999 rezultate për

carabao

Arsenal dhe Chelsea avancojnë në Carabao Cup (VIDEO) Arsenal dhe Chelsea kanë kaluar në 1/16 e finales së Carabao Cup. Gunners kanë triumfuar kundër skuadrës së Doncaster
Dy ekipet e Manchesterit kalojnë në fazën tjetër të Carabao Cup (VIDEO) Manchester United dhe Manchester City kanë kaluar në 1/16 e finales së Carabao Cup. “Djajtë e Kuq” kanë triumfuar kun