999 rezultate për

cavani

PSG ia del pa Neymar dhe Cavani, Mbappe me shokë mposhtin United në Old Trafford (VIDEO) PSG ka marrë një rezultat shumë të rëndësishëm sonte ndaj Manchester United duke fituar me rezultatin 0-2 në "Old Traff
Champions: Manchester Utd sfidon PSG-në pa Neymar dhe Cavanin “Champions League” rikthehet sot me dy ndeshje, por me disa ndryshime rrënjësore të cilat janë bërë më synimin për ta bë
PSG-ja vjen e coptuar ndaj Manchester United Përveç Neymarit dhe Marto Verrattit, listës së lënduarve në skuadrën e Paris Saint-Germain i është shtuar edhe sulmuesi
Cavani i jep fitoren PSG ndaj Bordeaux (VIDEO) PSG ka mposhtur me rezultatin minimal skuadrën e Bordeaux në "Parc des Princes". Golin e fitores për parizienët e sh
Cavani me shokë nuk ndalen, PSG shkatërron në shtëpi Rennes (VIDEO) PSG ka marrë fitore të rëndësishme sonte ndaj Rennes me rezultatin 4-1 në "Parc des Princes". Pjesa e parë ishte një
Nicole Minetti nuk i ndahet Cavanit (FOTO LAJM) Nicole Minetti është transferuar në Uruguai, ku po jeton prej muajsh dhe po argëtohet maksimalisht me profesionin e saj
Neymar me shokë shkatërrojnë Guingampin në Paris (VIDEO) PSG ka shkatërruar me rezultatin 9-0 Guingampin në "Parc des Princes". Goleada e PSG filloi me Neymar në minutën e 11
Cavani refuzon të rikthehet te Napoli Edinson Cavani ka përjashtuar kthimin në Napoli para 2020 derisa ka thënë se “dëshiron të përfundojë kontratën” në Paris
Alejandra, modelja që "çmendet' për Cavanin (FOTO LAJM) Alejandra Borjas është nga femrat më të njohura të modës në Uruguai dhe jo vetëm, teksa ndiqet nga qindra mijëra njerëz
Milionat që vijnë nga Kina tundojnë Cavanin Edinson Cavani mund të braktisë në fund të sezonit Paris Saint Germain. 31 vjecari u përfol për rikthim të mundshëm tek
PSG kalon në epërsi ndaj Orleans (VIDEO) PSG ka kaluar në avantazh ndaj Orleans në "Stade de la Source". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Edinson Cavani në m
Cavani kërkohet nga Simeone te Atletico Madrid Burimet për "France Football" bëjnë me dije se këtë verë sulmuesi Edinson Cavani mund të largohet nga "Parc des Princes"
Buffon zbulon të ardhmen e Cavanit Portieri italian i Paris Saint-Germainit, Gianluigi Buffon, është i sigurt se bashkëlojtari i tij, Edinson Cavani, nuk d
Kërkohet vetëm fitorja, formacionet zyrtare: PSG - Liverpool PSG dhe Liverpool do të luajnë sonte me njëra-tjetrën në "Parc des Princes", e vlefshme për UEFA Champions League. P
Ancheloti: ‘’ Nuk i thuhet jo Cavanit’’ Trajneri i Napolit Carlo Ancelotti ka pranuar se ai “kurrë nuk thotë kurrë” dhe se favorizon një rikthim të Edinson Cava
Mbappe tregon bisedën me Neymarin në WhatsApp rreth duelit me Cavanin Një nga temat më të përfolura në ditët e fundit në futboll ishte ndërhyrja e Edinson Cavanit ndaj Neymarit gjatë miqësor
PSG nuk ndal në kampionat, Cavani mposht i vetëm Monacon (VIDEO) PSG ka marrë një fitore të rëndësishme sonte në transfertë kundër Monacos me rezultatin 0-4 në "Stade Louis II". Të
Agjenti i Cavanit: Nuk kam pasur kontakte me Napolin Agjenti i sulmuesit te Paris Saint-Germain, Edinson Cavani insiston se “ata nuk kanë ndonjë kontakt” me Napolin për një
Cavani: Nëse humbasim ndaj Napolit vështirë se do kalojmë grupin Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Edinson Cavani ka pranuar se “nëse ata humbasin në Napoli do të jetë e vështirë që ti ka
Cavani shihet si përforcim për titullin te skuadra e Napolit E ardhmja e sulmuesit të Paris Saint Germain, Edinson Cavani është gjithnjë e më larg francezëve. Së fundmi kanë dalë de