999 rezultate për

catania

Catania-Juve, anësori tifoz i bardhezinjëve (FOTO LAJM) Presidenti i Catanias, Antonio Pulvirenti akuzon ashpër gjyqtarët që i anuluan një gol mëse të rregullt skuadrës së tij
Catania-Juve, ja goli i anulluar (VIDEO) Juventusi ka mposhtur në një ndeshje që do të diskutohet gjatë ekipin e Catanias. Bardhezinjtë fituan falë një goli të s
Juve, fitore e dyshimtë (VIDEO-FOTO) Juventus fiton mes polemikash në Catania. Ndeshja e javës së 9 të Serie A sapo ka përfunduar me fitoren minimale 0-1 të
Klas dhe preçizion, ky është Palacio (VIDEO) U rrit dhe shkëlqeu si futbollist te Boca Juniors për të zbarkuar më pas në Itali në një ekip i cili nuk mund të ishte k
Osvaldo, goli më i bukur i javës (VIDEO) Serie A hapi këtë fundjavë siparin e saj për sezonin 2012-2013. Ashtu siç pritej nuk munguan suprizat as në javën e parë
Shënojmë të parët dhe kualifikohemi Mesfushori hollandez i Milanit, Urby Emanuelson, e ka hedhur pas krahëve barazimin në kampionat me Catanian dhe është fo
Milan: Rezultati me Catanian nuk vendos fatin e kampionatit Ndeshja mes skuadrës së Milanit dhe asaj të Catanias ka falur emocione gjatë së shtunës teksa të dyja skuadrat kanë luaj
Catania ndal Milanin (VIDEO) Catania ka ndalur hovin e Milanit pasi arriti të luaj baraz 1-1 në takimin e zhvilluar të shtunën mbrëma në Serie A, bar
Allegri: Catania, Barça e Serisë A Milani është tri ditë larg përballjes së madhe në “Camp Nou” kundër Barcelonës, por në fillim duhet që të kalojë një pro
Drejtuesit e Interit besojnë ende tek Ranieri Drejtuesit e skuadrës së Interit akoma nuk po mendojnë për një zëvendësim të trajnerit Claudio Ranieri i cili në javët e
Interi-Ranierit: Ndalohet humbja Interi luan këtë fundjavë përballë Catanias, ndeshje e vlefshme për Serinë A italiane dhe Claudio Ranierit i ndalohet të
Conte: Catania luajti mirë, por ne jemi ekip i madh Pas fitores me skuadrën e Catani-s me rezultatin 3-1 trajneri i Juventusit, Antonio Conte ka vlerësuar lojën e lojtarëve
Juve-Catania, Conte le në shtëpi Del Pieron Alessandro Del Piero do të mungojë në ndeshjen që Juventus do të zhvillojë ndaj Catanias të shtunën, në orën 20.45. Kapi
Catania ofron 600 mijë euro për Sadikun Catania është duke kërkuar me ngulm një sulmues. Dy janë emrat, njëri prej tyre mjaft i njohur: sulmuesi i Interit Casta
Palermo shkarkon tranjeri Devis Mangia Humbja në derbi përballë Catanias ka rezultuar fatale për tranjerin e Palermos, Devis Mangia. Ekipi i drejtuar prej tij
Maxi Lopez te Milan, Catania konfirmon arritjen e akordit Catania konfirmoi se ka një marrëveshje verbale me Milanin për transfertën e Maxi Lopez në merkaton e Janarit. Argjentin
Serie A, Cagliari mposht Catanian në transfertë (VIDEO) Ndeshja që ngriti siparin e të dielës futbollistike në Serinë A italiane Catania-Cagliari përfundoi me fitoren e miqve n
Milan-Catania arrijnë akordin: Nëse s'vjen Tevez, Maxi Lopez kuqezi Milani ka rënë dakord me klubin e Catanias për huazimin e Maxi Lopez, raporton "Sky Sport 24". Megjithatë raportohet
Milan mposht Catanian (VIDEO) Skuadra e Milanit ka mposhtur me rezultat të thellë prej 4:0 skuadrën e Catanias në ndeshjen e zhvilluar sot pasdite San
Ndeshjet e Serie A Luhen sot në orën 15:00 6 ndeshjet e kampionatit italian të futbollit. Spikasin sfidat Atalanta-Cagliari, Lazio-Parma, M