999 rezultate për

cavani

Cavani shumë pranë transferimit befasues dhe emocionues Sipas raportimeve te fundit, Edison Cavanni pritet të bëhet me skuadër të re. 33 vjeçarit i skadon kontrata me PSG-në
Cavani i vendosur për tu transferuar te Atletico Madridit Edison Cavani është i vendosur të largohet nga PSG. Ylli uruguaian i futbollit, Edinson Cavani, do të kërkojë për një
Befason Edison Cavani, kjo pritet të jetë skuadra e re Sulmuesi i PSG-së, Edison Cavani, me shumë gjasa do të largohet gjatë merkatos së verës. E papritur është skuadra e cila
Zbulohen prapaskenat, Leeds kërkoi Ibrahimovic dhe Cavanin Leeds ishte hedhur në sulm në janarin e shkuar ku po kërkonte emra për repartin e sulmit. Presidenti i klubit, Andrea
Cavani shkruan historinë te PSG, askush si ai Cavani shkruan historinë me PSG-në, askush si ai Edi Cavani po shkruan historinë te PSG-ja. Sulmuesi uruguaian, me
Cavani ka refuzuar Barcelonën në ditët e fundit të merkatos për këtë arsye Detaje të reja janë zbuluar nga merkatoja që lam pas. ‘L’Equipe’ shkruan se Cavani ka refuzuar një kalim te Barcelona
Bechkam shpreson të bindë Cavanin të trasferohet te ekipi i tij Edison Cavani është në vitin e fundit të kontratës me PSG-së dhe sezoni i ardhshëm pritet ta gjejë më një skuadër të re.
Pse dështoi transferimi i Cavanit te Atletico? E zbulon presidenti i "Los Colchoneros" Edison Cavani ishte shumë pranë kalimit të Atletico Madridit, zërat për një kalim të tijin në Madrid ishin deri në ditët
Dita e fundit e merkatos, Cavani drejt klubit të ri Edinson Cavani pritet të vijojë karrierën në Premier League. Ditën e fundit të merkatos, Chelsea është hedhur në sulm
PSG-ja nuk bën kompromis pë Cavanin, Atleticos nuk i mbeten dhe shumë kohë PSG vazhdon të refuzojë afertat e Atleticos për Edison Cavanin pasi ato nuk janë aty ku dëshiron klubi parisien. Ofer
Në Francë e bëjnë të sigurtë: Cavani ka kryer vizitat mjekësore te Atletico Madrid Duket se gjithçka ka përfunduar. Edison Cavani do ta vashdojë karrierën e tij tek Atletico Madrid. Sipas informacione
"Luftë" për Edison Cavanin edhe Man United interesohet për uruguajanin Manchester Unitedi është duke e shqyrtuar me kujdes opsionin për ta transferuar Edinson Cavanin nga Paris Saint-Germaini
Chelsea hynë në garë për Cavanin, Atletico mbetet në "pole position" Chelsea është duke tentuar ta transferojë Edinson Cavanin në formë huazimi këtë muaj, mirëpo dëshira e sulmuesit të Pari
E konfirmon drejtori sportiv i PSG-së: Cavani ka kërkuar largimin Drejtori sportiv i Paris Saint-Germain Leonardo thotë se Edinson Cavani ka dorëzuar një kërkesë transferimi. Kontrata
Atletico dorëzon ofertën te PSG-ja për Cavanin, pritet përgjigja e "parisienëve" Atletico e Madridit prej kohës ka shënjestruar Edinson Cavanin si sulmuesin me profilin e duhur për të përforcuar sulmin
"Zbehen" shanset për Cavanin, Atletico hedh sytë nga ylli i Arsenal Pasi janë shuar mundësitë për transferimin e Edinscon Cavani, Atleti tashmë po mendon për yllin e Arsenal. ‘Mundo Dep
Tuchel e lë jasht, Cavani akoma edhe më afër Atleticos Cavani nuk është ftuar për ndeshjen që PSG do ta zhvillojë me Lorient Edinson Cavani është gjithnjë e më afër Atletic
Atletico-PSG, vlera e Cavanit bëhet pengesë Atletico Madridi dëshiron ta transferojë sulmuesin Edinson Cavani nga Paris Saint-Germaini këtë muaj, mirëpo çmimi i fut
Trajneri i PSG-së zbulon të ardhmen e Cavanit Trajneri i Paris Saint-Germainit, Thomas Tuchel, e ka pranuar se mund të ketë largime nga skuadra këtë muaj, por ai shpr
Presidenti i Atleticos zbarkon në Francë për këtë lojtar Edinson Cavani është shënjestra kryesore e Atleticos këtë dritare transferimi, kështu që Gil Marin do të takohet me traj