999 rezultate për

castle

Chelsea hat-trick Newcastle United, kualifikohet në raundin tjetër të FA Cup (VIDEO) Chelsea ka mposhtur me rezultatin e pastër 3-0 Newcastle United në "Stamford Bridge", ndeshje kjo e vlefshme për FA Cup.
Alonso shënon super gol për Chelsean nga goditje e dënimit ndaj Newcastle (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e tretë ndaj skuadrës së Newcastle në "Stamford Bridge". Autori i golit është mbrojtës
Manchester City shënon golin e tretë ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester City ka shënuar golin e tretë ndaj Newcastle në "Etihad Stadium", duke e mbyllur sfidë. Goli është shënuar
Newcastle ngushton diferencat ndaj Cityt (VIDEO) Newcastle United ka rihapur sfidën duke i shënuar golin e parë Cityt në "Etihad Stadium". Autori i golit është mesfu
City shënon edhe golin e dytë ndaj Newcastle United (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Newcastle United në "Etihad Stadium". Është përsëri ai që shënoi g
Manchester City kalon në avantazh ndaj Newcastle United (VIDEO) Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Newcastle United në "Etihad Stadium". Goli është shënuar nga sulmuesi argje
Manchester City nuk ndalet, fitore minimale ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester City ka vazhduar me paraqitje fantastike dhe mbresëlënëse në Premier League, duke mposhtur Newcastle në trans
Arsenal 1-0 Newcastle, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Arsenali sot mori tri pikë në javën e 18-të, duke mposhtur 1-0 Newcastlen. Golin për Arsenalin këtë ndeshje e shënoi
Arsenali i rikthehet fitoreve, mposht Newcastle (VIDEO) Arsenali ka mposhtur 1:0 Newcastlen në shtëpi, ndeshje e vlefshme për javën e 18-të në Premier League. Golin e vetëm
Chelsea 3-1 Newcastle, notat e lojtarëve ( FOTO LAJM ) Chelsea ka arritur të korrë një tjetër fitorë në javën e 15 të kampionatit anglez. Eden Hazard ishte pothuajse absolu
Chelsea mposht 3-1 Newcastle United (VIDEO) Chelsea i Antoni Contes ka arritur të marrë një fitore me përmbysje në javën e 15 të Premier Leagues. Fillimish kamp
Formacionet zyrtare: Chelsea – Newcastle Chelsea do të mundohet të rrëmbej fitore edhe në xhiron e 15 të Ligës Premier. Tashmë Antonio Conte ka publikuar form
Man United huazon mbrojtësin anglez tek Newcastle Mbrojtësi i majtë anglez, Luke Shaw do të largohet nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të janarit Trajneri Jo
Man United përmbysë dhe shkatarron Newcastlen Manchester United ka fitura bindshën kundër Qymyrxhinjve në "Old Trafford" Ishin miqtë që e hapnin sfidën me golin e
Manchester United bëhet gai për kthimin e dy "bishave" nga dëmtimi Zlatan Ibrahimovic mund të jetë i gatshëm që në ndeshjen e së shtunës ndaj Neëcastle United. Paul Pogba gjithashtu ka ka
Newcastle Unitedit - Liverpool formacionet zyrtare Liverpooli në javën e shtatë në Ligën Premier do të jetë mysafirë i Newcastle Unitedit. Reds renditën në vendin e tet
Valon Berisha mund të transferohet në Ligën Premier Mesfushori i Kosovës, Valon Berisha mund të ndërrojë skuadër në minutat e fundit të afatit kalimtar veror. Pasi ka sh
Monaco etiketon zëvendësuesin e Mbappes Kylian Mbappe duket i vendosur që më në fund të largohet nga Monako për t'u bashkuar me PSG. Dhe kampionët e Ligue 1
Princesha e Britanisë pranohet në universitet edhe pse kishte nota shumë të ulëta Mbesa e Mbretëreshës, Princesha Eugenie, u pranua në Universitetin e Neëcastle pavarësisht notave të saj shumë të ulëta.
Moti i keq në Britani, aeroplani “rrëmbehet” nga erërat e forta (FOTO & VIDEO Erëra me një shpejtësi 100mph kanë goditur sot Britaninë e Madhe, gjë që ndër tjera ka bërë që vendi të vuante edhe ndër