhur për një shishe të plastikës, duke u rrahur me një shkop derisa të urinojë
U fut në kurth nga i dashuri! Videoja intime e vajzës nga Kavaja kaloi nga celulari në celular Detaje të reja kanë dalë sot në lidhje me ngjarjen tronditesë të disa javëve më parë në Kavajë, ku një grup të rinjsh pë
Mësoni çfarë ndodh kur ngjyrosni me blu blicin e celularit (VIDEO) Po jetojmë në epokën e aplikacioneve, por nuk ekziston ende një aplikacion i cili i përmbush të gjitha nevojat tuaja.
Arrestohet dentisti i burgut pasi futi celularë në qeli Një stomatolog është vënë në pranga në qytetin e Peqinin pasi futi një celular në ambientet e burgut. Sipas policisë,
I doli një puçër në ballë, i riu nuk zhbllokon dot celularin Një djalë i ri nga Ilionis bëri një kërkesë interesante në lokalin e Apple, pasi për 24 orë nuk kishte çasje në telefoni
Grushte dhe celular fytyrës, gruaja arratiset nga shqiptari monstër Një burrë ka dhunuar barabarisht duke goditur me grushte dhe celular fytyrës gruan e tij. Cifti shqiptar që jetonte n
5 mënyra fantastike për të mbrojtur celularin tuaj (FOTO LAJM) Në epokën e rrjeteve sociale dhe internetit siguria kibernetike duhet të jetë shqetësimi i parë për këdo që dëshiron që
Kjo është sëmundja më e rrezikshme që shkakton celulari Një grup shkencëtarësh nga Hong Kongu thonë se kanë zbuluar një sëmundje të re mjaft të përhapur në gjithë globin e cila
Çfarë po i bën fëmijës tënd duke i lënë celularin në dorë Për të gjithë njerëzit që nuk e dinë dhe në veçanti prindërit, foshnjat e moshës 0-2 vjeç nuk duhet të kenë asnjë lloj e
Tre celularë brenda tenxheres me fasule, fshehje "gjeniale" në burgun e Lezhës Në burgun e Lezhes shpesh herë është tentuar që të futen sende të palejuar nga celularët e deri tek lëndët naroktike.
Zoti ju ruajt nga një grua si kjo! Dogji burrin me benzinë për passwordin e celularit (FOTO LAJM) Nuk do të donit kurrë të kishit një bashkëshorte të tillë. Një grua ka djegur me benzinë bashkëshortin e saj për një ars
Me këtë kod mund të zbuloni nëse celulari juaj është origjinal Në ditët e sotme me rritjen e kompanive teknologjike është e vështirë të dallohet prodhimi origjinal nga imitimi apo kop
I dhunuan dhe i thyen celularët, çfarë ndodhi gjatë natës tek Inxhinieria (VIDEO) Pamje të rënda kanë ardhur nga studentët e fakultetit të Inxhinierisë së ndërtimit, urbanistikës dhe arkitekturës të ci
Pamje të rënda në fakultetin e Inxhinierisë, studentëve iu thyhen celularët (VIDEO) Pamje të rënda vijnë nga studentët e fakultetit të Inxhinierisë së ndërtimit, urbanistikës dhe arkitekturës të cilët tas
A e keni fshirë vërtet historikun në celularin tuaj? Pas skandalit të madh të Cambridge Analytica kundrejt gjigandit Facebook, shumë çështje të privatësisë sonë në komunikim
Jo celular para gjumit, çfarë thotë studimi i fundit për fëmijët Thonë se përdorimi i tepërt i ekranëve nga fëmijët është i dëmshëm, por pak prova ka për ta vërtetuar këtë. Pediatrët
E pabesueshme, ky është mesazhi i parë për Krishtlindje i dërguar në telefon (FOTO LAJM) Mbajtja e një telefoni tashmë përbën një domosdoshmëri, e shumë kohë më parë shihej edhe si një mjet luksi. Dërgimi i
E vranë për një karikues celulari, dalin dëshmi të reja për ekzekutimin e Marvi Mihalit Gjykata e Tiranës vazhdon të marrë deshminë e personave për vrasjen e Marvi Mihalit, i cili u vra për një karikues verën
Maturantit i nxinë syrin dhe gazetarit i morën me dhunë celularin, çfarë ndodhi në protestë Studentët kanë ndenjtur 17 ditë në protestë, duke qëndruar 24 orë para Kryeministrisë edhe në të ftohtë. Por mbrëmjen
Rama e pyet për celularin, studenti e kap mat me shtëpinë në Surrel (VIDEO) Kryeministri Rama ka tentuar të intimidojë një prej studentëve që e kundërshtonin në sallë gjatë takimit në Vlorë duke e