999 rezultate për

casa

Inagurohet "Casa Milan", shtëpia e re e kuqezinjëve (FOTO LAJM) Është inaguruar dje në Milano Casa Milan, selia e re e skuadrës kuqezi. Struktura e re e rrugës Aldo Rossi zëvëndëson se
Ja si do të shndërrohet fototeka Marubi (VIDEO-FOTO) Studioja holandeze, Casanova+Hernandez është shpallur fituese në konkursin ndërkombëtar për restaurimin e Fototekës Maru
"Casa Milan", ja shtëpia e re e kuqezinjëve (FOTO-VIDEO) Milani ka një shtëpi të re, moderne dhe funksionale prej 9000 metrash katrorë. "Casa Milan" do të jetë streha jo vetëm e
Shënojnë dhe falenderojnë Zotin (FOTO LAJM) Kampionët e Marokut në futboll, Raja Casablanca, ka bërë surpizën dje në gjysëmfinalet e Botërorit për Klube. Vendasit m
Kundërshtarët çmenden pas këpucëve të Ronaldinhos (FOTO-VIDEO) Një goditje dënimi mjehtërore e Ronaldinhos nuk i majftoi Atletico Mineiros të prekte finalen e Botërorit për Klube duke
Ronaldinho shënon, por Raja Casablanca në finale me Bayernin (VIDEO) Kampioni i Marokut, Raja Casablanca, ka bërë befasinë duke siguruar kualifikimin në finalen e Kupës së Botës për Klube p
Botërori i Klubeve, Raja Casablanca në çerekfinale (VIDEO) Raja Casablanca arriti një fitore in-ekstremis ndaj Auckland City në fazën Play-Off të Botërorit të Klubeve që po zhvill
5 supertalente për Real Madrid (FOTO LAJM) Me eleminimin në Champions League nga Borussia Dortmund dhe me La Liga-n që sheh si fitues rivalët e Barcelonës, Real Ma
Papa i puth këmbët të burgosurve (FOTO-LAJM) Ti puthesh këmbët dhjetra të burgosurve në shenjë dashurie dhe sacrifice. Këtë gjë ka bërë Papa Françesku në ritualin fe
Përleshen pronarët e "Casa Italia"-s Sherr mes pronarëve të qendrës tregtare "Casa Italia" në Tiranë. Pronarët janë përshirë në një sherr për çështje pronësi
Suharekë, mbyllet kampi i KFOR-it Casablanca Këtë javë do të mbyllet kampi i njohur Casablanca në Suharekë dhe në shtator ai do t’i kthehet në pronësi Komunës së Suh
Abidal mund të luaj sërish Eric Abidal ishte i sëmurë nga tumori në mëlçi të cilin e hoqi vitin e kaluar. Por pas rikthimit te tij në fushën e bler
Casanova i kohëve moderne Ai është i pashëm, ka humor dhe ka shumë besim në vetvete. Është tipi i njeriut që një baba nuk do donte ta shihte me të