999 rezultate për

cecilia

Frederik Ndoci rrëfen momentin "pikant": U dashurova me Cecilian gjatë puthjes, por isha i martuar Andi Bega, unë vdes për të!… Kur u bë pjesë e komedisë së famshme “Edhe kështu, edhe ashtu”, këngëtari aktor, Frederik N
Modelja nxjerr tatuazhin në vendin intim, tërbohen fansat (FOTO LAJM) Koha, më në fund është përmirësuar dhe dëshira për t’u zhveshur është shumë e madhe. Ja pra atëherë motrat Belen dhe Cec
Ja sekreti i formës së Goetze (FOTO LAJM) Lojtari i Bayernit të Mynihut, Mario Goetze i cili ndiqet edhe nga Juventusit, po sërvitet në Kinë me Cecilian, e cila ë
Cecilia Russo, modelja që vuan për Interin (FOTO LAJM) Modele, showgirl dhe mbi të gjitha një tifoze e zjarrtë e Interit, që siç shihet nga fotot që ka postuar në Instagram kr
“Shuplakë” nga Komisionerja Cecilia Malmstrom Komisionerja Cecilia Malmstrom i ka dërguar një përgjigje eurodeputeteve Ulrike Lunacek dhe Tanja Fajon në lidhje me kër
Telefonata rrënqethëse, mund të vish në shtëpi tani...i vrava fëmijët 34 vjeçar Aaron Schaffhausen pritet të kalojë ditët e jetës së tij në burg, pasi ka therrur tre vajzat e tij të vogla, A
Cecilia Malmstrom në Kosovë pa udhërrëfyes Kosova po rrezikon edhe një herë që të vonohet me procesin e liberalizimit të vizave pasi dokumenti kryesor i këtij proc
Malmstrom përsërit: S'kërkohen para e karta krediti në kufi Komisionerja për Çështjet e Brendshme në Bashkimin Europian, Cecilia Malmstrom, ka përsëritur edhe njëherë se qytetarët