999 rezultate për

celular

A mund t'i gjeni 8 veturat e fshehura mes celularëve? (FOTO LAJM) Shembull dhe test i përqendrimit të shikimit është fotoja e mëposhtme për të gjetur se sa vetura janë fshehur në të.
Konspiracionisti: Celularët e tipeve të fundit mund të shkaktojnë edhe vdekjen Konspiracionisti Alfred Cako këtë të diel, ishte i ftuar në “E Diell”. Këtë herë Cako foli në lidhje me celularët e t
Celulari rreziku më i madh per përhapjen e COVID-19, shkencëtarët tregojnë se çfarë duhet të bëni Koronavirus vijon të përhapet në te gjithe botën, dhe ndërkohë që ndiqni lajmet, ka të ngjarë të keni dëgjuar edhe këshi
Pse nuk duhet ta lini kurrë celularin në karikim afër krevatit, sidomos gjatë natës Lënia e telefonit në karikim, sidomos gjatë natës është një zakon i keq që duhet të eliminohet sa më shpejt të jetë e mu
Lojëra fati në celular, arrestohet 46 vjeçari Policia e Skraparit ka vënë në pranga një 46-vjeçar pasi pas një kontrolli kryer nga efektivët, është kapur në ambiente
Zbulohet mesazhi që mbërriti në celularin e vëllait të shqiptares së zhdukur: Duam 5 mijë euro! Vajza 19-vjeçe me origjinë shqiptare, Artemis Vasili vijon që të jetë e zhdukur prej më shumë se një muaji në Greqi, ndë
E lexoni celularin shtrirë? Mësoni se çfarë ndodh me kockat tona Pyetje nga lexuesit: Mirëmëngjes! Kisha një pyetje për mjekët: leximi i celularit shtrirë për kohë të gjatë a ndikon në
Grabitet dyqani i celularëve në Durrës, policia jep detajet Një person ka grabitur nën kërcënimin e thikës, xhiron ditore të një dyqani celularësh, në Durrës. Referuar informaci
​Shkaku i rënies së madhe të numrit të insekteve mund të jetë rrezatimi i celularëve Rrezatimi i telefonit celular mund të kontribuojë në rënien e mprehtë të popullatave të insekteve që janë parë vitet e f
Mësojeni tani nëse jeni të varur nga celulari Telefonat përveçse na ndihmojnë të komunikojmë ata kanë aftësi të shndërrohen sa hap e mbyll sytë në një udhëzues për
Hetimet për vrasjen e Kapllanit marrin kthesë, çfarë u zbulua nga celulari i tij Detaje të reja zbardhen nga vrasja me breshëri plumbash e 33 vjeçarit Klevis Kapllani në Rrogozhinë. Mësohet se dyshi
Dhjetëfishohet gjoba për përdorimin e celularit në timon Kuvendi i Shqipërisë është duke shqyrtuar ndryshime të reja në Kodin Rrugor. Ndryshime do të pësojë dhe gjoba minima
Tronditet Greqia, vëllai përdhunon vëllain: Gjithçka u filmua në celular Një ngjarje e rëndë ka tronidtur ishullin e Rodosit në Greqi. Mediat lokale raportojnë se një grua 47 vjeçare është para
Pse nuk duhet ta lini kurrë celularin në karikim afër krevatit Lënia e telefonit në karikim, sidomos gjatë natës është një zakon i keq që duhet të eliminohet sa më shpejt të jetë e mu
Veset që dëmtojnë dhe plakin çdo ditë trurin Truri është një nga organet më të rëndësishme në trupin tuaj. Siç e dimë të gjithë, zakonet tona jetesës ndikojnë në shë
U kërcënua me burg, shefi i Kardiologjisë i përgjigjet Aida Shtinos pse nuk lejohen celularët në spitalet COVID Shefi i Kardiologjisë i është përgjigjur gazetares Aida Shtino, e cila kërkonte të mësonte përse nuk lejohej përdorimi i
Po lahej në vaskë, celulari i merr jetën 15-vjeçares Një vajzë adoleshente ka vdekur pasi u godit nga rryma elektrike në vaskë, teksa policia beson se shkaku ishte celulari
Pronari i lokalit shpallet në kërkim, çfarë u zbulua në celularin e tij Shqiptarët duket se nuk heqin dorë lëhtë nga bastet sportive. Edhe pse ato janë ndaluar prej kohësh, jo të gjithë janë
Flini gjumë pranë celularit? Mësoni ç’thonë ekspertët Si shumica sot, ju ndoshta flini me celularin pranë në shtrat ose në komonë ngjitur. Një raport i Bankës së Amerikës
Leximi i celularit shtrirë? Ja ç’ndodh me kockat tona! Njeriu ka nevojë për një kohë pushimi dhe rikuperimi përgjatë veprimtarisë së 24-orëshit, përfshirë këtu dhe orët e gjum