999 rezultate për

catania

Alegri: Fitore me çdo kusht ndaj Catanias Tranjeri i Milanit kërkon fitoren në ndeshjen e sotme ndaj Catanias. Në konferencën e tij për shtyp në vigjilje të ndesh
Alegri me dilema të mëdha ndaj Catanias Do të jetë një Milan i "arnuar" ai i së diels në drekë ndaj Catanias. Klubi kuqezi po vuan dëmtimet e shumta të lojtarëv
Catania fiton derbin e Siçilisë (VIDEO) Derbi i Siçilisë mes Catanias dhe Napolit përfundoi me fitoren e vendasve 2 me 1. Skuadra e Maxarrit megjithëse shënoi q
45 minutat e para të Roma-Milan dhe Catania-Napoli Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve të Serie A, të orës 18:00. Roma-Milan, 45 minutat e para përfundojnë me fito
Mauri: Sot dua "Olimpikon" plot Kapiteni i Lazios Stefano Mauri karikon ambjentin lacial në prag të sfidës me Catanian që luhet sot në mbrëmje në stadiu
Humbja ndaj Catanias, një hap prapa Mesfushori i Interit argjentinasi, Esteban Cambiasso, ka deklaruar mbrëmë se humbja e mbrëmshme e Interit në fushën e Ca
Catania e fortë për Interin (VIDEO) Interi nuk ka arritur të nxjerrë asnjë pikë ndaj Catanias që i mposhti zikaltërit 2-1. Interi e filloi mirë takimin dhe
Ndaj Catanias fitorja "detyrim" Trajneri i Interit Cloudio Ranieri në një konferencë për ndeshjen kundër Catania ka paraljmëruar se do te luaj me një sk
Interi me mungesa ndaj Catanias Lojtarët më të rëndësishëm tek Interit, Julio Cesar, Cristian Chivu dhe Wesley Sneijder nuk do të luajnë për ekipin e ty
Montella trajneri i ri i Catanias Gjithçka është bërë zyrtare dhe ish-trajneri i Romës Vicenzo Montella është bërë trajneri i ri i Catanias. Pas disa muaj
Pazzini mund Catanian (VIDEO) Ka qenë ai që ka mundur të shënojë dy gola dhe të ndihmojë Interit drejt fitores së fundit për këtë sezon në kampionatin
Inter-Catania, formacionet e mundshme Sot Inter do të luajë ndeshjen e fundit në Serinë A kundrejt skuadrë siçiliane të Catanias në orën 18:00, në San Siro. I
Delneri: Gabimet na kushtun shtrenjtë Trajneri i Juventusit, Luigi Delneri e ka komentuar për televizionin Sky barazimin në shtëpi ndaj Catanias, i cili arrit
Juventusi gabon në fund (VIDEO) Skuadra torineze ka gabuar gjithçka ne mometet e fundit te lojës pasi ishin ne avantazh te dy golave dhe nuk kane arritu
Milan mposht Catania-n (VIDEO) Milan ka arritur të mposhtë Catania-n si mysafir në ndeshjen e zhvilluar sonte në kuadër të ndeshjeve të Serie A. Goli i
Milan fiton në fund , Roma përmbys Catanian , Palermo shpartallon Sampdorian Janë luajtur 8 ndeshjet e tjera të javës së 18 të Serisë A ku janë arritur këto rezultate : Cagliari – Milan
Juventus fiton përballë Catanias 3-1 Juventus ka arritur të fitojë ndeshjen e tij në fushën e vështirë të Catanias me rezultatin 1-3. Bardhezinjtë kanë zhbll
Fiton Lecce kundër Catanias Është zhvilluar ndeshja e orës 12:30 e vlefshme për kampionatin Italian të futbollit mes Lecces dhe Catanias. Ndeshja ka
Catania nuk heq dore nga Bogdani Edhe pse ka marrë përgjigje negative nga udhëheqësit e Chievos, Catania nuk e ka ndërmend t&eum
Seria A, zenke mes trajnereve te Parmas dhe Catanias (video) Silvio Baldini i Catanias dhe Domenico Di Carlo i Parma-s zihen ne ndeshjen Parma-Catania e cila mabroi me rezultata 2:2