999 rezultate për

cavani

Tare para rinovimit: Kam dështuar vetëm me Cavanin Jo rastësisht në Itali është zgjedhur drejtori sportiv i vitit. Igli Tare është kryefjala e muajve të fundit në futbolli
Nuk ka të ndalur lufta mes Neymarit dhe Cavanit Me javë të tëra distancë nga përplasja e famshme për goditjen e një penalltie, “lufta e ftohtë” në repartin sulmues të P
PSG dënon Pastoren dhe Cavanin pasi u vonuan në grumbullim Edison Cavani dhe Javier Pastore u rikthyen me vonesë nga pushimet, por kjo ka sjellë pasoja për ta. Trajneri i PSG-s
Cavani arrin me vonesë në stërvitje, rrezikon gjobë bashkë me Pastoren Paraqitja e vonuar në ekip për të nisur seancat stërvitore pas pushimeve dimërore për festat e fundvitit, duket se do të
Çmendet PSG, Cavani plus miliona për Ronaldon Paris Saint-Germain janë të gatshëm për shkëmbimin Edinson Cavanin - Cristiano Ronaldo. Portugezi ka qenë prej kohësh
Cavani flet hapur për sherrin me Neymarin Që nga konflikti i krijuar në fushë, që në thelb kishte pikërisht hierarkinë, braziliani Neymar dhe uruguajani Edinson C
Cavani udhëheq renditjen për këpucën e artë (FOTO LAJM) Edison Cavani udhëheq renditjen për golashënuesin më të mirë në Europë për sezonin 2017-2018. Uruguaiani po kalon një se
Këtë herë Cavani dhe Neymar godasin njëri-tjetrin me kokë për penalltinë (VIDEO) Nuk ka paqe te PSG, pasi konflikti në distancë mes Cavanit dhe Neymar për goditësin e penalltive vazhdon. Edhe në një se
Golashënuesit më të mirë në Ligue 1 (FOTO LAJM) Edinson Cavani aktualisht është golashënuesi më i mirë në Francë. Ai ka shënuar 16 herë, tre gola më shumë se ndjekësi m
Parizienët trefishojnë shifrat kundër skocezëve (VIDEO) PSG ka shënuar edhe golin e tretë kundër Celticut të Brandan Rodgers në "Parc des Princes" Autori i golit është sulm
Golashënuesit më të mirë në evropë, Cavani kryeson renditjen (FOTO LAJM) Gara për Këpucën e Artë këtë sezon është shumë interesante, sepse shumë sulmues janë duke shënuar gola Sulmuesi i PSG
Cavani: Neymarin nuk e kam shok Miqësia mes Cavanit dhe Neymarit, ka përfunduar, tani janë veçse kolegë. Nëse në fillim të sezonit kishte vërtetë vet
Spekulimet për largim ushtrojnë presion tek PSG, Neymarit i dhurohet goditja e penalltive Neymar do të jetë goditësi i penalltive te Paris Saint-Germain, sipas supozimeve të rivalit të tij, Edinson Cavani. Ë
Ka shënuar më shumë se Cavani dhe Falcao, Zidane e kupton se një si ai i mungon Nabil Fekir ka shënuar 11 gola dhe ka dhuruar tre asistime, më shumë gola se ai kanë vetëm Edison Cavani me Paris Saint
Cavani mirënjohës me pjesën tjetër të ekipit: Nuk është vetëm treshja e sulmit Paris Saint-Germaini nuk është vetëm Neymari, Kylian Mbappe dhe Edinson Cavani – thotë sulmuesi uruguaian. Tre futbol
Agjenti i Cavanit: Lojtari vazhdon të jetë i dashuruar me këtë klub E ardhmja e Edinson Cavanit mund të jetë tek Napoli. Bomberi uruguain për momentin është i lumtur tek Paris Saint Ge
Mungon Neymar, por PSG “fluturon” me Cavanin Paris Saint Germain u shkëput akoma edhe më shumë në krye të Ligue 1 pasi mposhti në “Parc des Princes” me rezultatin e
Trajneri i akademisë së Realit, tregon pse e refuzoi Cavanin në vitin 2007 Edinson Cavani shumë lehtë mund të kishte përfunduar në Real Madrid para 10 viteve. Agjenti i tij, Alexis Papasan ka
Neymar është "molla e sherrit" tek PSG, jo Cavani. Shikoni me kë është ngatërruar së fundmi braziliani Pas incidentin se kush do të gjuajë penalltitë me Cavanin, Neymar sërish ka krijuar probleme. Ai së fundmi ka debatuar
Edison Cavani kërkon transferimin e tij tek gjiandi i Premier Leagues Ylli i Paris Saint-Germain Edinson Cavani dëshiron të bashkohet me Manchester Cityn, sipas raporteve në Spanjë. Sulmu