999 rezultate për

carrie

Shtrëngoi masat për britanikët, e fejuara e Boris Johnson kapet "mat" në pushime (FOTO LAJM) Carrie Symonds është duke shijuar disa ditë pushime në Liqenin e Comos në Itali, së bashku me të birin, Wilfred. Sipas “
Tre aborte në dy vite, këngëtarja e njohur tregon tmerrin Muajin e kaluar këngëtarja Carrie Underwood zbuloi se ishte shtatzënë me fëmijën e saj të dytë, me bashkëshortin e saj s
Çifti martohet sërish pas 13 vitesh, arsyeja do ju lërë pa fjalë! (FOTO LAJM) Dy të rinj që u veshën nuse dhe dhëndërr për një fushatë sensibilizuese në shkollë janë martuar në të njëtin vend së bas
Gjyshja joshëse çmend burrat, plasin ofertat për martesë (FOTO LAJM) Gjyshja më e njohur e Britanisë është përmbytur me oferta për martesë nga ndjekësit në rrjetet sociale. Carrie Hilton
10 foto prekëse të krijuara nga fansat për të ndjerën Carrie Fisher (FOTO LAJM) Artistë dhe fansa nga e gjithë bota kanë kryer homazhe për Carrie Fishee duke krijuar foto të dizajnuar nga vetë ata në
Shuhet një tjetër aktore, lamtumirë Carrie Fisher (FOTO LAJM) Aktorja Carrie Fisher, e cila u bë e famshme për rolin e princeshës Leia në filmin origjinal “Lufta e Yjeve”, ka ndërrua
Terrorists reveal their "attack against Israel" After 11 arrests carried out in Macedonia, Kosovo and Albania over terrorism attacks, planned to be carried out during t
Carrie Underwood bëhet nënë Këngëtarja 31 vjeçare Carrie Underwood ka sjellë në jetë një djalë. Këtë lajm këngëtarja e ka ndarë me të gjithë fansat
Raunig: Justice reform should be carried out successfully Present at the roundtable regarding the justice reform, OSCE Ambassador Florian Raunig said that the international commu
4000 narcotic plants destroyed in Kruja (Video) Police continues the following operations for the destruction of narcotics across the country. As a result of an operati
Carrie Underwood, e lumtur me martesën e saj Carrie Underwood është shumë e lumtur në jetën e saj martesore me burrin e saj, Mike Fisher – sepse ajo kurrë nuk kishte
Reese Witherspoon: Duke u përgatitur për dasmën? Nusja e ardhsme, Reese Witherspoon duket sikur po përgatitet për martesën e saj duke bërë disa ushtrime herët në mëngjes