999 rezultate për

celina

Tifozët përplasen me trajnerin për Celinën Tifozët e Swansea City po vazhdojnë përplasjet me trajnerin Steve Cooper për shkak të ndryshimit të rolit të lojtarit të
Tatuazhi i veçantë i Bersant Celinës në krahun e majtë (FOTO LAJM) Bersant Celina tregoi edhe njëherë klasin, vizionin, kreativitetin dhe inteligjencën e tij në ndeshjen e mbrëmshme. C
Celina i lumtur me fitoren: Kishim besimin se do të përmbysnim rezultatin Mesfushori i Kosovës, Bersant Celina ka folur pas fitores historike ndaj Republikës së Çekisë e vlefshme për eliminatore
Celina realizon gol fantastik në Angli (VIDEO) Bersant Celina vazhdon te shkëlqej me fanellën e Sëanseas në Championship. Ylli i Kosovës ka realizuar një gol shumë
Zbulohet e dashura e yllit të Kosovës (FOTO LAJM) Bersant Celina është një ndër futbollistët më të mirë të Kosovës. Celina këtë sezon me Sëansea ka shkëlqyer me skuadrën
Këto ishin fjalët e Besart Celinës pas ndeshjes më Manchester City Pas e shënoi një gol të bukur në ndeshjen kundër Manchester Cityt, Bersant Celina e ka sqaruar arsyen e festimit dhe ka
Celina shënon supergol përballë Manchester City (VIDEO) Bersant Celina ka dyfishuar rezultatin për Swansea ndaj Manchester City-t me një goditje fantastike nga brenda zonës.
Pas supergolave vjen një penallti e shëmtuar nga Celina (VIDEO) Sulmuesi i përfaqësueses kosovare Bersant Celina ka kryer mbase penalltinë më të shëmtuar të historisë së futbollit.
Celina shënon sërish për Swansea-n Bersant Celina është kthyer në protagonist te skuadra e Suonsit në Championship, në kampionatin anglez. Ylli përfaqës
Besart Celina dhuron një tjetër supergol (VIDEO) Bersant Celina e shënoi golin e sigurisë në fitoren e Swansea me rezultat 2:0 kundër Boltonit, shkruan Albeu.com Goli
Hidhet shorti i FA Cup Pas ndeshjes mes Chelseat dhe Manchester United Pas tërheqjes së shortit, ajo që tërheq vëmendjen për futbolldashësit
Asist dhe gol për 2 minuta, Celina dhuron spektakël në kampionatin anglez (VIDEO) Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Besart Celina ka arritur të shënojë një gol dhe ka dhënë një asist për ekipin ku
Celina shënon golin e parë me Swansea Cityn (VIDEO) Bersant Celina ka shënuar golin e parë për Swansea City këtë sezon në Championship, i cili megjithatë ishte i pamjaftues
Bersant Celina debuton me fitore në Championship Swansea City i Bersant Celinës e ka nisur shumë mirë sezonin e ri në Championshipin anglez pasi që ka shënuar një fitore
Bersant Celina flet për herë të parë si lojtar i Swansea Cityt Bersant Celina ka folur për herë të parë si lojtari më i ri i Swansea City. Kosovari ka nënshkruar sot kontratë 4-vje
Skuadra gjermane shpreh interesimin për shërbimet e Celinës Futbollisti kosovar, Bersant Celina po kalon momente shumë të mira tek Ipswich Town në ligën e dytë angleze ose siç quhe
Celina tregon momentet kur la Kosovën për t'i shpëtuar vdekjes Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina në një intervistë për “Eadt.co.uk” ka ikjen nga Kosova gjatë periudhës s
Celina nuk ka të ndalur, shënon përsëri shënon për Ipswich (VIDEO) Ispwich Town ka shënuar fitore në ndeshjen e Championshipit, duke mposhtur Sunderlandin me rezultat 5-2. Golin e tretë e
U përfol se refuzoi Kosovën, Celina tregon të vërtetën Bersant Celina ishte mungesa e madhe e Kosovës në ndeshjen kundër Turqisë. Sulmuesi i Twentes nuk ishte nën urdhrat e tr
Dortmundi kërkon të transferojë talentin kosovar (FOTO) Borussia Dortmund është në kërkim të një tjetër futbollisti me tipare sulmues. Emri më i ri në listën e verdhezinjve ës