999 rezultate për

castle

Sheikët po hasin probleme për blerjen e Newcastle, 10 klube të Premierligës dalin kundër Sheikët nuk po arrijnë të blejnë plotësisht Neëcastle edhe psë është shumë pranë. Momentalisht po përballet me kundërsht
Sheikët e Newcastle të gatshëm të ofrojnë 50 milion euro për Bale Dashuria mes Gareth Bale dhe Realit të Madridit ka përfunduar prej kohësh dhe në merkaton e kësaj vere me shumë mundësi
Newcastle po përgatit rikthimin e Coutinhos në Premier League Newcastle United gjatë merkatos së verës pritet të transferojnë "yllin" e Barcelonës, Philippe Coutinhon. Familja mbr
Bllokohet shitja e Newcastle? Premierliga po mendon të bllokojë shitjen e Newcastle pasi u zbulua se Arabia Saudite mbetet në listën e zezë për pirate
Pochettino objektivi kryesor i sheikëve të Newcastle Ish-trajneri i Tottenham, pa punë që nga nëntori i kaluar, është i prirur për një rikthim në Premierligë dhe dihet se ës
E fejuara e gazetarit të vrarë kërkon të ndalohet shitja e Newcastle, shkak krimet e kryera ndaj burrit të ndjerë E fejuara e gazetarit të vrarë në Turqi në vitin 2018, Jamal Khashoggi ka kërkuar nga Premierliga që të parandalojë shit
UEFA dhe Premier League paralajmërojnë Newcastle Newcastle United pritet që në ditët e ardhshme të ndryshojë pronar pasi Mike Ashley ka pranuar se do të shesë klubin.
Real Madridit i shtohet një tjetër konkurent në transferimin e lojtarëve, Newcastle Sipas mediave turke skuadra angleze, Newcastle United do të synojë transferimin e sulmuesit Alexander Sorloth. Futbol
Newcastle i frikshëm me Griezmann dhe Coutinho, stoli i besohet Pochettinos Blerja e klubit të Premier League-s, Newcastle United, për 300 milionë stërlina nga një konsorcium i mbështetur nga Arab
Arabët dorëzojnë një pjesë të parave, Newcastle përgatitet të bëjë revolucion në futboll Newcastle United pritet të shitet te PCP Capital Partners, Fondi i Investimeve Publike të Arabisë Saudite, me marrëveshj
Philip Coutinho futet në listën e dëshirave të Newcastle Newcastle me ndryshimin e pronarëve ka nisur piketimin e yjevë që synon ti transferojë. Së fundmi në listën e dëshirave
Do të investojë 1 miliardë euro, ky është super formacioni i frikshëm i Newcastle (VIDEO) Mohammed Bin Salman, princi i Arabisë Saudite, dëshiron të blejë Newcastle dhe ka spekulime se ai do të investontojë 1 m
Nis epoka e sheikëve te Newcastle, fillojnë bisedimet me Cavanin Menjëherë sapo e mori në dorën e tij, sheiku arab nuk ka ndërmend të humbë kohë për të transferuar sa më parë disa nga y
Një nga njerzit më të pasur të botës, njihuni me princin e Arabisë Saudite që ka blerë Newcastle (FOTO LAJM) Newcastle United së shpejti do të jetë nën pronësi të princit të kurorës së Arabisë Saudite, Mohammed bin Salman. Ai
Arabët e Newcastle gati të bëjnë çmenduri në merkato, ja lista Newcastle United janë në prag të bëhet një nga klubet më të pasura të futbollit në botë. Partnerët PCP Capital janë g
Sheiku kryen pagesën, Newcastle tashmë është skuadër e tij Miliarderët nga Arabia Saudite kanë kryer tashmë pagesën prej 300 milionë funta për të marrë pronësinë e skuadrës nga Pr
Formacioni i mundshëm i Newcastle me pronarë arab, Mbappe në listë (FOTO LAJM) Newcastle United pritet që këto ditë të ndryshojë pronar teksa Mike Ashly e e ka vënë klubin në shitje sidomos pas krizë
Allegri joshet nga arabët, gati të nisë një aventurë te Newcastle Klubi i Premier Leagues së Anglisë në futboll Newcastle United është duke synuar të sjellë në postin e trajnerit italian
E blenë arabët, tifozët e Newcastle kërkojnë nga pronarët e rinj transferimin e Kane Tifozët e Newcastle kanë kërkuar që transferimi i tyre i parë të jetë Harry Kane. Sky Sports raporton se pronari Mik
Sheiku ofron shumën marramendëse për të blerë skuadrën e madhe angleze Mohammed Bin Salman është shumë afër për tu bërë pronar i ri i Newcastle United. Princi i Kurorës Saudite ka ofruar 300