999 rezultate për

celular

Trump sulmohet me celular gjatë fjalimit (VIDEO) Këto janë momentet kur Donald Trump sulmohet me një celular, gjatë një fjalimi në Indianapolis. Siç shihet në pamje, hed
A e dini çfarë është nomofobia? Mund ta keni edhe ju A jeni të shqetësuar kur harroni celularin tuaj në shtëpi? A e keni mendjen vetëm te bateria, kur ajo po mbaron? Atëherë
Telefoni i grupit të Admir Murataj çohet në Izrael, pritet të zbardhet e gjithë ngjarja Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin hetimi tatimor që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rin
Celulari i përdorur nga Admir Murataj në dorë të hetuesve Një telefon celular i gjetur në furgonin në mbishkrimin "hetimi tatimor" që u përdor nga banda kriminale për të realizua
Kompania i bën dhuratë Messit celularin iPhone XS Max me vlerë 4.000 euro (FOTO LAJM) Kompania "Idesign Gold" po prodhon celularë të markës "Iphone" vetëm për shtresën e lartë, duke i veshur me ar 24 karat
Vrasja e Jurgen Kurtit, të arrestuarit përdornin celularë me vlerë 2 mijë euro (FOTO LAJM) Pas arrestimit të tre të rinjve si autorë të vrasjes së 26-vjeçarit Jurgen Kurti, agjentët e krimeve ndaj jetës nuk kanë
“Në një celular janë kërcënimet”, detaje të reja për ekzekutimin e avokatit Vrasja e avokatit Ravik Gurra nuk tronditi vetëm Elbasanin por gjithë sistemin e drejtësisë. Në Opinion, gazetarja La
Celularë dhe drogë çfarë u gjet në barkun e këtij miu (FOTO LAJM) Drogë dhe celularë u futën fshehurazi brenda një burgu në Angli nëpërmjet minjve të ngordhur. Sendet e sipërpërmend
Flet taksisti që u plagos në kokë: Më shpëtoi një i moshuar, vrapoja i gjakosur (FOTO LAJM) Një taksist që i shpëtoi masakrës në xhaminë e Christchurch, ka treguar historinë e pabesueshme të shpëtimit – dhe se si
Arrestohet McGregor, incident me celularin e një fansi (VIDEO) Conor McGregor ka përfunduar sërish pas hekurave edhe pse për vetëm disa orë. Ish-kampioni i dyfishtë i botës në artet m
Bariu filmon me celular vrasjen e tij (VIDEO) Bariu Mikail Dural fimoi vrasësin e tij ndërkohë që po konfliktohej me familjarët e tjerë për vendin ku do të kullosnin
Amerikanët sërish merren me Martin Shkrelin, pretendojnë se me një celular po bëhet i pasur Një hetim është hapur ndaj shqiptarit Martin Shkreli nën dyshimet se ka drejtuar nga burgu kompaninë e tij farmaceutike
Kurrë mos flini me celular pranë trupit tuaj Një studim i bërë kohët e fundit nga Instituti Kombëtarë Shëndetësor në Britani, na paralajmëron të bëjmë shumë kujdes n
Si të gjeni shumë thjesht nëse ju përgjojnë celularin (FOTO LAJM) Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dh
E përdorte shumë celularin, i krijohen 500 vrima në sy Një 25-vjeçare nga Tajvani për pak sa nuk është verbuar si pasojë e celularit të saj. Miss Chen nga Tajvani e kishte
E padëgjuar! Fiken valët e celularëve në protestë Ndërkohë që është duke u zhvilluar protesta e oozitës ka disa informacione se me urdher te AKEP do të fiken antenat e ko
Më thuaj si e mban telefonin, të të them çfarë personaliteti ke #1 Të mbash celularin me një dorë dhe të shkruash më gishtin e madh. Nëse ju e mbani celularin me një dorë dhe njëkohësi
Nëse ke celular nuk je asnjëher vetëm Frika nga mungesa e celularit (Nomofobia) është në rritje , shkruan Albeu.com A jeni të shqetësuar kur harroni celul
Tenton të vjedhë celularin, e pëson shumë keq hajduti (VIDEO) Videoja tregon momentin e pazakontë kur një pasagjere e autobusit lufton kundër një tjetër pasagjeri, që provoi t’ia vje
E shkakton celulari, kjo sëmundje është e frikshme Një grup shkencëtarësh nga Hong Kongu thonë se kanë zbuluar një sëmundje të re mjaft të përhapur në gjithë globin e cila