999 rezultate për

cavani

Cavani vendos për të ardhmen, i thotë "PO" klubit portugez Edinson Cavani vendosi të largohej nga PSG në fundin e këtij sezoni. Sulmuesi uruguaian iku si lojtar i lirë, pasi re
Roma e vendosur për Cavanin, nis ofertën zyrtare Merkatoja e verës pritet ta shoh edhe Romën aktive, me skuadrën italiane që synon të përforcojë edhe fazën e sulmit.
Cavani drejt rikthimit në Serie A, por jo te Napoli Sulmuesi 33-vjeçar ka përfunduar përvojën e tij në Paris Saint-Germain, pasi marrëveshja e tij skadon nesër. Atletico
Barcelona transferon falas Cavanin? Duke parë vështirësitë për të arritur deri te Lautaro Martinez shkaku i kërkesave të larta të Interit, Barcelona ka kthy
Konfirmuan largimin e Silvas dhe Cavanit, por lojtarëvë u mbaron kontrata para fundit të sezonit Thiago Silva dhe Edinson Cavani do të jenë pa kontratë në fund të muajit qershor. Dy veteranëve iu përfundon kontrata
Bën një jetë bariu, por kjo është paga e çmendur që kërkon Cavani për të firmosur me një skuadër Kosit barin dhe bën shëtitje në kalë, por jo për këtë arsye ka hequr dorë nga karriera e tij si bomber. I larguar moment
Marotta tregon gjithçka pa doreza rreth merkatos së Interit Administratori i deleguar i Interit, Beppe Marota, duke folur për mediet italiane ka prekur një temë të nxehtë, atë të t
Cavani nis sërish bisedimet me Atleticon e Madridit Pavarësisht krisjes me presidencën e klubit të Atleticos së Madridit gjatë muajit janar, Edinson Cavani duket se vijon t
Anelka këshillon PSG-në për Cavanin: Do të ishte një gabim i madh largimi i tij Cavani me gjasë po luan sezonin e fundit me fanellën e Paris Saint Germain, pasi negociata për rinovimin e kontratës nuk
Cavani e ndan mendjen, zgjedh mes Interit dhe Atletico Madridit Edinson Cavani ka futur në luftë Interin dhe Atletico Madridin. Sulmuesi i PSG-së do të largohet falas në fund të sezoni
Interi i vendosur për Cavanin, i ofron kontratë 3-vjeçare Antonio Conte është i vendosur të ketë edhe një sulmues te skuadra e Inter, dhe këtë synim do ta finalizojë në merkaton
Ëndrra e Contes, mbajtja e Lautaros dhe blerja e Cavanit Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi A
Interi i hap "luftë" Atleticos për Edison Cavanin Edinson Cavani mbetet objektivi kryesor i Atlético Madrid për të forcuar sulmin për sezonin e ardhshëm. Uruguajiani,
Gianluca Di Marzio: Bisedimet po përparojnë, Cavani afër rikthimit në Serie A Inter është në negociata intensive me sulmuesin e PSG, Edinson Cavani, pretendon një burim i mirë informuar i ekspertit
Martinez akoma më pranë Barcelonës, Interi synon Cavanin ose Mertens Interi vijon negociatat me menaxherët e sulmuesit gjerman Timo Werner, që duket se është alternativa e parë për të marrë
Cavani pëlqen rikthimin në Itali, menaxheri e drejton nga Interi Edinson Cavanit i përfundon kontrata me Paris Saint Germain në fund të këtij sezoni, por duket se nuk ka ndërmend të lar
Ishte i lidhur me largimin nga PSG-ja, Cavani ndryshon mendje Prej disa kohësh përflitet se Edison Cavani do të largohet nga klubi i Paris Saint Germain, duke ditur faktin që në verë
Nis epoka e sheikëve te Newcastle, fillojnë bisedimet me Cavanin Menjëherë sapo e mori në dorën e tij, sheiku arab nuk ka ndërmend të humbë kohë për të transferuar sa më parë disa nga y
Simone: Icardi do të ishte fitore e madhe për Milanin Ish-sulmuesi i Milanit, Marco Simone ka thënë se Rossonerët duhet të nënshkruajnë me Mauro Icardin nga rivalët e Interit
Për Cavanin del në skenë edhe skuadra nga Amerika e Jugut Edinson Cavani është në dilemë për të ardhmen e tij. El Matador i cili është në skadencë kontrate me Paris Saint Germain