999 rezultate për

castle

Ky është lojtari më i shpejtë i United për sezonin 2015/16 Sipas statistikave të "Opta", francezi Anthony Martial ka bërë vrapimin më të shpejt të sezonit 2015/16 dhe atë në ndesh
Skuadrat që ranë nga Premier League Skuadrat që ranë nga Premier League janë Newcastle United, Norwich dhe Aston Villa. Aston Villa kishte rënë prej disa
Raineri ende nuk ka vendosur për rinovimin Claudio Ranieri ka deklaruar se nuk është koha e duhur për të folur rreth kontratës së re. Edhe pse ka edhe tre vite
Shaqiri bombardon Newcastle (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka shënuar një super gol me ekipin e tij Stoke City. Supergoli i Shaqirit i ka dhënë shpresë Stokes p
Ja cili ekip i bën ofertë Ronaldinhos Newcastle United i ka bërë një ofertë të papritur legjendës braziliane, Ronaldinho. 35-vjeçari tani është futbollist
Chelsea shkatërron Newcastlen (VIDEO) Chelsea ka shkatërruar ekipin e Newcastle me rezultatin e thellë 5:1. Ekipi i Chelsea e ka nisur mbarë ndehsjen, teks
Rooney rekord të ri në Manchester United Wayne Rooney, sulmuesi anglez, është ndër futbollistët që ka shënuar më shumë penallti për Manchester Unitedin. Roone
Shokohet United (VIDEO) Newcastle ka arritur të surprizojë, pasi ka barazuar me rezultatin 3:3 me United. Golin e fundit Newcastlke e shënoi
Shokohet Liverpool (VIDEO) Newcastle ka arritur të fitojë me rezultat 2:0 kundër Liverpool. Kur u duk se gjithçka po shkonte në barazim pa gola,
Si do të ishte bota nëse Hitleri do ta fitonte luftën? (VIDEO) Një pyetje mjaft intriguese është ajo se si do të ishte bota në rast se Lufta e Dytë Botërore do të ishte fituar nga Hit
Milan, ja sa kërkon Newcastle kpër Sissoko Në kërkim të një mesfushori Milan përfundon para portës së Newcastle për Sissoko. Klubi anglez, siç raporton "Daily Mail
Tragjedia e tifozit, vritet nga zebra se mbante veshur fanellën e Newcastle John Kearsley, tifoz i Newcasle United ka shkuar në xhungël me fanelën bardhezi të klubit të tij. Por ngjyrat e bluzës k
Kërcënon Pellegrini: E ka rradhën Barça Manchester City mposhti thellë 5-0 Newcastle United në sfidën e djeshme duke shkurtuar diferencën me Chelsea-n që barazo
City i frikshëm, shkatërron Newcastle-n, paralajmëron Barçën (VIDEO) Manchester City ka arritur të shënojë një fitore bindëse 5:0 kundër Newcastle në një ndeshje në kuadër të Premier League
Newcastle tripletë Hull City-t (VIDEO) Me golat e Cabellas, Ameobit dhe Gouffran në sfidën e javës së 23 të Premier League-s Newcastle mposhti Hull City-n duke
Mbrojtësi i Newcastle peson demtim te rende (FOTO-LAJM) Mbrojtësi qëndror i Newcastle, Steven Taylor, ka pësuar një lëndim të rëndë gjatë ndeshjës së zhvilluar ndaj Sunderland
Arsenal vjen fuqishëm (VIDEO) Skuadra e Arsenalit ka mposhtur me lehtësi Newcastle Unitedin me rezultat të thellë 4 me 1 në ndeshjen e javës së 16-të
Newcastle mposht Liverpoolin (VIDEO) Vazhdon forma e dobët e Liverpool. Skuadra e Brendan Rodgers u mposht sot në "St.James Park" nga Newcastle United me rez
Cheick Tiote, futbollisti me dy gra dhe një të dashur (FOTO LAJM) Po bën shumë zhurmë në Angli: Futbollisti i Newcastle United Cheick Thiote ka dy bashkëshorte dhe një të dashur dhe nuk
Newcastle pas Defoe Newcastle po mendoj rikthimin e Jermain Defoe sërish në Premier League, pas largimit të tij tek Toronto. Trajneri Ala