999 rezultate për

cavani

PSG ka një plan të fshehtë për të larguar Cavanin Zyrtarisht nuk do ta pranojnë kurrë, por PSG ka një plan sekret në merkato mbi të cilin po punon prej kohësh. Do të larg
Cavani shuan zjarrin: Neymar? Gjëra që ndodhin Edinson Cavani pas atij episodi aq shumë të përfolur e mediatizuar mes uruguajanit dhe brazilianit Neymar, mbi momentin
Dy arsyet pse Zinedine Zidane nuk dëshiron transferimin e Edinson Cavani Emri i lojtarit të PSG-së, Edinson Cavanit është duke u përfolur shumë nëpër mediat botërore për një transferim të munds
Bajernit nuk i mjafton përvoja, thyhet nga furia e PSG-së (VIDEO) Skuadra franceze, PSG ka shënuar fitore të merituar ndaj Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur me rezul
Cavani drejt largimit, rreshtohen klubet për të E ardhmja e Edinson Cavani larg Paris Saint Germain. Konflikti mes sulmuesit urguaian dhe Neymar, po kalon përmasat e nj
Jo Cavani dhe Lewa, Real Madridi do vetëm Dybalan Me një fillim sezoni të shkëlqyer, me 12 gola ne 8 takimet e para zyrtare të luajtura dhe me vetëbesimin se tashmë është
PSG gati ti hap deren Cavanit që në janar, Milani fillon kontaktet e para Paris Saint-Germain është i të gatshëm të shes sulmuesin uruguaian, Edinson Cavanin në janar. Në media para disa di
La një grup vllazëror për tu gjendur i vetëm tek PSG Kriza që është krijuar nga ardhja e Neymar te PSG, nuk është zgjidhur akoma. Shumica e skuadrës është pozicionuar në kra
Cavanit gjuajtja e penalltive i heq nga duart 1 mln euro Nasser Al-Khelaifi, presidenti i PSG, javën e kaluar ka negociuar me Cavani-n dhe përfaqësuesit e tij për të arritur një
Pas Cavanit, një tjetër “kundërshtar” për Neymarin Mbrojtësi i Paris Saint-Germain, Thomas Meunier insiston se ekipi i tij nuk mbështetet te Neymar, për tu inspiruar në fi
Cavani tani shënjestrohet nga tekniku italian E ardhmja e Cavanit është në pikëpyetje pasi që në fundjavën e kaluar pati një kacafytje me Neymarin. The Sun shkruan
“Dani Alves është lavirja e Neymarit” Ish sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, ka akuzuar rëndë Neymarin për situatën e fundit te PSG. Neymar dhe sh
Neymar u kërkon drejtuesve që ta largojnë Cavanin nga PSG Neymar u ka kërkuar që drejtuesve të klubit që ta shesin sa më parë sulmuesin Edinson Cavani. E gjithë kjo ka ardhur
Përzihet dhe Balotelli tek debati Cavani - Neymar, zbuloni kë mbron italiani (FOTO LAJM) Mario Balotelli nuk e ka humbur mundësinë për t’u përzier në polemikat e javës në ligën franceze, ku ra në sy egoja dhe
Cavani - Neymar nuk është përballja e vetme në futbolli për të goditur penalltinë, ja raste të tjera (VIDEO) Edison Cavani dhe Neymar janë bërë tema e javës në mediat sporive, e gjitha kjo pasi dyshja diskutuan në fushë se cili d
L’Equipe: Neymar dhe Cavani janë përplasur në dhomat e zhveshjes, Silva ka qetësuar situatën Zënkat në fushë në mes Neymarit dhe Edison Cavanit në derbin ndaj Lyonit vazhdon të jetë kryefjala e mediave evropiane.
Dani Alves shpjegon pse reagoi ashtu me topin ndaj Cavanit (VIDEO) Mbrojtësi i Paris Saint Germain, Dani Alves, ka folur me incidentin e vogël që kishte me Edison Cavanin rreth gjuajtjes
"Përçahet" PSG, Dani Alves nuk e lejon Cavanin të godasë penalltinë Super sfida mes Paris Saint Germainit dhe Lyonit prodhoi shumë skena interesante. Një nga ato që vazhdon të komentohe
Edison Kavani është legjenda e PSG-së në listën e golashenënuesve të Champions League Edinson Cavani me golin e shënuar kundër Celtic ka kaluar Zlatan Ibrahimovic, duke u bërë golashënuesi më i mirë i Paris
PSG-ja e pandalshme, shkëlqyen Neymar e Mbappe (VIDEO) PSG-ja e ka nisur me këmbë të mbarë aventurën në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 5:0 Celticun në ndeshjen e parë të