999 rezultate për

cellino

Interi has probleme në negociatat për Tonalin Sipas raportimeve të ‘Gazzetta dello Sport’, Inter janë duke pasur telashe që të nënshkruajnë me Sandro Tonalin e Bresci
Brescia nuk pranon shkëmbime lojtarësh për yllin e skuadrës Mesfushori 20-vjeçar ka qenë në syrin e Barcelonës dhe PSG, ndërsa gjigantët italianë Juventus dhe Inter janë gjithashtu
Probleme ligjore? Balotelli mungon përsëri ANSA, Calciomercato.com dhe Tuttomercatoweb pretendojnë se Balotelli mungonte pa lejen e klubit këtë mëngjes. Vjen pa
Cellino: Duket e pamundur të përfundosh kampionatin, lojtarët kanë frikë "Duket se nuk dua të luaj sepse jam i fundit në renditje dhe nuk dua të kthehem, por nuk pajtohem me mesazhin arrogant q
Presidenti i skudrës së Serie A e konfirmon: Jam i infektuar me koronavirus Prej pak kohësh në mediat italiane qarkullonte lajmi se presidenti i Brescias, Massimo Cellino mund të ishte infektuar n
Presidenti i skuadrës së Serie A: Firmos zbritjen në Serie B dhe nuk e kthej skuadrën në fushë (FOTO LAJM) Presidenti i Brescias Massimo Cellino është njëri prej atyre që ka shprehur hapur qëndrimin e tij kundër rifillimit të k
Presidenti i Brescias i shtang të gjithë: Ne nuk do të luajmë më këtë sezon Presidenti i skuadrës së Brescia, Massimo Cellino, i ka befasuar të githë me deklaratën e fundit. Cellino, presidneti
Presidenti i klubit të Serie A nuk duron më: Mjaft më, sezoni ka mbaruar Italia është duke u përballur me një situatë tepër të vështirë, për shkak të pandemisë së koronavirusit. Numri i viktima
Skandal te Brescia, presidenti i klubit vë me shpatulla për muri Emanuele Ndojin Një skandal i vërtetë ka përfshirë skuadrën e Seria A dhe më konkretisht futbollistin e kombëtares shqiptare, Emanuele N
Cagliari, Cellino i bën një super-ofertë Gallianit Binomi mes Barbara Berlusconit dhe Adriano Gallianit te Milan mund të përfundojë së shpejti. Administratori aktual i kuq
Massimo Moratti blen Cagliarin? Tifozëve të Interit mund të mos u vijë mirë, por Massimo Moratti po mendon të blejë Cagliarin. Zërat që qarkullonin para
Inter në sulm, 2 emra për janarin (FOTO LAJM) "Interit i pëlqen Victor Ibarbo, por në merkato klubi nuk investoi atë që pritej për lojtarin. Ne kemi një raport të mir
Arrestohet presidenti i Cagliarit Kur dukej se Cagliari i dha fund sagës së gjatë të stadiumit që po ndikon jo pak në sezonin e skuadrës sarde, policia it
Milani ka zgjedhur Matrin Është Alessandro Matri sulmuesi i zgjedhuri i Milanit për të përforcuar repartin e avancuar në janar. Sulmuesi i Caglia