999 rezultate për

castle

Pronarë të rinj ambicie të reja, Newcastle synon Allegrin dhe Icardin Shtohen zërat për blerjen e Newcastle United nga një grup miliarderësh arabë me në krye Mohamed Bin Salman. Presidenti a
Si Newcastle, asnjë në Premier League, kjo është arsyeja Ndërsa flitej për shitjen e klubit te një sheik i Arabisë Saudite prej 340 milionë funte, Newcastle u bë klubi i parë i
Floyd Mayweather kandidat potencial për ta blerë Newcastle United Mayweather mund t’i bashkohet botës së futbollit. Ish boksieri amerikan dhe një nga sportistët më të pasur në histori
Mayweather gati të nisë një aventurë të re, kandidat për të blerë Newcastle United Mayweather mund t’i bashkohet botës së futbollit. Ish boksieri amerikan dhe një nga sportistët më të pasur në histori
Nuk arriti të transferonte Piatek, United kërkon ish-yllin e Newcastle Dëmtimi i Rashford ka detyruar drejtuesit e United të nënshkruaj me një tjetër sulmues. Objektivi kryesor ishte sulm
Princi i Arabisë Saudite pronari i ri i Newcastle United? (FOTO LAJM) Princi i Arabisë Saudite, Mohammad bin Salman është i interesuar për të blerë klubin anglez Newcastle United. Sipas m
ZYRTARE/ Lazaro prezantohet te Newcastle Klubi anglez, Newcastle United sapo e ka zyrtarizuar transferimin e Valentino Lazaros. Lazaro do të jetë në formë të
Zhgënjen Chelsea, Newcastle e mposht në sekondat e fundit (VIDEO) Newcastle ka arritur të marrë një fitore të madhe ndaj Chelsea në shtëpi me rezultatin 1-0, me një gol të shënuar në min
Çudia në "FA Cup", 40 vjeçari zëvendëson 16 vjeçarin dhe shënon gol Rochdale dhe Newcastle kanë luajtur sot në kuadër të kupës së Anglisë mirëpo në këtë ndeshje ndodhi diçka e befasishme.
Manchester United shkatërron Newcastle (VIDEO) Mançester Junajtid ka triumfuar me rezultatin 4-1 në sfidën ndaj Njukastëllit të vlefshme për javën e 19-të të Premier L
Man City ndalet përsëri, këtë herë nga Newcastle (VIDEO) Manchester City humbi pikë për të pestën herë këtë sezon, duke ia vështirësuar shumë punën vetes në tentimin për ta mbro
Xhaka mbetet në Premier League, e kërkon klubi i njohur Granit Xhaka do të largohet nga Arsenali në janar dhe që nga tani klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij
Një gol i mjafton Chelsea për të siguruar fitoren ndaj Newcastle (VIDEO) Chelsea ka arritur të marrë një fitore mjaft të rëndësishme përballë Newcastle. Pjesa e parë përfundoi në barazimin p
Pas Cityt, mposhtet dhe Manchester United (VIDEO) Newcastle është treguar i fortë për United. Manchester United e humbi ndeshjen kundër Newcastle, me golin e shënuar n
Shpërthejnë Mane dhe Salah, Liverpooli "blindon" kreun (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultatin 3-1 kundër Newcastle me anë të dygolëshit të Manesë dhe rrjetës së Salahs. Klopp duhe
Liverpool befasohet në shtëpi, Newcastle e ndëshkon (VIDEO) Liverpooli e ka parë shumë shpejt veten në disavantazh ndaj Newscastle për 0-1. "Redsat" janë ndëshkuar nga një kund
Sherr në mes të rrugës, yjet e klubit të Premier Ligës bëhen "gazi i botës" (VIDEO) Yjet e Newcastles, Jonjo Shelvey dhe Karl Darlow, janë filmuar gjatë një sherri fizik jashtë një dyqani picash, pak orë
E BUJSHME/ Arsenali dhe Newcastle në garë për Strakoshën Thomas Strakosha mund të largohet nga Lazio. Sipas "Tuttomercatoweb" Arsenali dhe Newcastle United janë të interesuar pë
Mourinho te Newcastle? Portugezi jep përgjigjen përfundimtare Me largimin e Rafa Benitez nga Newcastle United, zërat kanë qarkulluar se mund të jetë Jose Mourinho, tekniku i cili mun
Pas largimit të Benitez, Newcastle kërkon Ranierin Claudio Ranieri është i interesuar për tu rikthyer në Premier Ligë. Sipas mediumeve angleze, trajneri italian mund ta