999 rezultate për

castle

Manchester United kalon në avantazh ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Newcastle në "St. James Park". Ai që ka shënaur është sulmuesi belg, Ro
Futbollisti i Newcastle turpëron Pogban (VIDEO) Paul Pogban mund të jemi mësuar të shohim duke i treguar shkathtësitë e tij prej futbollisti ndaj kundërshtarëve të tij,
Reagimi i Shaqirit pas ndeshjes kundër Newcastle Xherdan Shaqiri ishte protagonist sot në ndeshjen kundër Newcastle ku edhe shënoi gol në minutën e 80'. “Tri pikë dhe
Liverpooli kalon në epërsi ndaj Newcastle (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi 1-0 ndaj Neëcastle në ndeshjen që po zhvillohet në Anfiel Road. Të kuqtë kanë synim ve
Chelsea interesohet për sulmuesin e Marseilles Chelsea po mendon që të përforcojë fazën ofensive, nëse duan të luftojnë për titullin e Premier Leagues. Trajneri, M
"E urrej ende Manchester Unitedin" Dy herë tentoi Sir Alex Ferguson ta transferonte bomberin legjendar të Premier Leagues dhe po kaq herë ai i refuzoi. Ala
Lojtari i Newcastle nuk shënon me portën e boshatisur (VIDEO) Matt Ritchie ka humbur një gol të sigurt në ndeshjen e Newcastle United ndaj Burnley. Mesfushorika shpërdoruar një ras
Shënoi ndaj Newcastle, goli i Martialit i kushtoi 8 milionë euro Unitedit Manchester United ishte duke kaluar një moment jo të mirë dhe rezultatet zhgënjyese deri më tani e kishin rrezikuar shum
Përmbysje historike, Manchester United fiton ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester United ka fituar me përmbysje kundër Newcastle United me rezultatin 3-2 në "Old Trafford". Miqtë tronditë
Çlirohet Mourinho, Manchester United barazon rezultatin ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester United ka barazuar rezultatin ndaj Newcastle United në "Old Trafford". Ai që ka barazuar është mesfushori
Super Mata, Manchester United ngushton rezultatin ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester United ka ngushtuar rezultatin ndaj Newcastle United në "Old Trafford". Ai që ka shënuar është Juan Mata
Çfarë ndodh me Mourinhon pas këtij rezultati ndaj Newcastle ? Manchester United është duke humbur me rezultatin 0-2 ndaj Newcastle United në "Old Trafford". Por për Jose Mourinho
Shokohet United, pëson dy gola të shpejtë kundër Newcastle (VIDEO) Manchester Unitedi është duke humbur 2-0 në “Old Trafford” ndaj Newcastle Unitedit, në një ndeshje të Premierligës që sa
"Newcastle refuzoi Luka Modric dhe Karim Benzema" Ish-trajneri i Neëcastleit, Kevin Keegan, në librin e tij të publikuar së fundmi, hedh akuza mbi drejtuesit e Neëcastel
Granit Xhaka i jep fitoren Arsenalit ndaj Newcastle (VIDEO) Arsenali ka fiatur sot në transfertë ndaj Newcastle me rezultatin 1-2 në "St. James Park", ndeshje e vlefshme për javën
Gol magjik, kjo është perla e Granit Xhakës ndaj Newcastle (VIDEO) Arsenal po fiton kundër Newcastle me rezultat 0-2. Golin e parë të avantazhit për Arsenal e ka shënuar shqiptari, Gr
Oqeani pushtohet nga speciet e reja, publikohen pamjet e rralla (VIDEO) Tre specie peshqish të panjohura më parë janë gjetur në hendekun e Atakamas më kontinentin e Amerikës se Jugut. Ata ja
Manchester City vjen tek fitorja, mposht me vështirësi Newcastlen (VIDEO) Manchester City është kthyer te fitorja pasi arriti ta mposhtë Newcastle Unitedin me shumë vështirësi në “Etihad Stadium
Formacionet zyrtare: Manchester City - Newcastle Manchester do të përballet sot ndaj Newcastle United për javën e 4 të Premier Leagues angleze. Cityzens duan me çdo
Tifozët e Newcastle, kundër Benitezit: Nuk na pëlqen autobusi i parkuar Tifozët e Newcastle United nuk e kanë fshehur zemërimin e tyre me Raffael Benitezin, pas humbjes së skuadrës në shtëpi,