999 rezultate për

castle

Chelsea fitore drithëruese në fushën e Newcastle, Watfordi start historik Emocione dhe spektakël sidomos në 15 minutat e fundit të sfidës mes Newcastle dhe Chelsea-t, të zhvilluar në “St. James
Tottenham nuk fal, fiton në transfertë ndaj Newcastel (VIDEO) Tottenham Hotspur ka marrë një fitore të vështirë në transfertë ndaj Newcastle United me shifrat 1-2 në "St James Park".
Tare korr sukses në merkato, Lazio gati të blejë shqiptarin tjetër Pas Riza Dyrmishit, Lazio është bërë gati që të blejë një tjetër lojtar shqiptar. Bëhet fjalë për Valon Berishën dhe
E mrekullueshme, dalin pamjet e para të Meghanit nuse (FOTO LAJM) Kanë dalë pamjet e para të Meghan Markle duke shkuar për në Winsdor Castle ku e pret Princ Harry. Ajo ka mbërritur ta
Chelsea turpërohet nga Newcastle, sezonin tjetër luajnë në Europa League (VIDEO) Chelsea u turpërua sot nga Newcastle me shifrat 3-0 në "St. James Park", ndeshje e vlefshme për javën e fundit të Premie
Chelsea prek fundin, pëson 2 gola të shpejtë nga Newcastle (VIDEO) Chelsea po e tepron shumë me formën e treguar në këtë fund sezoni. Londinezët e drejtuar nga Antonio Conte po prekin
Chelsea nuk ka më shpresë për Championsin, Huddersfield i shuan ëndrrën (VIDEO) Edhe pse llogatitë me mendje i jepnin shanse për të shkuar në Champions, ditën e sotme në ndeshjen kundër Huddersfield,
VAR nuk funksionon, goli i titullit shënohet "offside" (VIDEO) Polemikat për teknologjinë në futboll kanë kaluar edhe kontinentin e Europës, ku janë zhvendosur në Australi, ndeshja pë
Ndërhyrje horror, Besart Berisha përfshihet në sherr (VIDEO) Ka shpërthyer sherri në ndeshjen midis Newcastle jets dhe Melburne Victory në Australi ku ekipi i shqiptarit Besart Beri
Newcastle fiton me përmbysje ndaj Arsenalit (VIDEO) Newcastle ka marrë një fitore të madhe sot ndaj Arsenalit të Arsene Wenger me rezultatin e pëgjithshëm 2-1 në "St. James
Djali i cili shpëtoi një kështjellë! (FOTO LAJM) Ishte viti 1997 kur 12-vjeçari Mark Baker filloi fushatën e tij për të mbrojtur të ardhmen e kështjellës Gërych Castle,
Mayweather: Do të blejë Newcastlen, dhe do të transferoj Cristiano Ronaldon Kampioni i boksit, Floyd Mayweather, i njohur ndër të tjera si një person shumë i pasur, ka një ëndërr që nuk do të isht
Liverpool fiton ndaj Newcastle dhe rrëmben vendin e dytë (VIDEO) Liverpool ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Newcastle United duke e mposhturr me rezultatin e përgjithshëm 2
Liverpool dyfishon rezultatin ndaj Newcastle (VIDEO) Liverpool ka dyfishuar rezultatin ndaj Newcastle United në "Anfield Road". Autori i golit është Sadio Mane në minutë
Ka gol në ndeshjen Liverpool - Newcastle (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Newcastle United në "Anfield Road". Goli është shënuar nga Mohamed Salah në min
Edhe ju mund të bëheni pjesë e dasmës së Princ Harry dhe Meghan! (FOTO LAJM) Princi Harry dhe Meghan Markle do të ftojnë më shumë se 2.000 persona me fatnga publiku në Windsor Castle për të parë ar
Mourinho për humbjen me Newcastle: Ata luftuan si kafshë Manchester Unite u mposht dje nga Newcastle në transfertë me shifrat 1-0. Skuadra e Mourinhos ishte inekzistente në f
Mourinho tregon arsyen se pse zëvendësoi Pogban në pjesën e dytë Jose Mourinho edhe një herë tjetër ka zëvendësuar mesfushorin Paul Pogba, kësaj radhe në humbjen 1-0 nga Newcastle Unite
Newcastle befason United, djemtë e Mourinhos shokohen në St. James Park (VIDEO) Newcastle United ka mposhtur me rezultatin minimal Manchester United në "St. James Park", ndeshje e vlefshme për javën e
Marcos Alonso bën histori me statistikat kundër Newcastle United Chelsea fitoi 3-0 kundër Newcastle United dhe kështu u kualifikua në rundin e pestë të kësaj gare. Në këtë takim Marc