999 rezultate për

celular

Origjinal apo imitim, "sinjale" për të dalluar pajisjet e celularit tuaj (FOTO LAJM) Tregu i elektronikës është kaq i gjerë dhe i shumëllojshëm sa do të duhen vite për të mësuar rreth tyre. Telefonat ce
Drejtori i Policisë Rrugore: Celulari në timon të ndëshkohet si përdorimi i alkoolit Përdorimi i celularit ndërkohë që je duke drejtuar automjetin është një vrasës i heshtur, jo vetëm në Shqipëri, por edhe
Përdori celularin gjatë drejtimit të makinës, këto janë pasojat (VIDEO) Përdorimi i celularit në drejtimin e makinës është një nga burimet më të shpeshta të aksidenteve rrugore. Një aksiden
8 kode të fshehta të telefonave celularë, përdorni sa më shpejt të jetë e mundur Praktikisht çdokush e ka në dorë një smartphone sot. Por a e dini që ekzistojnë disa kode sekrete të cilat mund t’ju ndi
Nuk fliste në celular, biseda që i bëri "gropën" viktimës së Selenicës Laver Tozaj, 47-vjeçari qe u ekzekutua ne Selenicë, ishtë dënuar nga Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda në Tiranë për
Celularët e thjeshtë do të jenë telefonat e së ardhmes Pas mbingarkesave të telefonave celularë me vlerë mijëra dollarë dollarë dhe mijëra funksione, trendi i telefonave të th
Rritet numri i aksidenteve: Problem përdorimi i celularit Fluksi i lëvizjeve por edhe pakujdesia e drejtuesve të automjeteve që qarkullojnë kanë bërë që vetëm në muajin korrik të
Zbardhet skema e grabitjes, si u bë vjedhja e 405 mijë eurove me 8200 rimbushje celulari Plot 11 persona,që punonin si operatorë pranë një kompanie të njohur “Call-Centër” në Tiranë janë marë të pandehur dhe ç
Vendet e rrezikshme për të karikuar celularët Smartphonet janë kthyer padyshim në një mjet të domosdoshëm i përditshmërisë tonë, por ndodh shpesh që pikërisht atëherë
Mos karikoni celularin në lokale e ambjente publike, studiuesit japin alarmin Nëse e keni zakon të karikoni telefonin tuaj në baret ku pini kafe apo në restorante jeni duke bërë një gabim shumë të m
Para dhe celularë, kapen "mat" 6 punonjës të burgut të Peqinit (FOTO LAJJM) Janë arrestuar në kushtet e flagrancës gjashtë punonjës të burgut në Peqin. Policët kanë mbajtur celularë në kohën që
Protestuesit nisen drejt Parlamentit Lideri demokrat Lulzim Basha ka përmbyllur fjalimin e tij përpara kryeministrisë dhe i ka bërë thirrje protestuesve ta n
Makinë luksoze dhe celular të shtrenjtë dhuratë! Brenda ditëlindjes së Trejsi Sejdinit ( VIDEO) Trejsi Sejdini ka festuar ditëlindjen e 19. Mes luksit, trendafilave, fishekzjarreve, qirinjve dhe miqve Trejsi ka shiju
Kontroll blic në burgje, Admir Tafili dhe 3 të dënuar të tjerë kapen me telefona Gjatë një kontrolli blic të zhvilluar në disa institucione të vuajtjes së dënimit, policia ka kapur me telefon disa pers
Nga lëkura e viçit te ekrani me safir, karakteristikat e "çmendura" të celularit të Kujtim Gjuzit (FOTO LAJM) Unë nuk përdor iPhone- ai është një celular për të varfrit”! Nëse për të gjithë ne, luks është të përdorësh një celular
Si të bëni një këllëf telefoni të kombinueshëm me veshjen tuaj Ashtu si i kombinojmë veshjet përpiqemi të kombinojmë edhe këllëfin e celularit. Shumë përdorues zgjedhin të përdorin nj
Kur t'i shikoni celularin Kujtim Gjuzit, do ta harroni orën e tij (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ish
Tentohet futja e celularit me pëllumb në burgun e Lezhës Të burgosurit mbahen për gjetjet e tyre për të futur drogë, armë apo celularë në burgje, por kësaj radha as imagjinata n
Trump sulmohet me celular gjatë fjalimit (VIDEO) Këto janë momentet kur Donald Trump sulmohet me një celular, gjatë një fjalimi në Indianapolis. Siç shihet në pamje, hed
A e dini çfarë është nomofobia? Mund ta keni edhe ju A jeni të shqetësuar kur harroni celularin tuaj në shtëpi? A e keni mendjen vetëm te bateria, kur ajo po mbaron? Atëherë